2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Annenin içine kurt düşürmekte birebirler valla.. Ay çok merak ettim Osman Gönülalan muayenede nasıl gidip gelince anlat bize

1.5 aylıkken bakmıştı herseyi iyiydi oglan dogsunda artık bakalımm hangi birine yetişcezhic istemiyorum yaa cokkötü oluyorum
O zaman gerek yok bence. Ben en son 1 yaşta baktırmıştım çünkü. Kiiiz neyi istemiyon Allah yardım eder yavrum kolay olur inşallah

Reactions: Jou
Annenin içine kurt düşürmekte birebirler valla.. Ay çok merak ettim Osman Gönülalan muayenede nasıl gidip gelince anlat bize
Anlatırım inşallah 30 dk muayene ediyormuş bakalım memnun kalırız diye düşünüyorum. Burdakiler hiç bir halt bilmiyor maalesef

Anlatırım inşallah 30 dk muayene ediyormuş bakalım memnun kalırız diye düşünüyorum. Burdakiler hiç bir halt bilmiyor maalesef
Baştan ayak tırnağına kadar bakıyordur kesin.. Bizim Ankara’daki doktorda öyle normalde yarım saat sanırım ama biz hep daha fazla kalıyoruz gibi geliyor Onun yüzüne hiçbir doktoru beğenemiyorum

Baştan ayak tırnağına kadar bakıyordur kesin.. Bizim Ankara’daki doktorda öyle normalde yarım saat sanırım ama biz hep daha fazla kalıyoruz gibi geliyor Onun yüzüne hiçbir doktoru beğenemiyorum
Ay ne güzel valla yaa. Bebek sadece beziyle kalıyor muayenede her yerin bakıyorum diyordu. En iyisi valla

ay bende çok merak ediyorum etiketle mutlaka beni kizzz:) bir sürü soru sorardım ona en çokta yemesinler ilgili sanırım :) ahsenin yeme durumu nasıl oldu bu arada sende falan yedirebiliyor musun . benimki hala düzene giremedi

Not aldım her şeyi unutmayım diye yemekle ilgili sormam çünkü o hep bebeği zorlamayın yemek isterse yer kafasında ya ay eskiye göre iyi. Ama yine de zorla işte. Tv, telefon falan oyalayarak ancak yiyor. Yemediğinden değil aslında ama oturmak çiğnemek zor geliyor bence hele ki biri olsun dışarda olalım Allaaaah işkence resmen. Ve her şeyi yoğurtla yiyor çorba hariç

bende balkona masaya çıkarıyorum öyle bir kaç lokma yiyor ama galiba bende de hata var, bir türlü düzene sokamadim. Değişik yemekler yapip denemedim hiç hep aynı tur şeyleri yapar oldum

bende balkona masaya çıkarıyorum öyle bir kaç lokma yiyor ama galiba bende de hata var, bir türlü düzene sokamadim. Değişik yemekler yapip denemedim hiç hep aynı tur şeyleri yapar oldum
Ben sevdiği şeyleri sürekli yapmıyorum hani yemese de başka çeşit yapıyorum

Ayyyyy biz bu zamana kadar her şeyi yoğurtla yedirerek getirmiştik hele o tv büyük bir kabusa döndü onsuz bir şey yememe krizler vs.. şimdi iyi müzik radyo sessiz duramıyor çocuk ilk lokmayı verene kadar işkence sonra beğenirse yiyor ama benzer şeyler genelde..

Bende öyleyim çok farklı şeyler yapamıyorum. Aklıma gelmiyor yorgun oluyorum günü kurtarmalık gibi oluyor. Kendi enerjim olmayınca her şeye yansıyor

Ay ne güzel valla yaa. Bebek sadece beziyle kalıyor muayenede her yerin bakıyorum diyordu. En iyisi valla
Evet bezle tartılıyor. Almam gereken oyuncaktan tut, ayına göre yaptırmam gereken egzersizi bile gösteriyordu. İçim rahat oluyor Çağlar hocaya gidince.. 2 yaşta göreyim dedi ama işler yoğun yolda 3-4 saat değildi hop gidip gelesin nasıl götüreceğiz bilmiyorum bakalım şimdilik ortacadaki doktorumuza gidelim bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…