Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Henüz bir hafta var canım bugün silik çıktı sonunda ben bir kere değerlendirebildim tutar umarım ama iki üç gün kopkoyuydu

E
Eczane felan varsa orda al kuzum bırakma öyle birden

Eki Görüntüle 3074760
Herkese merhaba en alttaki bugünkü testim sanırım pik değil mi
Kızlar ya ben artik catlamaydi ovulasyondu inanmıyorum nasipte varsa yumurtlamadan sonra bile olan ayda tek iliskiyle gebe kalanlar oluyor. Biz aylardir ovulasyon takibi çatlama bilmem ne takip ediyoruz öyle olsaydi benim olurdu 11 aydir ovulasyon tabiki yapıyorum esimde dr zaten herseyi en iyi yapmaya calisyoruz ama nasip bu isler olmayinca olmuyor. Bu testtler strese sokuyor ben herseyi biraktim artik olacağı varsa olur zaten

Canım sana katılıyorum her şeyden önce nasipte varsa oluyor bu işler. Benim adetlerim düzensiz olduğu için yapıyorum. Yumurtlamayı hiç kestiremiyorum maalesef

Bende katılıyorum size olacağı varsa hiç beklenmedik anda oluyor çevremizde görüyoruz. Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bu arada her anneye lazım diye kitap var manevi yönden ağırlıklı bir kitap hamile olmadan önce ve sonra tavsiyeler okunacak dualar vs var tavsiye ederim

Amin canım br düşük bir kimyasal geçirdim bende gerçekten çok zor yok kuzum hiç baktırmadım kaset test yapmıştım negatifti reglide olunca baktırmak istemedim
Bende 5 kimyasal 1 7+5 haftalık düşük birde dış gebelik geçirdim. Bir kimyasal gebeliğimde regli oldum bir hafta sonra öğrendim gebeliği. Bence şüphen varsa test yap.

Merhabalar hanımlar bende Mayıs ayından şutlandım bu ay bize uğur ve şans getirsin Benim Beklenmeyen adet tarihi 16 Haziran

Kızlar bişi sormak istiyorum salı günü adet günü olucak ama dünden beri bel kasık göğüs ağrım var sızı şeklinde bunlar adet geliceginin habercsimi yada hamilelik te olabilirmi böyle yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı

Bende 5 kimyasal 1 7+5 haftalık düşük birde dış gebelik geçirdim. Bir kimyasal gebeliğimde regli oldum bir hafta sonra öğrendim gebeliği. Bence şüphen varsa test yap.
Çocuk var mı şimdi genel kontrolü yaptınız mı sebep ne bu kadar kimyasal düşük ve dış gebelik. Çok geçmiş olsun çok zor bir durum

Çocuk var mı şimdi genel kontrolü yaptınız mı sebep ne bu kadar kimyasal düşük ve dış gebelik. Çok geçmiş olsun çok zor bir durum
Saol kuzum. Ya görünen veya bilinen hiç bir neden yok. Oluşan embriyonun genetiği bozuk diye düşünüyorduk genetik tanili tüp bebek yaptık geçen ay. Ama malesef hiç tutmadı. Çocuk yok malesef

Benimde Çarşamba adet günüm normalde goguslerimin sismesi gerekirdi. Hic bisi yok sadece bel ve kasık agrisi birde akintim hala bitmedi ayıptır söylemesi kilodu giymemle degistirmem bir oluyor şişkinliğim felan olmadı boyle hamilelik gerceklesir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…