2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canım sakin ol ne kadar geldi
Çok değildi canm tabi, eşim çok panik oldu 2 sene sonra olunca korktu normal olarak
Bişey yoktur ya inşallah yerleşmeyle alakalıdır, dualarımızdasınız güzel haberlerinizi bekliyoruz🙏
Çok teşekkür ederim eve geldim şimdi. 2 gün önce 451 olan değerim bugün 965 çıktı artış iyi ama işte sağ tarafta kistler gördü 1 cmlik dış gebelik şüphesi olabilir dedi, 2 gün sonra bir daha gidecem. İnşallah sağlıklıdır 🙏
Günaydın. Çok geçmiş olsun üzüldüm inan ki😔

Yaaa haberdar et bizi sakin ol panik yapma
2 gün sonra bir daha gidecem takip etmem lazım dedi canm

Dimii beklenmedik anda oluyo benimde öyle oldu gece tüp bebek araştırıyodum ertesi gün hamile olduğumu öğrendim😁
Ayy benim gibi, bende tüp bebek doktoruyla görüşüyordum ertesi gün hamile olduğumu öğrendim, inşallah sağlıklı devam eder kucağımıza alırız yavrularımızı 🤩🙏

Selam kızlar geldim hastaneden, maalesef biraz hayal kırıklığı var kalp atışı dinletmedi. Kese ve bebek var kalp atışı için 15 gün sonra gel dedi, hocam bu haftalarda duyulması gerekmez mi dedim yok henüz duyulmaz dedi. Ama arkadaşlar duymuş dedim, herkesin döllenme zamanı farklıdır dedi, ama ben ovulasyon takibi yaptım hocam dedim, artık ters ters bakmaya başlayınca sustum 😂 kadın herşey gayet normal dedi pozitif konuştu ama benim moralim bozuk tabi, o kadar bekledim 😭 kontrol süresi 10 günmüş hastanede, 15 gün sonra tekrar gidip tekrar muayene ücreti ödeyecem bir de 🤣 neyse en azından dış gebelik falan değil ama işte ne yapalım ☺️
Eki Görüntüle 2928808
Olsun keseyi görmüşsün sanırım bebekte gözüküyor kenarda alttan muayene etseydi belki duyardı 6+5 gözüküyorsun beklemek daha iyi gittiğinde gümbür gümbür duyarsın inşallah canım 🙏🥰

pazartesi günü güzel haberler verelim ben de pazartesi akşam gidicem işten çıkınca doktora :)

kendimizi yormadıktan sonra ani ters hareketler yapmadıktan sonra allahın izni ile bir problem olacağını sanmıyorum ben temizlik yaparken

tamam kuzu mesaj attım şimdi cevap vermesini bekliyorum.

ayyy gözün aydınnn. olsun 15 gün sonra da kalp atışı için gidersin :)
ayrıca neden 10 gün ya 15 gün içinde kontrol süresi diye biliyorum ben. şehirden şehire fark mı ediyor acaba
Bizim burda da kontrol 7 gün hastaneden fark ediyor sanırım

Ay ne bileyim herkes bu haftalarda duymuş biraz şeyoldum ☺️
9.haftaya kadar normal demişti bi akrabam sakin ol bence 10.gün git kontrol bitmeden duyulur bence ☺️
Çok değildi canm tabi, eşim çok panik oldu 2 sene sonra olunca korktu normal olarak

Çok teşekkür ederim eve geldim şimdi. 2 gün önce 451 olan değerim bugün 965 çıktı artış iyi ama işte sağ tarafta kistler gördü 1 cmlik dış gebelik şüphesi olabilir dedi, 2 gün sonra bir daha gidecem. İnşallah sağlıklıdır 🙏

2 gün sonra bir daha gidecem takip etmem lazım dedi canm
Ay hadi sağlıcakla inşallah sıkıntı olmaz 🤲🏻
Kızlar yolk nedir cahilliğime verin 🤭
Bugünkü hcg değerim 965 çıktı alttan baktı kese görünmedi.
Yolk kesesi demek bebek oluşuyor demekmiş sanırım 🤭

9.haftaya kadar normal demişti bi akrabam sakin ol bence 10.gün git kontrol bitmeden duyulur bence ☺️

Ay hadi sağlıcakla inşallah sıkıntı olmaz 🤲🏻

Yolk kesesi demek bebek oluşuyor demekmiş sanırım 🤭
Benim 2. Çocuğum ama gerçekten bilmiyordum birde 6 sene geçti üstünden unuttum herseyi 🙈

Bu zamana kadar hiç böyle gecikme yaşadınız mı? Belki de geç yumurtlamıș olabilirsiniz. Mesela ben önceki ay 5 gün geç yumurtladım. Adetimde 5 gün kaydı. Ovülasyon testi yaptığım için biliyorum
Şöyle söyleyim pcos tanısı konuldu bana sene 2011 falan yaşım küçüktü o zaman. Dr. yasmin verdi 1 ay kullandım sonra hi. gecikme yaşamadım. Hani 3-5 gün olabiliyordu mevsimsel zamanlarda vs. Evlendikten sonra doktora gittim adetim cok az geliyordu. 6 Ay doğum kontrol kullandım. Nisan ayında bıraktım. Nisan 5 de olan adetim 20 gün sonra 25 nisanda tekrar başladı. Sonrada Mayısta 21'inde oldu. İlaç kaynaklı döngüm şaştı. Haziran ayında 36 gün sonra 27 haziranda oldum. Temmuz ayım normaldi 28 gündü döngüm Ağustosta tatil ve kuzen düğünü nedeniyle geciktirici kullandım 17 ağustostan 30 ağustosa kadar :KK43: Aptallık ettim en sonda 30 ağustosta oldum. Ama bende ovulasyon aldım kargoda gelince nasıl olduğuna yapıldığına bakıp yapıcam

