2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canım nihayet valla sabahtan beridir aklım sendeydi. Çok şükür görmüşsün kuzum bence ultrason cihazi çok iyi değilse ki devletse birde hastane onlarda o sıkıntı oluyor malesef . Kahve leke bende de olmuştu kızımdaprogestan ile geçmişti ayaklarını sıcak tut bolca uzan dinlen Allahın izniyle sağlıkla gelecekler. Bende ara ara akıntı oldukça tedirgin oluyorum ama bunlar normal şeyler hormon değişimi vs.. içini ferah tut karnını tut bolca ihlas ya safi oku 🙏🐣🤰🌸🌸
2 grubu birden takip etmek 😀😀😀

2. Bebişi olacak olanlar kardeş haberini ne zaman ve nasıl verdiniz ya da vermeyi düşünüyorsunuz? Oğlum çok kardeş istiyordu mutlu olacağı bir şekilde şaşırarak öğrensin istiyorum fikirleriniz varsa paylaşalım isterim❤️şimdilik aklımda bir kutunun ortasını yuvarlak kesip içine ipe bağlı şekilde çikolatalar balonlar oyuncaklar olacak çektikçe en son emzik ve ultrason görüntüsü olsun diye planladı. Çok heyecanlanacağını düşünüyorum. Bu konuda plán yapan var mı benim gibi🤭

Merhaba değerli anne adayları, hepimize sağlıklı hamilelikler ve doğumlar diliyorum :KK68:

Kızlar tabloya eklemem için beni etiketleyerek,
Kaçıncı çocuk
Kese görme
Kalp atışı
bilgilerini doldurursanız sevinirim 🥰

merhabalar beni de eklermisiniz yaş 32, 2. Bebişim olacak inşallah 5+1 deyim❤️henüz doktora gitmedim haftaya gitmeyi düşünüyorum

İSİM​
YAŞ​
TAHMİNİ DOĞUM TARİHİ​
KAÇINCI ÇOCUK​
KESE GÖRME​
KALP ATIŞI​
CİNSİYET​
BAŞLANGIÇ KİLOSU​
28​
08.06.2022​
1​
73 kg​
26​
06.06.2022​
1​
78 kg​
29​
12.06.2022​
1​
4+0​
75 kg​
25​
04.06.2022​
1​
59 kg​
28​
30.05.2022​
1​
54 kg​
29​
08.06.2022​
1​
64 kg​
33​
10.06.2022​
2​
51 kg​
29​
03.06.2022​
2​
56 kg​
29​
11.06.2022​
1​
66 kg​
26​
05.06.2022​
1​
5+2​
68 kg​
36​
07.06.2022​
2​
66 kg​
26​
08.06.2022​
1​
26​
08.06.2022​
1​
26​
08.06.2022​
3​
61 kg​
25​
28.05.2022
1​
5+6​
6+0​
59 kg​
27​
11.06.2022​
1​
48 kg​
27​
08.06.2022​
1​
48 kg​
30​
03.06.2022​
1​
5+5​
65 kg​
29​
02.06.2022​
2​
5+1​
53 kg​
27​
13.06.2022​
2​
35​
10.06.2022​
2​
55 kg​
36​
13.06.2022
2​
68 kg​

Amiin inşaallah canim sorunsuz sağlıkla kucaklayalım yavrularımızı 🌸🌸 evet valla uyku uyku uyku en bi sevdigiiiim😄🌸😍 ama ilkokul1e giden kızım var ela ile lâle el eleee😂😂😂
Ay bende aynı durumdayım🙈stresten erken doğurmam inşallah günde 100 kere elayla laleyi el ele tutuşturuyoz 🤭bide üstüne işten eve gelene kadar saat p6yı geçiyo ee yemekle uğraş çocuk sabahçı 9da uyuya kalıyo 2 saate ödev yetiştirmek için üstün yetenek gösteriyoruz. Oğlum 9da uyuyo 5 dakka sonra ben de bayılıyorum zaten😁

Kizlar 2 gun once tahlil 121 di. Bugun baktırdım 316. Cok sukur artmis. Doktor 2 hafta sonra ultrason randevusu verdi. Transferden sonraki 8.gun. kac haftalik oluyor bilginiz var mi

Canim benim ozel hastaneye gidiyorum canim. Cihazlar kaliteli baya bilmiyorum biraz ruh halim garip oldu nedense. Kahverengi lekeleride gorunce. Allahtan ilk bebegim degil kafayi iyice yerdim galiba. 🙂🙂 Bol bol dua ediyorum Allahima. Nasibi ve yiyecek ekmegi varsa Allahin izniyle bisey olmaz insallah.
Aynı telaş canım bende kızımda da tedirgindim bu kuzumda da. Rabbimin en güzel hediyeleri onlar. Korkma sağlıklı mutlu bebeklerimiz olsun inşallah 🙏🌸🌸🤰

