2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Umarım öyledir ben biliyorum gerçi yumurtlama zamanımı falan ama tabi dediğiniz gibi doktor son adet tarihimi sordu. Daha bana öyle şu kadarlık falan demedi haftaya gelin keseyi görelim değer güzel artmış ama şu an dış gebelik mi normal mi bilemeyiz dedi bakalım artık önümüzdeki cumartesiyi iple çekeceğim 😌🤗
Doktorlar temkinli konuşmaya çalışıyor anlıyorum ama bi anne adayına dış gebelik mi normalmi bilemeyiz denmemeli yani çok yanlış bi uslup evet olasılıkları söylemek lazım ama uslup bu olmamalı gıcık oluyorum bazen böyle herşeyin en kötüsünü söyleyip üstünden tüm sorumluluğu atmaya çalışan doktorlara.

Doktorlar temkinli konuşmaya çalışıyor anlıyorum ama bi anne adayına dış gebelik mi normalmi bilemeyiz denmemeli yani çok yanlış bi uslup evet olasılıkları söylemek lazım ama uslup bu olmamalı gıcık oluyorum bazen böyle herşeyin en kötüsünü söyleyip üstünden tüm sorumluluğu atmaya çalışan doktorlara.
Ben birkac bir şey sorunca bilgilisiniz galiba falan dedi ondan sonra açıklama yapma gereği duydu sanırım. Hamile kalmadan önce de gitmiştim birkaç kere olumlu bir doktor ama bakalım süreç nasıl ilerleyecek. Ama doğru söylüyorsunuz bu şekilde soylenmemeli bence de 😊

Merhabalar kızlar bende bugün itibari ile Allah nasip ederse Haziran annesi adayıyım inşallah sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza benim 3.olucak nasip olursa 6 sene aradan sonra gene aynı heyecan çok şükür sanki ilk gibi 🤲🏼💕 bugün beta 1650 çıktı 10 gün sonra görüşelim dedi doktor kan pıhtılaşmam var ona göre iğneye başlıycak kese ve bebeği görünce nasip olursa 🤗

Sweet boşuna hesaplama canım benimkisi 1500 olacağı gün 3800 olmuştu 😊sen benden yüksek başladın şu an seninki de çok yüksektir
Benim zaten 3 kata yakın arttı hep yüksektir baya😂😂
Öyle deme benim gibi eşekten düşmüşse dönersin 😂😂
Yok ya nasip geç olsun güç olmasın 😅
Kızlar benim ultrason resminde iki kese var ama doktor ikinci keseden hiç bahsetmedi, normal mi acaba bilemedim 😂
Kese olduğuna emin misin doktor görmemiş olamaz 🙄
Merhabalar kızlar bende bugün itibari ile Allah nasip ederse Haziran annesi adayıyım inşallah sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza benim 3.olucak nasip olursa 6 sene aradan sonra gene aynı heyecan çok şükür sanki ilk gibi 🤲🏼💕 bugün beta 1650 çıktı 10 gün sonra görüşelim dedi doktor kan pıhtılaşmam var ona göre iğneye başlıycak kese ve bebeği görünce nasip olursa 🤗
Merhaba hoş geldiniz hayırlı olsun ♥️
Tablo çok yana kaymasın diye eklemedim canım ya gerek var mı ki🙄

Benim zaten 3 kata yakın arttı hep yüksektir baya😂😂

Yok ya nasip geç olsun güç olmasın 😅

Kese olduğuna emin misin doktor görmemiş olamaz 🙄

Merhaba hoş geldiniz hayırlı olsun ♥️

Tablo çok yana kaymasın diye eklemedim canım ya gerek var mı ki🙄
Ne bilim şehirleri eklemişler genelde, aynı şehirde olanlar görüşür fikir alır güzel olabilir, sadece öneri☺️☺️

Dur bak atayım resmi sen de bak var mı yok mu

Eklentiler

• IMG_20211007_182248.jpg
    IMG_20211007_182248.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 77
Aynen öyle canım gerçekten de🌸🙏 tamam sorayim canım çok teşekkür ederim ben kızımda da folbiol kullanmıştım sadece ama iyi oldudediğin sorayım. Birde sen önce kese mi görmüştün herkes geri olduğu halde benden kese yolk bebek görüyor ben sadece kese gördüm. Tabii devlet hastanesi benim gittigim çoğu özel gidiyor ondan görüyor sanırım kafama takıldı . Bak bu minnoş kesem🐣🤰🌸🙏
Guzelim bende de ilk kese gozuktu ve sonra alttan bakmasiyla bebegi gorebildi doktor bazen gec döllenme yada gec olusuyor sonucta her bebek her kadin ayni degil canim. Hic kimseyle kendini kiyaslama zamana birak kendini. Rahat ol stres yapmamak lazim bunu anladim bende.

Kasıklarım çok ağrıyor benim yanıyor resmen sizde de olan var mı ?
Kasik agrim bende de var canim ya. Sanki relg olacakmism gibi agri oluyor hatta bazen belime vuruyor anlamiyorum. Kahverengi lekelenmem gelmisti dun. Ama bugun kesildi sukurler olsun. Ama agri bende de oluyor. Gun icinde cok ayaktayim ben kizimla ilgileniyorum ev isi vb derken fazla oturamiyrm ondan olabilir diye dusunuyorum canim.

X