Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de hiç bir fikrim yok geçen ay tek ağrım sızım yoktu tamam dedi hamileyim hem düzenli ilişkide oldu ama maalesef adet oldum bu ay bir kaç gün değerlendirdim ama dünden beri bel kasık göğüs ağrım var herhalde bu sefer de olmadı diye düşünüyorum hiç teste yapmadım geçen ayki gibi yapmicam umitlenmemek için ikimiz içinde hayırlısı olsun

Saol kuzum. Ya görünen veya bilinen hiç bir neden yok. Oluşan embriyonun genetiği bozuk diye düşünüyorduk genetik tanili tüp bebek yaptık geçen ay. Ama malesef hiç tutmadı. Çocuk yok malesef
Rabbim bir an önce sağlıklı bir şekilde nasip etsin inşallah bende bir kimyasal geçirdim çok kötü oldum bir de sen kaç kez yasamissin çok zor

Rabbim bir an önce sağlıklı bir şekilde nasip etsin inşallah bende bir kimyasal geçirdim çok kötü oldum bir de sen kaç kez yasamissin çok zor
Alışıyor insan bir süre sonra sanırım. Sende hiç üzülme. Benim ki ekstra bir durum ama çoğu kadın kimyasal gebelik yaşıyor ve çoğu fark etmiyor bile. Kimyasal gebelikten sonra sağlıkla kucağına bebeğini alan çok. İnşallah en kısa sürede bebeğine kavuşursun

İnşallah amin hepimiz alalım

Bende 5 kimyasal 1 7+5 haftalık düşük birde dış gebelik geçirdim. Bir kimyasal gebeliğimde regli oldum bir hafta sonra öğrendim gebeliği. Bence şüphen varsa test yap.
Bende 8+3 te düşük yaptım 1 tane de kimyasal geçirdim adet günü test yapmıştım pozitifti 5 gün sonra şiddetli ağrıyla kanamayla gittim kimyasal mış Rabbim bi an önce sağlıkla bebeğine kavuştursun seni kuzum inşallah

Merhaba kızlar. Bu sabah ilişki oldu ve çok canım acıdı. Acaba oda belirti olabilir mi bir ihtimal. Bel ağrısı ishal bunlar geçti ara ara kramp var sadece

Merhaba kızlar. Bu sabah ilişki oldu ve çok canım acıdı. Acaba oda belirti olabilir mi bir ihtimal. Bel ağrısı ishal bunlar geçti ara ara kramp var sadece
Bel ağrısı,isal, kramp aynı şekilde bende de. Bu kadar şey üst üste gelmez diye düşünüyorum. Kesin orda bir bebiş var hissedebiliyorum. Umarım sizde de öyledir
İliskiden sonra canınızın yanmasını bilmiyorum ama benim kasıklarım da şiş ve dokununca ağrıyor. Eğer sizinde öyleyse, o yüzden ağrı hissetmişsinizdir diye düşünüyorum

Ayy hadi inşallah canım. Ben bide normalde hemoroid sorunu olan biriyim kabızlık yaşarım uzun zamandır ilk defa ishal oldum. Kasıklarda şişlik ben farketmedim ama ben zayıf biriyim 45 kiloyum. Benim gibi zayıf olanlar ve kilo almakta zorlananlar bilir hasta oluruz zayiflariz, ramazan gelir zayiflariz, moral bozukluğu olur zayiflariz hele hele ishalde göbek dümdüz olur. Ama bu defa enteresan olan ishale rağmen göbekte şişlikte vardı. Hadi bakalım inşallah bu belirtilere olsun ikimizde de

Evet bende 50 kiloyum. Haftada 1 çıkarım genelde. 3 gündür isal yaşıyorum. Dediğiniz gibi şişlik var. Akşam su içmeye yer kalmayacak şekildeydi. Bir belli olsa da tam rahat etsek işte. Nedir bu naz niyaz anlamadım

Hahaha şimdiden böyle nazlilarsa doğduklarında nasıl olurlar acabasizin bat ne zaman

Kızlar vücut ısısı ne kadar artıyor hamilelikte birkaç gündür eşim çok sıcak olduğumu söylüyor. Bilgisi olan var mı ?

Kızlar vücut ısısı ne kadar artıyor hamilelikte birkaç gündür eşim çok sıcak olduğumu söylüyor. Bilgisi olan var mı ?
Bende evde ateş ölçeri arıyorum arıyorum bulamıyorum çıldırcam 1-1.5 derece artıyor diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…