2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Senin hamilelik nasıl gidiyor
Iyi gidiyor çok şükür, bugün kontrolüm vardı doktor apır sapır konuştu biraz modumu düşürdü. Belki hatırlarsın bnm Öykü'de şekerim vardı, kızım iki hafta önden gidiyordu. Bu gebeliğimde de oglum aynı sekilde iki hafta önden gidiyor. Sen nasıl normal (3700 gr)doğurdun? Bebegin omzu nasıl takılmadı, genelde takılıyor. Ani ölümlerin çogu gebelik şekeri kaynaklı oluyor fln diye salak saçma konustu. Doktorum bu şekilde olumsuz konussaydı doğuramazdım heralde dedim ben de. Amacı ne? Şimdiden beni sezaryene mi yönlendirme çabasında nedir anlayamadım ama modumu düşürdü yani bgn epeydir.

Jou Sen naptın? Var mı ağrın, sancın, sızın?
Yok ama sol yerim zorluyor gibi ayakta durunca nefes alamıyorumm doktor normal dedi ama annem olmasa ben yapamazdım burda bi kızım fırlama oğlan çok şükür iyi sarı kakasına dondü bugün çişinide iyi ediyor sarılık yok gibii saat başı emzir bakalimm perşembe günü isitme testimiz var bi kulağı duymuyor gibi tekrar bakılacak

Normaldir tabi, daha yeni doğurdun. Kısa zamanda geçer inşallah. Kulağında da bir sıkıntısı olmaz inşallah, gidince haber ver bize de.

Reactions: Jou
Ay o nasıl konuşma tarzı ya. Çokta güzel doğurdum deseydin. Sezeryana yönlendiriyor gibi bariz. Boşver sıkma canını hiç

jouuu tebrik ederim almissin bebisi kucagina, anca baktim buralara uzun zaman sonra, saglikla büyütün insallah hayirli evlat olsun 2 yil öncenin aynisi ya ayni zaman ayni duygular, hayirli olsun insallah Jou

Herkes nasil nerelerdesiniz?

OLsun kuzumm lafimı olurr
Doğurdum vallahaa canımm buseferki sezaryenim de çok rahat kalktım sadece karnimin uyuşukluğu benim canimı acıtıyordu hep oturdum annem sagolsun geldi istanbuldan 15gündür bendeydi anca toparlandım
Iyi gidiyor allaha şükür
Kızıkam da kardeşini cok sevdi seviyo öpüyor hiç kıskanmıyor emzirdiğimi bile görüyor
Sen nasılsın naptın meme işi

Masallah kiz 2 bebe zor iş akilli uslu olsunlar da isini kolaylastirsinlar insallah, bizim meme hala devam uyurken emmeden uyuyo ama uyaninca veya uykusu bolununce uykuya donmek icin meme krizleri tutuyo, daha bir kere emmeden uykuya dondurmeyi basaramadm, gecenin bi yarisi meme emceeem diye bagriyo vermezsem

2 çocuk zor evettt ama tam zamanına olmuş kızım araliksız uyuyor artık onunla işim yok pek
Oğlumda gaz meme mesaimiz oluyor
Insallahh zamanla yavss yavas bırakırsın

2 çocuk zor evettt ama tam zamanına olmuş kızım araliksız uyuyor artık onunla işim yok pek
Oğlumda gaz meme mesaimiz oluyor
Insallahh zamanla yavss yavas bırakırsın
Valla unutup tekrar bastan dogurmak zor, unutmadan hemencik en iyisini yaptin, sonra rahata alisinca zor olurdu, ben yala cesaret edemiyorum o ayri

Valla unutup tekrar bastan dogurmak zor, unutmadan hemencik en iyisini yaptin, sonra rahata alisinca zor olurdu, ben yala cesaret edemiyorum o ayri
Vallahaa ilk sezaryen günü unutmuşum ama bunda çok kolay atlattımm sadece karnimin uyuşukluğu ağrıtıyordu ayakta 5 dk durunca başlıyordu uyuşmaya onun dışında birşeyim yoktu

Vallahaa ilk sezaryen günü unutmuşum ama bunda çok kolay atlattımm sadece karnimin uyuşukluğu ağrıtıyordu ayakta 5 dk durunca başlıyordu uyuşmaya onun dışında birşeyim yoktu
Aman masallah ya, olmasin agri sizi bisey de bi an önce toparlan

Kızlar akıllı saatim kayboldu ya bi türlü bulamıyorum var mı bildiginiz kaybolan esya duası ritüeli falan

Merhabalar hanımlar. Çok oldu buraya bakmayalı. Kiminiz masallah 2.kez dogurmussunuz Allah analı babalı sağlıkla büyütsün bütün yavrularimizi inşallah.

Aklimda birkaç soru var, aklıma burası geldi

Oğlum 25 aylik oldu ama konuşmuyor. Hatta anne baba diye bize seslenmeye başlayalı bile 1 ay oldu. Sizlerde durum nedir? Konusamama problemi olan var mı? İnşallah yoktur ama olan varsa mesaj bekliyorum

Merhaba canım, bizim sıkıntımız yok ama olan bir arkadaşım dil terapistiyle kısa bir sürede sorununu çözmüştü. Eğer düşünürsen

Merhaba aynı durumu yaşıyorum da sizin geçti mi acaba ne yaptınız

Kızlar bir sorum da benim olacak size. Oğlum baya hazırdı bez de istemedi çıkardım başladık tuvalet eğitimine. Bugün dördüncü gün asla lazımlığa ya klasik tuvalete oturmak istemiyor. Eli önünde dolanıyor sonra yapınca da yaptım temizle anne diye geliyor. Ne yapmam gerek bilemiyorum yardım edebilecek, fikir verebilecek olan vardır umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…