Ay bende aynı durumdayım🙈stresten erken doğurmam inşallah günde 100 kere elayla laleyi el ele tutuşturuyoz 🤭bide üstüne işten eve gelene kadar saat p6yı geçiyo ee yemekle uğraş çocuk sabahçı 9da uyuya kalıyo 2 saate ödev yetiştirmek için üstün yetenek gösteriyoruz. Oğlum 9da uyuyo 5 dakka sonra ben de bayılıyorum zaten😁
Hahahahaha aynısı bende 😂🤣 ben işten 19da çıkıyorum 19.40 evdeyim 🙈 okul sonrası için özel etüt merkezine verdim. Öğlen yemeğe oraya okul çıkışı da ödevler tekrarlar içinçok iyi oldu. Ama tabiki evde de keller kelekler ve analardaki huniler elele halay çekiyoruz 🤣😂🤣

Hahahahaha aynısı bende 😂🤣 ben işten 19da çıkıyorum 19.40 evdeyim 🙈 okul sonrası için özel etüt merkezine verdim. Öğlen yemeğe oraya okul çıkışı da ödevler tekrarlar içinçok iyi oldu. Ama tabiki evde de keller kelekler ve analardaki huniler elele halay çekiyoruz 🤣😂🤣
Tek umudum eşimdi yardımcı olur beraber idare ederiz diye düşünüyordum ilçede oturuyoruz eşim görevde yükselme sınavına girmişti onunda merkeze çıktı tayini🤦‍♀️ehliyeti alalı 2 hafta oldu çok iyi kullanamıyorum çocuğu okula bırak al işe git biraz stres oluyorum herşey üst üste geldi gibi🙈

Canlar korkmayın lütfen herşey yolunda gidecek hepimizin. Diğer Haziran annelerine ben giriyorum ama çok kalabalık yazdığım şeylere yanıt alamadım burası daha az kişi kopukluk olmuyor bende .

Tek umudum eşimdi yardımcı olur beraber idare ederiz diye düşünüyordum ilçede oturuyoruz eşim görevde yükselme sınavına girmişti onunda merkeze çıktı tayini🤦‍♀️ehliyeti alalı 2 hafta oldu çok iyi kullanamıyorum çocuğu okula bırak al işe git biraz stres oluyorum herşey üst üste geldi gibi🙈
Ah o ehliyet. Bende tam yazılacaktım ki hamile olduğumu öğrendim çoğu şeyde kendimi gerçekleştirdim ama buna sıra gelemedi 😅 hamileyken alabilir miyim acaba yoksa coook uzak zamanlara kalacak 😌

Merhabalar. Bebeğiniz hayırlı olsun.
Ben tam olarak bu durumdayım. 19 ile dün öğrendim. Yarın gene test yaptırcam.
Umarım inşallah sizinki gibi olur benim de.
Canım bende senle aynı durumdayım hatta daha önce öğrendim 7,45 di 2 gün önce bugüne kan testi verdi baktık 29,45 olmuş haftaya gidicem kese için çok başında öğrenmekte zor gerçekten neyseki katladığını görünce rahatlıyor insan içini ferah tut inş seninkinde katlayarak ilerler

Ah o ehliyet. Bende tam yazılacaktım ki hamile olduğumu öğrendim çoğu şeyde kendimi gerçekleştirdim ama buna sıra gelemedi 😅 hamileyken alabilir miyim acaba yoksa coook uzak zamanlara kalacak 😌
Bence kesinlikle al ben bukadar geç kaldığıma pişmanım küçük bebeğin olunca çok daha fazla lazım olacak 👍alınır hamileyken de hiç bişeycik olmaz

Evet tam okullar açıldı ilk aydan hamiş olduk 😎🙏🤰🌸🌸 benimde eşim sağlıkçı gece nöbette pek bi faydası yok malesef. Işten gel evi derle çocuğu yedir yemek hazırla sabah kahvaltı beslenme valla zikzak çiziyorum

Peki ne zaman söylemeyi düşünüyorsunuz bebişi çocuklarınıza ve nasıl söyleyeceksiniz süprizli şeyler düşünüp duruyorum çok mutlu olarak öğrensin istiyorum çok hevesli çünkü kardeş istiyor çok👩‍👦‍👦👩‍👧‍👧

X