2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
3000 şuan bana uzak dün 202 çıktı beta🥲 vajinal baksaydı keske doktorum
Merhabalar hayırlı olsun inşaallah sağlıkla gelsin kuzu🙇‍♂️🦋🐣🌸🌸 1500lerde vajinal 3000 ve üzeri karından onda da sadece 3000 üzerinde kese görünüyor bebek daha ilerilerde. Herhangi.sikayet rahatsızlık yoksa ne kadar geç o kadar iyi beklemek zor evetama göremeyince de kaygı başlıyor 😄🤰🌸🌸

Gündüzleri uyumayan ben şimdi yarım saat kestirmezsem kendime gelemiyorum
Aman uyuyalım uykusuzluktan iyidir uyumak😂
22 sinde randevum var iste umarım görürüm hem keseyi hem kalp atışını 🥰
Görürsünüz beta hesabınıza göre cuma görünür 22 sine kadar kalp atışı da duyulur inşallah 🥰
1500lerde vajinal görünüyo canım . Benim 181ken doktor karnımdan bakmıştı rahim kalınlaşmaya başlıyor iyi 1 hafta sonra gel kese görürüz demişti nitekim 1 hafta sonra kese gördüm bebe içinde şimdi 15 gün sonra dedi 22 ekim bekliyore🙏🌸🤣🤣
Aynen bende öyle dedim🤭 Hadi bakalım ikinizinde 22 Ekimmiș güzel haberlerle gelin 🥰

Aman uyuyalım uykusuzluktan iyidir uyumak😂

Görürsünüz beta hesabınıza göre cuma görünür 22 sine kadar kalp atışı da duyulur inşallah 🥰

Aynen bende öyle dedim🤭 Hadi bakalım ikinizinde 22 Ekimmiș güzel haberlerle gelin 🥰
Inşaallah canım hepimiz hayırlı haberlerle gelelim hep. Acayip gaz yapiyor hamile pantalonu giymessem isyeeinde düğmeler pantolon inik takiliyorum🤣🤣🤣

Merhabalar hayırlı olsun inşaallah sağlıkla gelsin kuzu🙇‍♂️🦋🐣🌸🌸 1500lerde vajinal 3000 ve üzeri karından onda da sadece 3000 üzerinde kese görünüyor bebek daha ilerilerde. Herhangi.sikayet rahatsızlık yoksa ne kadar geç o kadar iyi beklemek zor evetama göremeyince de kaygı başlıyor 😄🤰🌸🌸
Merhaba cok teşekkür ederim hayırlı gebeliklerimiz olsun inşallah 🧿 22 sinde randevum var ozamana kadar 3000 leri geçer bence. Ama doktorum 10 gün sonra gel dedi ondan kafam karıştı ben 15 gün sonraya bulabildim. Hani kese falan yoksa diye korkuyorum açıkçası

Benim hemen hafta vardı gaz problemi şimdi pek yok 😆maşallah sen hamile pantolonuna hangi ara geçtin 🤣
Ikinci gebeliklerde farklı oluyor diyorlardı doğruymuş canım yaa.ilki de sezeryandi ya vücut hemen gaz şişkinlik yapıyor sabah karnım normal işe gelince oturunca tüm günmasa başı iş şişkinlik yapıyor 😂🤣

Merhaba cok teşekkür ederim hayırlı gebeliklerimiz olsun inşallah 🧿 22 sinde randevum var ozamana kadar 3000 leri geçer bence. Ama doktorum 10 gün sonra gel dedi ondan kafam karıştı ben 15 gün sonraya bulabildim. Hani kese falan yoksa diye korkuyorum açıkçası
Amiin inşaallah canim benim 🙏🌸🐣 sorun değil korkma agrı sıkıntı yoksa daha bile iyi hem görür hem duyarsın belki ama yine randevu takipet bulursan önce çekersin için rahat eder😄🤰🌸🌸

