2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende Haziran annelerine geldimm. Dün akşam Çatlatma iğnesinin 14.günü test yaptırdım. HCG 23 çıktı. Yarın tekrar test yaptıracağım dua edin yükselsin çok istiyorum bebeğime sağlıkla kavuşmayı :dua:
Sağlıkla artsın inşallah değeriniz 🥰
Nasıl ya gerçekten mi ben bunu ilk defa duydum. Doktora gidince sorayım. Ben Haziran ayından beri kullanıyorum. Önerilen zaten hamile kalmadan 3 ay önce başlamak. Ama içime kurt düşürdün 😂
Evet canım. Öncesinde içilmesi gerekiyor ama hamileyken değer iyiyse içilmemesi gerekiyormuș ama çoğu doktor kabul etmiyor bunu😂 kurt düşmesin ay🙈

Kızlar doktor 10 gün sonra gel dedi kese görmeye. Ama ben 15 gün sonrasına randevu bulabildim. Bisey olurmu sizce ya? Özel hastane 1bucuk saat uzakta

Bende çarşamba gunu gittim. Sat 31 ağustos. Kesemi gördüm 15 gün sonra geldedi sadece kese gördüm. Inşaallah 15 gün sonra bende görürüm duyarım kızlar. Sizde hafta ya duyarsınız Allahın izniyle 🙇‍♂🙏🌸🐣

merhaba arkadaşlar,bende dün öğrendim hamile olduğumu..
kızım 4 yaş olmak üzere
36 yaşındayım.
aslında birkaç ay sonra düşünüyorduk çünkü geçen martta kürtaj olmak zorunda kaldım.mol gebelik şüphesi vardı.betahcg çok zor düştü.mayısta anca sıfırlandı.aradan 5 ay geçti.
şimdi hamile olduğumu öğrendim,umarım hepimiz gibi sağlıkla alırım kucağıma bende
keyifli,güzel bir süreç diliyorum herkes için

bu arada beni de ekler misiniz listeye?
2.çocuk
yaş 36
kilo 68
boy 177
muhtemel doğum 13 haziran
bugün betahcg 54 çıktı.henüz çok yeni doktor haftaya tekrar bakalım artışa dedi.kese zaten görünmedi.sanırım 4+3 oluyorum emin değilim

merhaba arkadaşlar,bende dün öğrendim hamile olduğumu..
kızım 4 yaş olmak üzere
36 yaşındayım.
aslında birkaç ay sonra düşünüyorduk çünkü geçen martta kürtaj olmak zorunda kaldım.mol gebelik şüphesi vardı.betahcg çok zor düştü.mayısta anca sıfırlandı.aradan 5 ay geçti.
şimdi hamile olduğumu öğrendim,umarım hepimiz gibi sağlıkla alırım kucağıma bende
keyifli,güzel bir süreç diliyorum herkes için

bu arada beni de ekler misiniz listeye?
2.çocuk
yaş 36
kilo 68
boy 177
muhtemel doğum 13 haziran
bugün betahcg 54 çıktı.henüz çok yeni doktor haftaya tekrar bakalım artışa dedi.kese zaten görünmedi.sanırım 4+3 oluyorum emin değilim
Merhaba hoş geldiniz hayırlı olsun. Sağlıkla ilerlesin inşallah 🤗🥰

Karından mı baktı? 4+0 vajinal kese görüldü burdan birinde. Ama beta değeri önemli tabi karından 3000 lerde görülüyormuș🤗
1500lerde vajinal görünüyo canım . Benim 181ken doktor karnımdan bakmıştı rahim kalınlaşmaya başlıyor iyi 1 hafta sonra gel kese görürüz demişti nitekim 1 hafta sonra kese gördüm bebe içinde şimdi 15 gün sonra dedi 22 ekim bekliyore🙏🌸🤣🤣

X