Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim tahmini çarşamba perşembe lekelenmem başlar iki üç gün sonra da kanamaya döner bakalım artik. Test yaptım mı peki bu ay
Yaptım. Testlerin erken olanı varmış tabi yeni öğrenen ben normal test yaptım. Sonuç çıkmadı. Yarın 2 gün kala erken sonuç vereni deneyeceğim. Sizin de az kalmış aynı günler diyebiliriz

Yahu kilo veriyorum hımmmm nasıl kilo verdin sen söyle de biz de verelim diye kapımı çaldılar düşün çalışıyorum ee sen nerde çalışıyorsun işten ayrılıyorum niye ayrıldın işten. Çocuk için zaten yanıp tutuşuyorum her gördüklerinde eee çocuk yok mu. Yazarken bile sıkıntı girdi içime yemin ederim

Vallahi çok haklısın. Ben de Haziran'da bir buçuk sene olacak evliyim. Gerçekten de çocuk düşünmüyorduk. Son iki aydır düşünüyoruz. Ama kimseye demedim çocuk düşünüyoruz diye. Zaten evlendigimizden beri hani hani dediler şimdi hepsini alistirdim çocuk düşünmedigime. Çocuk düşünüyoruz desem bu sefer bana da sürekli hani yok mu fiye sürekli sorup duracaklardi. Şimdi ne stres var ne baskı miss kimseye demedim valla anam dahil

Yaptım. Testlerin erken olanı varmış tabi yeni öğrenen ben normal test yaptım. Sonuç çıkmadı. Yarın 2 gün kala erken sonuç vereni deneyeceğim. Sizin de az kalmış aynı günler diyebiliriz
Bende iki ay önce öğrenmiştim erken gebelik testinihadi bakalım sonucu banada haber ver. Ben bekleyebilirsem hafta sonuna kadar da yapmayacam

herkezin kaderi demekki bu konu. bende 1 senelik evliyim. düsünmüyorum dediğim halde herkez inatla bebek yok mu diye soruyor bunu en yakın çocukluk arkadaşım bile yapıyor düşünün insanı ne kadar strese sokuyorlar. aslında bizde iki aydır düşünüyoruz ama kımsenın haberi yok

Geçen gün bizde de konu hastalıklardan açıldı eşimin babaannesi diyor ki kızım bende doktorum biliyor musun herşeye bakıyorum. Kadın hastalıklarına çocuğu olmayanlara falan da bakıyorum diyo. Lafı kendince bana getiriyor. Doktorlar bana çare bulamadı da koca karilara kaldı işim sanki. Evliligimin ikinci ayında da neden doktora gitmiyorsunuz diyordu ama gülüp geçiyorum. Bu arada evleneli bir sene olmadı benim düşünün artık

Kuzu gunaydin naptn? Ben kaset test yaptim ama negatif bata 6 var ben kendimi hamile gibi hissetmiyorum akintim yok memelerim acimiyo gecti yani yumurtlama da görmedim bu ay biliyosun.. sanmıyorum bebis olacagini. Yani bu ayda bol kahveli arada sigaralı bi ay olacak

En güzelini yapıyorsun. Stres bu işin başlıca olmama sebebiymis gerçekten her yerde okudum ve bizzat yaşadım. No stres yes bebek kızlar sjsj

Ay yok artık ya Bismillahirrahmanirrahim. Ne kadar ayıp ya ve ne kadar kırıcı. Olmayadabilir yani gerçekten bir sıkıntı da olabilir ha insanlar ne düşüncesiz

Bende tam testi atıyordum al benden de o kadar aşko hiç bir belirti falan da yok yumurtlamayı da değerlendirmedim zaten kahveye devam

Ay yok artık ya Bismillahirrahmanirrahim. Ne kadar ayıp ya ve ne kadar kırıcı. Olmayadabilir yani gerçekten bir sıkıntı da olabilir ha insanlar ne düşüncesiz
Öyle tabi verecek olan Allah belki hiç bir zaman olmayacak yani. Ama umursamıyorum gerçekten cahil çünkü. Genelde hayatta başarı elde edememiş sevilmemiş insanlar evlenmeyi çocuk doğurmayı başarı olarak görüyorlar. Dünyaya bakış açısı bu sadece kadının görevi sadece çocuk doğurmak. Böyle birine laf anlatmaya bile değmez diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…