2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya kızlar çok özür dileyerek bir şey danışmak istiyorum. Gebeliğin cinselliğe etkisi var mı olumsuz yönde, daha 4. Hafta gebeliğim ama ilişki sırasında yanma oluyor ve devam edemiyorum.

Bence kesinlikle al ben bukadar geç kaldığıma pişmanım küçük bebeğin olunca çok daha fazla lazım olacak 👍alınır hamileyken de hiç bişeycik olmaz
Evet canım bir doktora gideyim kalp atışı falan göreyim ondan sonra istiyorum almayı eşim de askeri personel benim o yüzden keyiften çok zorunluluk benim için ehliyet 😅
Kızlar yarın 11.30da randevum var çokk heycanlıyım 🙊🥰 inşallah güzel haberlerle gelirim 🤗
Benim de 10.30 da inşallah kuzum 😍
İnş canım bekliyoruz ☺️☺️ Benimde 13. De çok heyecanlıyım ☺️
Benim de yarın büyük ihtimal bir şey görünmeyecek henüz ama bekleyemedim hayırlısı olsun 🥰😍

Cnm benide kabul ederseniz aranıza sevinirim🥰
Yaş 39 ikinci gebeliğim haftamı bilmiyorum ama değerim çok yeni 29,45 1-2 hafta gibi ancak sayılır heralde hepimize sağlıklı bir gebelik diliyorum Allah tan💓
Merhaba hoş geldiniz hayırlı olsun 🥰
Kızlar yarın 11.30da randevum var çokk heycanlıyım 🙊🥰 inşallah güzel haberlerle gelirim 🤗

İnş canım bekliyoruz ☺️☺️ Benimde 13. De çok heyecanlıyım ☺️
Hadi kızlar güzel haberlerle gelin 😍

Balkiz94 Balkiz94 ehliyete ocaktan önce yazıl kurs ücretlerine zam gelir mutlaka 😂 aslında bu ay yazılsaydın vergilere zam gelmeden de alırdın 🤭
Tam da öyle düşünüyordum biliyor musun 😅 ama hayat planını yapmış benden önce 😍 bakacağım duruma göre hemen yazılmayı düşünüyorum eğer her şey yolunda giderse 😅🤭

Tam da öyle düşünüyordum biliyor musun 😅 ama hayat planını yapmış benden önce 😍 bakacağım duruma göre hemen yazılmayı düşünüyorum eğer her şey yolunda giderse 😅🤭
Pazartesi ekim grubu kapanacak hemen yazıldın yazıldın. Kasıma kalırsan direksiyon dersin ocak sonu şubat başında olur😂

Arkadaşlar benim gibi öğretmen olup hamilelik planı yaparken şu meşhur öğretmen hesabını yapamayan arkaşlarda varmış demekki kader kısmet 🤭🤭sizlere sormak istediğim bir soru var 2. Doz aşı omuşmuydunuz doktoruma sordum 14 haftalık olmadan kesinlikle önermiyoruz dedi bakanlığın bu konuda genelgesi var mı dedim var dedi umarım sıkıntı yaşamayız

Arkadaşlar benim gibi öğretmen olup hamilelik planı yaparken şu meşhur öğretmen hesabını yapamayan arkaşlarda varmış demekki kader kısmet 🤭🤭sizlere sormak istediğim bir soru var 2. Doz aşı omuşmuydunuz doktoruma sordum 14 haftalık olmadan kesinlikle önermiyoruz dedi bakanlığın bu konuda genelgesi var mı dedim var dedi umarım sıkıntı yaşamayız
Ben ikisini de olmuştum Allah'tan hiçbir hesabım tutmadı ama bı o denk geldi herhalde 🤭🤭

Peki ne zaman söylemeyi düşünüyorsunuz bebişi çocuklarınıza ve nasıl söyleyeceksiniz süprizli şeyler düşünüp duruyorum çok mutlu olarak öğrensin istiyorum çok hevesli çünkü kardeş istiyor çok👩‍👦‍👦👩‍👧‍👧
valla cinsiyeti belli olana kadar pek söylemeyi düşünmüyorum 🙈. cinsiyet partisi tarzı bişey hazırlamayı düşünüyorum tabi o zamana kadar kendi fark etmese😆

valla cinsiyeti belli olana kadar pek söylemeyi düşünmüyorum 🙈. cinsiyet partisi tarzı bişey hazırlamayı düşünüyorum tabi o zamana kadar kendi fark etmese😆
Ben kalp sesini duyunca söylemeyi düşünüyorum. Ailelerden duyar hemen anlar benden öğrenmesini isterim o yüzden beklemicem. Kan vermek için gittiğimde yanımdaydı mecburen gebelik için kan vericem dedim. Anne bebek için mi diye gözleri büyüdü. Zor çevirdim anlamasın diye🤭bende bi kutunun ortasına bi delik açacağım. İçine ipe bağlı şekilde sırayla çikolatalar balonlar oyuncaklar bağlıcam en sonrada emzikle ultrason görüntüsü bağlıyım diyorum iipi çektikçe sırayla çikolatalar oyuncaklar en son emzik çıkınca çok şaşırır😁şimdilik böyle düşündüm ama

sorduğum bütün dr.lar olmamı tavsiye ettiği icin korunmayı bırakmadan oldum canım. hamile iken cesaret edemezdim galiba aşı olmaya ki 2 dozu bile zorla oldum 🥴

Ben gittiğimde de 4+0 di vajinal ultrason ile bakıcam daha sağlıklı sonuç alırız dedi doktor kesemizi gördük daha minicikti. O yüzden sordum içini ferah tut inşallah gittiğinde göreceksin 🙏🌸
Insallah 🙏🤲 teşekkür ederim içimi rahatlattınız 🙏

X