2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben kalp sesini duyunca söylemeyi düşünüyorum. Ailelerden duyar hemen anlar benden öğrenmesini isterim o yüzden beklemicem. Kan vermek için gittiğimde yanımdaydı mecburen gebelik için kan vericem dedim. Anne bebek için mi diye gözleri büyüdü. Zor çevirdim anlamasın diye🤭bende bi kutunun ortasına bi delik açacağım. İçine ipe bağlı şekilde sırayla çikolatalar balonlar oyuncaklar bağlıcam en sonrada emzikle ultrason görüntüsü bağlıyım diyorum iipi çektikçe sırayla çikolatalar oyuncaklar en son emzik çıkınca çok şaşırır😁şimdilik böyle düşündüm ama
ayy hadi inşallah canım fikir cok güzelmiş 🤩
Aynen ben de aşımı oldum iki doz. 3 ay bekledim aşıdan sonra sonra bebiş işine giriştim iyi de oldu içim rahat biraz da olsa
aşı yüzünden mi bilmem ama aşıdan 4 ay sonra felan hamile kalabildim bende. kimisi sıkıntı olmaz diyor bazı dr.lar 3 ay korunun diyor off bi bitse şu covid belası🥴

Yaa bunu öğrendiğim iyi oldu yarın doktorla da bir konuşayım da bakalım ne diyecek duruma göre 😊
Sürücü kursumuz var da ordan bıliyorum 🤭
Arkadaşlar benim gibi öğretmen olup hamilelik planı yaparken şu meşhur öğretmen hesabını yapamayan arkaşlarda varmış demekki kader kısmet 🤭🤭sizlere sormak istediğim bir soru var 2. Doz aşı omuşmuydunuz doktoruma sordum 14 haftalık olmadan kesinlikle önermiyoruz dedi bakanlığın bu konuda genelgesi var mı dedim var dedi umarım sıkıntı yaşamayız
Bende özel sektörde öğretmenlik yapıyordum kendi dershanemiz vardı. Onun için ekim kasım da hamile kalıyım da yaz tatilinde doğsun diye plan yapıyordum tabi 1 sene olmadı 😂 ama yine istediğim ayda oldu. Ama dershaneciliği bıraktık tabi😂

Kızlar sanırım benim bulantım başladı ya da başlayacak 😂 Bugün değişik biraz midem kazınıyor gibi halbuki tokum, bulanıyor gibi de hafiften garip bi durumdayım🤭

Ben kalp sesini duyunca söylemeyi düşünüyorum. Ailelerden duyar hemen anlar benden öğrenmesini isterim o yüzden beklemicem. Kan vermek için gittiğimde yanımdaydı mecburen gebelik için kan vericem dedim. Anne bebek için mi diye gözleri büyüdü. Zor çevirdim anlamasın diye🤭bende bi kutunun ortasına bi delik açacağım. İçine ipe bağlı şekilde sırayla çikolatalar balonlar oyuncaklar bağlıcam en sonrada emzikle ultrason görüntüsü bağlıyım diyorum iipi çektikçe sırayla çikolatalar oyuncaklar en son emzik çıkınca çok şaşırır😁şimdilik böyle düşündüm ama
Yaa çokk tatlış bir fikir 🙊💕

Merhaba değerli anne adayları, hepimize sağlıklı hamilelikler ve doğumlar diliyorum :KK68:

Kızlar tabloya eklemem için beni etiketleyerek,
Kaçıncı çocuk
Kese görme
Kalp atışı
bilgilerini doldurursanız sevinirim 🥰

İSİM​
YAŞ​
TAHMİNİ DOĞUM TARİHİ​
KAÇINCI ÇOCUK​
KESE GÖRME​
KALP ATIŞI​
CİNSİYET​
BAŞLANGIÇ KİLOSU​
28​
08.06.2022​
1​
73 kg​
26​
06.06.2022​
1​
78 kg​
29​
12.06.2022​
1​
4+0​
75 kg​
25​
04.06.2022​
1​
59 kg​
28​
30.05.2022​
1​
54 kg​
29​
08.06.2022​
1​
64 kg​
33​
10.06.2022​
2​
51 kg​
29​
03.06.2022​
2​
56 kg​
29​
11.06.2022​
1​
66 kg​
26​
05.06.2022​
1​
5+2​
68 kg​
36​
07.06.2022​
2​
66 kg​
26​
08.06.2022​
1​
26​
08.06.2022​
1​
26​
08.06.2022​
3​
61 kg​
25​
28.05.2022
1​
5+6​
6+0​
59 kg​
27​
11.06.2022​
1​
48 kg​
27​
08.06.2022​
1​
48 kg​
30​
03.06.2022​
1​
5+5​
65 kg​
29​
02.06.2022​
2​
5+1​
53 kg​
27​
13.06.2022​
2​
35​
10.06.2022​
2​
55 kg​
36​
13.06.2022
2​
68 kg​
Canım ben yeni hesap açtım diğer hesabımı silip bunu eklermisin rica etsem

