Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birkaç gün bu moral bozukluğu devam eder sonra da düzelirim yine. Kendime biraz Umut aşılar devam ederim. Bu bayram daha bir buruk geçti benim. Artık bu durum daha çok içime dokunuyor. İnsanların çocukla ilgili densiz soruları daha bir ağır gelmeye başladı sanki. Aslında o kadar çok şey yazmak anlatmak istiyorum ki dilimden dökülmüyor cümleler. Ben anlatamasam da sizin beni çok iyi anladığınızı biliyorum. Biraz uzun yazdım ama doldum galiba artık kusura bakmayın 😢
Benim psikolojim bozuldu yemek yiyemiyorum aklimdan çıkmıyor kötüleştim Dr bile gitmedim bugünde eltim için adak adamışlardı onu yapıyolar ben ise evde tek başıma oturmuş kendi kendimi yiyorum kimse bizi anlamıyor bile rabim bize sabır dayanma gücü versin inşallah bu ayda bütün anne olmak isteyen herkese rabim nasib eder 🙏🙏

Geçmiş olsun canım 😔 ya aslında ben adet oldum ama bu ayki adetim çok farklıydı öncekiler gibi değildi adetten 4 gün önce falan sol alt tarafımda bide kasığımda bi ağrı vardı böyle sanki içeri bişey batıyo gibi söküp alasım geliyo o neyse adette o ağrı geçti biteli bugün 2. Gün sabahtan beri yine ağrıyla cebelleşiyorum doktora gittim adetin 3. Günü vajinal muayene de herşey normal dedi aklıma herşey geliyo şuanda ne olduğuna anlam veremiyorum
Saol kuzum rabbim kimseye yaşatmasın zor surecler. Beta na baktırdım mi hic

582AFC6D-C698-4BCF-9DF3-AC0C983EAA8F.jpeg

Herkese merhaba 🌸 en alttaki bugünkü testim sanırım pik değil mi 🙃

Merhaba kızlar.Ben yeni başladım dufaston kullanmaya..sabah kullandım..sonra haber geldi eşimin bibisi rahmetlik oldu..hemen topladım eşyamı çıktık evden..vitaminleri düfastonu unutdum almaya..hep bir aksiklik oluyo.Dün ve şimdi ara sıra sol tarafda ağrı oluyor..ilaçları unutduğuma çok üzüldüm..
Canım ben Duphastonu 3 gün kullanıp bulantı kusmadan dolayı bırakmıştım 2 gün sonra adet oldum

X