2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimki direkt beklemiyor arkamdan dalıyor lavaboya.. kapıyı kapatırsam ağlıyor

Reactions: Jou
Benimki direkt beklemiyor arkamdan dalıyor lavaboya.. kapıyı kapatırsam ağlıyor
Hahahahaha gunduzleri benim kızımda öyle iştee geceleri böyle bazende kalkar gelirr kızz hele banyoya gireyim çat diye açıyor kapıyı bi dalıyor okadar seviyoki suyu tekirdağın depo suyu bitirecek bugünde 2yaş aşısı oldu benim pohlu kızçemm

Sen bana sorrr oğlanda geliyoorrr 2 adam bi kız la uğraşıyorumm adamın çeneğide bitmezz ama allah razı olsun evi süpürür yardım eder neyseki sağlık olsunlarr yaa hastanelere uğraşan ne insanlar var
Yardımı bırak eşimin yüzünü göremiyorum iş yüzünden Sağlık olsun ciddende her şey gelip geçiyor
1 gün deliksiz uyusam süper enerji depolayacakmışım gibi geliyor

2 yaş ergenleri yaaa Şifa olsun minik kuş Almira’ya Bizim aşıda yaklaşıyor yaptıracağım ama kafamda bir sürü deli soru dönüyor sosyal medyadan dolayı Doktor kontrolüne gittin mi bacım 2 yaş ta kan tahlilide bakılacak demişti bizim iki doktorda..

Kizlar 2 yasa girdik, memeden kesiyorum bu 2. Gunumuz asiri zor gectigi yetmez mis gibi gogsumden sut azalmiyor kist olustu hemen agriyor tabsiyesi olan var mi ? Asa cayi ve sut kesici ilaca da basladim ama o kistler ne olacak

Kizlar 2 yasa girdik, memeden kesiyorum bu 2. Gunumuz asiri zor gectigi yetmez mis gibi gogsumden sut azalmiyor kist olustu hemen agriyor tabsiyesi olan var mi ? Asa cayi ve sut kesici ilaca da basladim ama o kistler ne olacak
Gece o uykudayken emzir bide sütünü sağ istersen az az birden kesince oluyor ağrı yoksa

Gece o uykudayken emzir bide sütünü sağ istersen az az birden kesince oluyor ağrı yoksa
Ayy yok canim bir kere oyle yaptim tam gaz tekrar meme bagimlisi oldu suan net sekilde memeyi unutmasi lazim. Elimle sagiyorum ama sut artmaz degil mi yine de oof ne kadar zor bir surecmis ya

Aaa yoo gitmedikk doktor dedimi demedimi hiç hatırlamıyorum 1.5 yaş ken gitmiştik sadece benim doktora kalsa sağlıkocağa gittinizmi igne vuruldunuzmu der illa sweetgirlcandy de vurdurdu kızına o vurdurduysa vurdur oda sıkı takipçi böyle şeylere

Ayy yok canim bir kere oyle yaptim tam gaz tekrar meme bagimlisi oldu suan net sekilde memeyi unutmasi lazim. Elimle sagiyorum ama sut artmaz degil mi yine de oof ne kadar zor bir surecmis ya
Genel de uykudayken hatırlamıyorlar ama bilemedim farklı demek ki her çocuk. Uykusunun en ağır yerinde o anlamadan vermen lazım ama. Birde bunu en fazla 2 gece de bir kere emzirme şeklinde yapsan zaten eskisi gibi gelmez süt sonra. İstersen manuel pompa ile dene günde 1 kere sende

Kafanda ne dönüyor yavru otizm vs ile ilgili mi? Ben yaptırdım 2 yaşı da. En başta yaptırmayım diyordum ama riske de atamadım şahsen yaptırdım hepsini. Ben kana baktırdım 2 yaşta iştahsızlık falan olunca demirine falan bakılsın diye

kız ben 1,5 ta götürdüm sonra Ankara’ya gidince oradaki doktorada götürdüm sweetgirlcandy bacım sen detox gibi spiriluna vs de kullanıyordun dimi devam ediyor musun onlara Ahsen için. Doktor kontrolüne gittin mi

Evet tam da dediğin sebepten kafam karıştı bende yaptırıcam senin gibi riske atamıyorum ama içimde böyle kurcalanıyor

Düzenli olmasa da kullanıyorum yeniden başlıycam aşı oldu ya yeni 2 yaş kontrolüne gittik evet. Kan değerleri falan normal çıktı. Kalbinden üfürüm duyuyorum kardiyolojiye gidin dedi. Geçen götürdüm dinledi ben duyamıyorum kan değerleri de iyi falan dedi. Eko çekilecekti bizimkini durduramadık 1 sene sonra gel dedi doktor ne alakaysa. Ama bence bi sorunu yok. Pazartesi Osman Gönülala götürcez Sivas a randevu aldık bakalım

Kuzu ya ben gitmedim kontrole 2 yaş için
şartmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…