2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhabalar. Bebeğiniz hayırlı olsun.
Ben tam olarak bu durumdayım. 19 ile dün öğrendim. Yarın gene test yaptırcam.
Umarım inşallah sizinki gibi olur benim de.
Merhaba teşekkür ederim sizin de hayırlı olsun inşallah 😍 Evet sizde çok erken öğrenmişsiniz güzel sonuçlar alın inşallah 🙏

Kuzu bekle doktor versin çünkü binbir çeşit folik asit var
Aynen çok fazla çeşit var. 3 günden de bir şey olmaz zaten
Canım bana hamile kalmadan önce inofolic diye folik asit vermişti geçen onlar bitsin geldiğinde değiştirelim dedi o yüzden birşey diyemiyorum. İstersen şuan için folik asit içeren gıdalar tüket doktora gittiğinde önerdiğini kullanmaya başlarsın.
Hmm ben almayım o zaman kendi verdiğini bile değiştiriyorsa vardır bi şeyi 🤗

bende sonunu bugün içtim canim. eczaneden yenisini alıcaktım vazgectim en iyisi kan değerlerime göre uygun olanı dr. yazması en son folidoce kulanıyordum 💓
Aynen bende kan değerime baktırmak istiyorum çoğu doktor folat eksik olmasa bile içtiriyor ya Allah korusun fazlası otizme sebep oluyormuş

Aynen bende kan değerime baktırmak istiyorum çoğu doktor folat eksik olmasa bile içtiriyor ya Allah korusun fazlası otizme sebep oluyormuş
Nasıl ya gerçekten mi ben bunu ilk defa duydum. Doktora gidince sorayım. Ben Haziran ayından beri kullanıyorum. Önerilen zaten hamile kalmadan 3 ay önce başlamak. Ama içime kurt düşürdün 😂

Bende Haziran annelerine geldimm. Dün akşam Çatlatma iğnesinin 14.günü test yaptırdım. HCG 23 çıktı. Yarın tekrar test yaptıracağım dua edin yükselsin çok istiyorum bebeğime sağlıkla kavuşmayı :dua:
Sonucu yaz mutlaka canım. Allah kucağına da almayı nasip etsin

Bende Haziran annelerine geldimm. Dün akşam Çatlatma iğnesinin 14.günü test yaptırdım. HCG 23 çıktı. Yarın tekrar test yaptıracağım dua edin yükselsin çok istiyorum bebeğime sağlıkla kavuşmayı :dua:
Hayırlı olsun sağlıkla artsın değeriniz inşallah 🌸

X