2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben bugün hastaneye gittim kese göründü ama düşük tehlikesi varmış haftaya tekrar cagirdir doktor bakalım inşallah düşmez de iyice tutunur☹️
bırak düşük riskini bana direk kürtaj demişlerdi olmadım . başka doktora gittim şu an çok iyiyiz çok şükür. olumsuz yorumlara kulak asmayın. belki de doktorlar düşük riski ilk aylarda herkeste oldugu için temkinli olman için demiştir. sakın stres olma Rabbim isterse tutunacaktır. o ne isterse o olur canım :)

Kızlar günaydınn 🌹💕💕benimde durduk yere kalp çarpıntım oluyor gibi uzanıyorum hiç birşey yokken hızlı attığını hissediyorum benim gibi olan varmı aranızda kötü bişey demeyin içimi rahatlatın azcık,😅
Günaydın canım bende de 2 gündür özellikle kahvaltıdan sonra oluyor doktora soracaktım şimdi yanından çıktım ama unuttum sormayı 🤦

bırak düşük riskini bana direk kürtaj demişlerdi olmadım . başka doktora gittim şu an çok iyiyiz çok şükür. olumsuz yorumlara kulak asmayın. belki de doktorlar düşük riski ilk aylarda herkeste oldugu için temkinli olman için demiştir. sakın stres olma Rabbim isterse tutunacaktır. o ne isterse o olur canım :)
Biliyorum aslında kızıma hamileyken de 4 5 ay boyunca düşük tehlikesi vardı ama çok şükür sapa sağlam dünyaya geldi rabbim kimseye o acıyı yaşatmasın

Benim de canım hep sağlıksız şeyler çekiyor, hamburger, kola, tavuk dünyası menüleri, döner 😂😂😂
Ben yiyorum dikkat ederek abartmadan😂
Canım ben yeni hesap açtım diğer hesabımı silip bunu eklermisin rica etsem
Tamamdır 👍🏻
Bende de başladı özellikle midem boş olduğu zamanlarda hafif bulantı galiba🤦
Sende mi tam olarak anlayamadın bulantı gibi değişik bişey demi🤭
Kızlar günaydınn 🌹💕💕benimde durduk yere kalp çarpıntım oluyor gibi uzanıyorum hiç birşey yokken hızlı attığını hissediyorum benim gibi olan varmı aranızda kötü bişey demeyin içimi rahatlatın azcık,😅
Sıkıntı yoktur kuzu ya ♥️

Ya evet özellikle açken bulantı hissediyorum ama çıkarma isteği gelmiyor çok şükür🤦 O an canım hiç bişey hazırlamak görmek istemiyor pek. Rekorum da var inşallah kırılmaz gebelikte😂😂
Benimde garip acıkıyorum yerken canım istemiyor tiksiniyorum sanırım. Çıkarma zor valla ya bende de yok şimdilik 😅 Ne rekoru🙄

Normal dir inşallah kız keşke sorsaydın 😅
O kadar da deftere not tutmuştum açıp soramadım bundan sonra telefona yazicam 🤣
Nasıl geçti kuzum kontrolün ?🌸
İyiydi kuzum pek bir şey söylemedi. HCG ye baktı gayet iyi artmış dedi. Şu an bir şey göremeyiz haftaya cumartesi gel kese görelim dedi dış gebelik vs için bir şey söyleyemem ama rahmin kalınlaşmış dedi. Yemene icmene dikkat et ağır kaldırma ilişkiye biraz ara verin ben devam edeceğiniz zamanı söyleyeceğim dedi 🤭 Karından baktı kuzum öyle 😍🥰 inşallah haftaya cumartesi kesemizi görürüz 🤭😊

İyiydi kuzum pek bir şey söylemedi. HCG ye baktı gayet iyi artmış dedi. Şu an bir şey göremeyiz haftaya cumartesi gel kese görelim dedi dış gebelik vs için bir şey söyleyemem ama rahmin kalınlaşmış dedi. Yemene icmene dikkat et ağır kaldırma ilişkiye biraz ara verin ben devam edeceğiniz zamanı söyleyeceğim dedi 🤭 Karından baktı kuzum öyle 😍🥰 inşallah haftaya cumartesi kesemizi görürüz 🤭😊
Alarm olarak kaydet 🤣Betan kaçlarda şuan canım 🤗

Arkadaşlar benim gibi öğretmen olup hamilelik planı yaparken şu meşhur öğretmen hesabını yapamayan arkaşlarda varmış demekki kader kısmet 🤭🤭sizlere sormak istediğim bir soru var 2. Doz aşı omuşmuydunuz doktoruma sordum 14 haftalık olmadan kesinlikle önermiyoruz dedi bakanlığın bu konuda genelgesi var mı dedim var dedi umarım sıkıntı yaşamayız
Ben hiç aşı olmadım. Pcr yaptırıyorum 2 gün. Ne sıkıntı yaşayabilirsiniz ki?

79, 200, 462 en son 462 Perşembe idi canım daha baktirmana gerek yok dedi önümüzdeki cuma ya da cumartesi görürüz dedi ben eşim de gelebilsin diye cumartesiye aldım
İnşâAllâh canım benim 3000 lerde görülüyormuş zaten o haftaya kadar kalp atışı bile duyulur inşallah 🤲🏻🤲🏻💕

İnşallah canımm 🙏🙏🙏🥰Evet benim doktorumda 2-3 hafta yok dedi. Kanama vs olabilir bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ilişkiye ara vermek iyi bu süreçte demişti.🥰

İnşâAllâh canım benim 3000 lerde görülüyormuş zaten o haftaya kadar kalp atışı bile duyulur inşallah 🤲🏻🤲🏻💕
İnşallah canım hiç onu dusunmemistim bakalım hayırlısı 🥰😍
İnşallah canımm 🙏🙏🙏🥰Evet benim doktorumda 2-3 hafta yok dedi. Kanama vs olabilir bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ilişkiye ara vermek iyi bu süreçte demişti.🥰
Evet kuzum 🤭

Kızzlar doktordan geldim.Keseyi gördü çok şükür bebeğide gösterdi içinde 🤗 normalde 6 haftalık olması lazım ama geç döllenme olmuş 5 haftalık dedi.10 gün sonra kalp atışı için çağırdı🙏🏻🤗
Tebrik ederim canım darısı bize inşallah 😍🥰🤲

İnsallah guzelim ya. Hediye olmazmi en guzel hediye onlar can yoldaslarimiz. Canimizdan parcalarimiz onlar. Kizim bu aralar cok asi ve inat bu aralar cok kiziyor ve bagirriyorum gece olup o yataginda uyurken de uzulerek onu seviyorum. Ama bizimde hormonlar oynayinca sinir katsayim azaldi hemen sinirleniyrm engel olamiyorum kuzum kendime.
Ah kuzum benim de aynı seni o kadar iyi anlıyorum ki hormon hassas yorgunluk telaş.. Bende kızımla o konuda sorun yaşıyor kızıyorum sonrada gece ona sarılıp uyuyorum 🙏🤰🌸🐣

Kızzlar doktordan geldim.Keseyi gördü çok şükür bebeğide gösterdi içinde 🤗 normalde 6 haftalık olması lazım ama geç döllenme olmuş 5 haftalık dedi.10 gün sonra kalp atışı için çağırdı🙏🏻🤗
Maşallah canım hadi gözün aydın . Bence erken döllenme olmuş ki hem kese hem bebek görünmüş . Benim senden 4 gün önce olduğu halde sadece henüz kese gördük15 gün sonra anca görünür dedi. 🙏🤰🐣🌸

X