Canlar korkmayın lütfen herşey yolunda gidecek hepimizin. Diğer Haziran annelerine ben giriyorum ama çok kalabalık yazdığım şeylere yanıt alamadım burası daha az kişi kopukluk olmuyor bende .
Dedigin gibi bende burayi sevdim.orasi cok kalabalik taniyamiyoruz ve takip edilmesi zor oluyor canim. İnsallah hersey yolunda gider canim. Bugun biraz agrim var sanki gizliden gizliye birde kahverengi akintim var.

Kızlar kalp atışlarını ilk duyan hemen yazsın... hepimiz o pıtpıtları duymak için sabırsızlanıyoruz 🤗🤗🤗💞💞💞
Canim ben bugun gittim doktora ustten bebegi goremedi doktorm alttan bakalim dedi alttan bakinca gordu ve bak orda pitpit atan seyde kalbi dedi. Sesini duyamadik ama pitpit gorduk guzelim. Ama bugun agrim ve kahverengi akintim suphelendirio endiseleniyorum. Bugun cok ayakta kaldim ondan galiba

Aynı telaş canım bende kızımda da tedirgindim bu kuzumda da. Rabbimin en güzel hediyeleri onlar. Korkma sağlıklı mutlu bebeklerimiz olsun inşallah 🙏🌸🌸🤰
İnsallah guzelim ya. Hediye olmazmi en guzel hediye onlar can yoldaslarimiz. Canimizdan parcalarimiz onlar. Kizim bu aralar cok asi ve inat bu aralar cok kiziyor ve bagirriyorum gece olup o yataginda uyurken de uzulerek onu seviyorum. Ama bizimde hormonlar oynayinca sinir katsayim azaldi hemen sinirleniyrm engel olamiyorum kuzum kendime.

2. Bebişi olacak olanlar kardeş haberini ne zaman ve nasıl verdiniz ya da vermeyi düşünüyorsunuz? Oğlum çok kardeş istiyordu mutlu olacağı bir şekilde şaşırarak öğrensin istiyorum fikirleriniz varsa paylaşalım isterim❤️şimdilik aklımda bir kutunun ortasını yuvarlak kesip içine ipe bağlı şekilde çikolatalar balonlar oyuncaklar olacak çektikçe en son emzik ve ultrason görüntüsü olsun diye planladı. Çok heyecanlanacağını düşünüyorum. Bu konuda plán yapan var mı benim gibi🤭
Cok guzel dusunmussunu ama oglunuz kac yasinda. Benim kizim 4 yasinda oldugu icin oyle biseyde anlamaz ben direk soylemeyi dusunuyorum ama daha degil erken cinsiyetini ogrendikten sonra soylemeyi dusunuyorum canim. Ama planin cok guzel cok sevdim canim.

Canım bende senle aynı durumdayım hatta daha önce öğrendim 7,45 di 2 gün önce bugüne kan testi verdi baktık 29,45 olmuş haftaya gidicem kese için çok başında öğrenmekte zor gerçekten neyseki katladığını görünce rahatlıyor insan içini ferah tut inş seninkinde katlayarak ilerler
Çoook teşekkür ederim inşallah 🙏

Firtay Firtay
Dedigin gibi bende burayi sevdim.orasi cok kalabalik taniyamiyoruz ve takip edilmesi zor oluyor canim. İnsallah hersey yolunda gider canim. Bugun biraz agrim var sanki gizliden gizliye birde kahverengi akintim var.
korkma hiç Allah’ın izni ile bişi olmaz. Bende yemek yerken iştahlıyım ama yiyince midem bulanıyor çok kötü oluyorum. Dün başladı. Ağrım zaten çok gece hiç rahat uyuyamıyorum. Çok aşırı merak ediyorum kalp atışını. Birde bana doktor kahve akıntı falan olur korkma demişti.

Kızlar günaydınn 🌹💕💕benimde durduk yere kalp çarpıntım oluyor gibi uzanıyorum hiç birşey yokken hızlı attığını hissediyorum benim gibi olan varmı aranızda kötü bişey demeyin içimi rahatlatın azcık,😅

X