2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar keseyi gören varmı ben bugün 3. Kan takibimi yaptırdım çok şükür güzel artmış pazartesi kese görünür dedi ama aciliyet olmazsa salı yada çarşamba gel dedi

amin inşallah canım sorunsuz bir şekilde ilerler umarım hamileliğimiz. ben hala regl olucam zannediyorum :)
Ben gündüz uyuyunca gece hiç uyku kalmıyor kıvranıyorum resmen 24 saat bıraksalar uyurdum hamile olduğumu öğrendiğimden beri bide kese heyecanı felan var galiba ben ondan uyuyamıyorum
olabilir kuzum çok stres yapma yine de

amin inşallah canım sorunsuz bir şekilde ilerler umarım hamileliğimiz. ben hala regl olucam zannediyorum :)

olabilir kuzum çok stres yapma yine de
Amin canım benim
Bende test yapmak yerine olmuyor çocuk diye adet oldum olacam diye ne kadar stres yapmıştım

Reactions: kdv
kızlar hayırlı günler hepinize . kontrolden geldim bende şimdi kese gözükmedi beta da cok şükür güzel artmış 1500lerde. 2 hafta sonra tekrar gidicem bakalım
Selam canım bende kese gördüm15 gün sonra bebek ve kalp atışı inşaallah. Normal 3000 ve üzeri görünüyo ultrasonda . Bizde kese gorduk gebelik kan tahlilleri verdim

Amin canım benim
Bende test yapmak yerine olmuyor çocuk diye adet oldum olacam diye ne kadar stres yapmıştım
ay sorma bende öyle. regl olmama yakın bacağıma kasığıma ağrı girmişti sabah. kalkar kalmaz eşime söyledim başladım ağlamaya regl olcam ben olmadı çocuk diye hahahah kıyamam o da nasıl üzülmüştü benim ağlamama. halbuki 2. denememizdi daha. işte insanoğlu nankör biran önce olsun istiyor :)

Kızlar keseyi gören varmı ben bugün 3. Kan takibimi yaptırdım çok şükür güzel artmış pazartesi kese görünür dedi ama aciliyet olmazsa salı yada çarşamba gel dedi
Tabloya bak 4 5 kişi gördü keseyi.
Ay ne kötü olmuş kuzu benimde morardı kolum bi yandan popomdan da vuruluyorum afedersin… şimdi kan sulandırıcıyada başladım benim işim zor
Fobi oldu resmen zaten hastaneden doktordan korkarım normalde aay senin işinde zor Allah yardımcın olsun
kızlar hayırlı günler hepinize . kontrolden geldim bende şimdi kese gözükmedi beta da cok şükür güzel artmış 1500lerde. 2 hafta sonra tekrar gidicem bakalım
Bi dahakine gözükür canını sıkma
Ay ne olmuş kuzuum sana sen beyaz tenlisin öyleyse. Ay çok üzüldüm simdii
Beyaz tenliyim de damarda yok sonuç bu

Gözün aydın darısı kalp atışını duymaya

kızlar doktora gidip şunu yiyebilirsin ya da yiyemezsin dediği şeyler var mı.?
ben pazartesi günü gideceğim. pazar akşamı gittiğimde o heyecan ile sormayı da unuttum.
doktor zaten şu an için normal yaşantına devam edebilirsin demişti keseyi görmedik diye sanırım.
keseyi görünce söyler aslında şunlara dikkat et diye belki.
ama yine de önden öğrenmek isterim :)

Ben internetten araştırdım neler yememem gerek diye. Doktora gidenler aydınlatsın bizi de

Reactions: kdv
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…