ben mecburen kendimi cok zorlamadan ve fazla eğilmemeye çalışarak süpürüyorum. evin işini de dinlene dinlene yapıyorum🥴ağır kaldırmak da sakıncalı ama 4 yaşında kızım var illaki arada kucak istiyor ve mecburen almak zorunda kalıyorum. yinede ilk 3 ay dikkat edelim ki güzelce tutunsun meleklerimiz 🥰. en iyisi kocalara robot süpürge aldırmak 🤣
Ahahhaha 🤣 çok mantıklı bu
Bende farkettim biraz yorulunca daha çok geliyor gibi.

4 binlerde olur kesin görünür diye biliyorum

Benim robot var o hallediyor🤭 O olmasa yapmazdım ama süpürgemin çekim gücü çok iyi baya kuvvet uygulamam gerekiyor çünkü. Boşver biraz daha dursun kendini yorma
Oo süper 😂 bunu bende bı düşüneyim 😍

Kızlar 5+3 teyim. En son hcg ölçümünü 14 bin küsuratta bıraktım. Haftaya dr kontrolüne gideceğim ilk kez. Her şey yolunda aslında. Dün yakın bir arkadaşımı hastaneye götürdüm. 100 km git 100 km gel, yollar da bol virajlı olunca yordu biraz. Hafif bir bel ağrısı oldu ama normal dedim. Tuvalette peçeteye açık kahverengimsi bir akıntı bulaştı. Sadece peçeteyle silince geldi birkaç kez, sonra geçti. Ama ben baya bir telaş yaptım sayılır. İşe gitmedim bugün. Sabah da yine varla yok arası hafif bir lekelenme oldu. Bel ağrım var. Kasığımda ağrı hiç yok. Hafif batmalar oluyor arada. İnternette biraz bakındım; 6-8. Haftalarda plasental shift diye bir şey olabiliyormuş. Yaşayanınız oldu mu benzer bir durum?

Kızlar 5+3 teyim. En son hcg ölçümünü 14 bin küsuratta bıraktım. Haftaya dr kontrolüne gideceğim ilk kez. Her şey yolunda aslında. Dün yakın bir arkadaşımı hastaneye götürdüm. 100 km git 100 km gel, yollar da bol virajlı olunca yordu biraz. Hafif bir bel ağrısı oldu ama normal dedim. Tuvalette peçeteye açık kahverengimsi bir akıntı bulaştı. Sadece peçeteyle silince geldi birkaç kez, sonra geçti. Ama ben baya bir telaş yaptım sayılır. İşe gitmedim bugün. Sabah da yine varla yok arası hafif bir lekelenme oldu. Bel ağrım var. Kasığımda ağrı hiç yok. Hafif batmalar oluyor arada. İnternette biraz bakındım; 6-8. Haftalarda plasental shift diye bir şey olabiliyormuş. Yaşayanınız oldu mu benzer bir durum?
bende bu sabah yaşadım. ama benim peçete sildiğinde gelmiyordu. iç çamaşırımda 3 damla kahverengi bir leke gördüm sadece. doktoruma mesaj attım yerleşme kanaması olabilir akşam bi test yaptıralım dedi. benim daha çok yeni bir gebelik. sizin değerleriniz çok güzel maşallah neden bu zamana kadar doktora gitmediniz ki ben çatlardım herhalde hahahah :)

Bende farkettim biraz yorulunca daha çok geliyor gibi.

4 binlerde olur kesin görünür diye biliyorum

Benim robot var o hallediyor🤭 O olmasa yapmazdım ama süpürgemin çekim gücü çok iyi baya kuvvet uygulamam gerekiyor çünkü. Boşver biraz daha dursun kendini yorma
Yormadan sakin sakin yapıcaz kuzu
Ayy benim gibi, bende tüp bebek doktoruyla görüşüyordum ertesi gün hamile olduğumu öğrendim, inşallah sağlıklı devam eder kucağımıza alırız yavrularımızı 🤩🙏
O kadar umudumuzu kesmişiz işte :)
cevap verdi doktor. yerleşme kanaması olabilir dedi. bu akşam beta yaptırcaktım zaten. akşam testi yaptırırsanız iyi olur ona göre anlarız dedi
Aynen ya baksana herkeste oluyo kahverengi normal demekki içimizi rahatlatıcaz bi kalp atışını duydukmu bi süre rahatız 🥰

Canım sanırım yorulunca oluyo dikkat et bende bugün evde biraz dolap düzenledim ayakta kalımca baktım birden hafif bişey aktı yattım dinlendim hemen aman dikkat et bi süre uzun yol yapmamaya çalış 😊

Kizlar ya lutinus fitil yuzunden sanirim idrar yolları enfeksiyonu oldum. Resmen yanma yapiyor. Simdi fitili de biraktim gerci ama bu enfeksiyon nasil gecer ya

X