Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydınnnnn
30 gün bugun
Belirti olarak sadece göğüslerde acı ve sıZı var ama sanki regl belirtisi de gelmeye başladı
Bakalım
Bat 2 Haziran ✌🏻

Gecen ay cok sabirsiz davrandim negatif oldu o yuzden bu ay garantici olup beklemek istiyorum zaten 3 günüm kaldı bakalim Allah nasip ederse olur inşallah. Allah bekleyen isteyen herkeze nasip etsin 🙏
Normalde bende bu ay adetim geçmeden yapmayı düşünmüyordum ama ovülasyon testi kafamı karıştırdı. Amiin inşallah canım benim 🙏🏻

Yumurtlamadan sonra 11.günüm ve sıfır belirti tüm belirtiler gitti birden🥲 canımın yanması beni nasıl mutlu ediyordu
benimde yumurtlama gunu 19 mayıs gösteriyordu ve aynı sekılde normal adet belirtim bile kalmadı 🤔 kasık ve bel ağrım vardı onlarda bitti 3 gun kaldı reglime ve gögüslerim hiç sismedi. normalde duş alırken bile su çarptığında acır sızlardı o derece ama suan yok. neye yormalıyım bilmiyorum 🙄

Normalde bende bu ay adetim geçmeden yapmayı düşünmüyordum ama ovülasyon testi kafamı karıştırdı. Amiin inşallah canım benim 🙏🏻
ben hiç test kullanmadım bu ay adet bittikten sonra düzenli ilişki yaşadık bir gün var bir gün yok şeklinde bekliyoruz benımde kafam baya karışık vucudum bana oyun oynuyor sanırım 😄

X