Canım benim nasılsın haberle mutlaka 🙏🌸🤰
Tatlim bugun gittim. Ustten goremedi bebegi keseyi bos gordu telaslandi doktorum hemen alttan bakalim dedi. Alttan bakinca bebisi gorduk. Kalp atimini gosterdi bak orda pit pit yapio gordunmu dedi ama sesini duyamadik. Bugun bide kahverengi lekelenmem cok oluyor. Progestan verdi fitil olarak. 3 hafta snra tekrar goreyim dedi canim. İliski kesinlikle yasak tehlike icindesin dedi.. ( korkuyrm canim ya sanki düsükle sonuclanacakmis gibi geliyor icimde oyle bir his var nedense. )

Bende çarşamba gunu gittim. Sat 31 ağustos. Kesemi gördüm 15 gün sonra geldedi sadece kese gördüm. Inşaallah 15 gün sonra bende görürüm duyarım kızlar. Sizde hafta ya duyarsınız Allahın izniyle 🙇‍♂🙏🌸🐣
6+3 deymisim suanda en tehlike zamanlarmis cok dikkat et..bol bol uzan yat yorma kendini dedi.

Canım benim korkma inşaallah görürsün sen minigi aramız 5 gün seninle ben erken gitmiş oldum haftaya gitmiş olsaydım bir umut görürüm fasulyemi sağlıklı güzel haberlerini bekliorum kuzuuumm 😍😘😘

Amiin inşaallah canim benim heyecan dorukta 22 ekim randevum🙏🐣 23 ekimde kızımın doğum günü güzel haberlerle gelir inşaallah kardeşi 🤰😍🌸🦋
Tatlim bugun gittim. Ustten goremedi bebegi keseyi bos gordu telaslandi doktorum hemen alttan bakalim dedi. Alttan bakinca bebisi gorduk. Kalp atimini gosterdi bak orda pit pit yapio gordunmu dedi ama sesini duyamadik. Bugun bide kahverengi lekelenmem cok oluyor. Progestan verdi fitil olarak. 3 hafta snra tekrar goreyim dedi canim. İliski kesinlikle yasak tehlike icindesin dedi.. ( korkuyrm canim ya sanki düsükle sonuclanacakmis gibi geliyor icimde oyle bir his var nedense. )

Canım nihayet valla sabahtan beridir aklım sendeydi. Çok şükür görmüşsün kuzum bence ultrason cihazi çok iyi değilse ki devletse birde hastane onlarda o sıkıntı oluyor malesef . Kahve leke bende de olmuştu kızımdaprogestan ile geçmişti ayaklarını sıcak tut bolca uzan dinlen Allahın izniyle sağlıkla gelecekler. Bende ara ara akıntı oldukça tedirgin oluyorum ama bunlar normal şeyler hormon değişimi vs.. içini ferah tut karnını tut bolca ihlas ya safi oku 🙏🐣🤰🌸🌸

Diğer gruptan yazdim sana canım içini ferah tut bunlar değişen hormonların etkisiyle kaygı yaşıyoruz . Ilişki uzak durmakta fayda var ben kızımda da ilk4 ay eşim yanaşmadı korktu sonrasında da zaten bir şekilde geçiyor. Dinlen ayaklarını sıcak tut

Canım nihayet valla sabahtan beridir aklım sendeydi. Çok şükür görmüşsün kuzum bence ultrason cihazi çok iyi değilse ki devletse birde hastane onlarda o sıkıntı oluyor malesef . Kahve leke bende de olmuştu kızımdaprogestan ile geçmişti ayaklarını sıcak tut bolca uzan dinlen Allahın izniyle sağlıkla gelecekler. Bende ara ara akıntı oldukça tedirgin oluyorum ama bunlar normal şeyler hormon değişimi vs.. içini ferah tut karnını tut bolca ihlas ya safi oku 🙏🐣🤰🌸🌸
Canim benim ozel hastaneye gidiyorum canim. Cihazlar kaliteli baya bilmiyorum biraz ruh halim garip oldu nedense. Kahverengi lekeleride gorunce. Allahtan ilk bebegim degil kafayi iyice yerdim galiba. 🙂🙂 Bol bol dua ediyorum Allahima. Nasibi ve yiyecek ekmegi varsa Allahin izniyle bisey olmaz insallah.

X