2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kııızlar tuvalet eğitimine başlayan ya da başlamayı düşünen var mıı?? Benim kız tuvalete götürüp duruyor başlayacağım galiba acil destekkkkkkkk

Kııızlar tuvalet eğitimine başlayan ya da başlamayı düşünen var mıı?? Benim kız tuvalete götürüp duruyor başlayacağım galiba acil destekkkkkkkk
Başlamadım herhangi bir belirti de yok daha başlamam. Kızım da 2 buçuk yaşında başladım çok zorlandım bunda bekleyeceğim 3 yaş gibi düşünüyorum tabi belirti verirse daha erken başlarım

Yavrulara hangi şampuanı kullanıyorsunuz kızlar. Bu fiyatlar uçmuş ya hepsinin. Ben sebamed kullanıyordum daha uygun fiyatlı bakacaktım ama en uygunu o galiba

Yavrulara hangi şampuanı kullanıyorsunuz kızlar. Bu fiyatlar uçmuş ya hepsinin. Ben sebamed kullanıyordum daha uygun fiyatlı bakacaktım ama en uygunu o galiba

sebamed kullanıyorum migrosta sık sık indirim oluyor o zaman stokluyorum hipp te kullanıyorum indirim olduğu zaman:) ikisi olmazsa eğer dalin alıyorum

Ben minoris kullanıyorum en başından beri doktor değişme dediği içinde hiç değişmedim. Uygun fiyatlı mı sanmıyorum indirimdeyken stokluyorum baya gidiyor zaten

Kızlar 2 yaş aşısını yaptırdınız mı bebeciklerin bizimkide yaklaşıyor. 2 yaşta kan değerleride basılacak sanırım var mı doktor kontrolüne giden

Yaaa çocuklar eğerr merdivenden tutunmadan çıkabiliyosa bizim gibi ozaman tuvalet eğitimi hazir demekmiş
Hiç bezi kuru kalkmadı ama biz lavaboya giderken heyecanla peşimizden geliyor. Ben diyorum mesela bak şimdi çiş yapıcam diye gösteriyorum. Bazen soruyorum ben napıcam ya da bakıyorum diye cisss diyor tabi yeterli değildir diye düşünüyorum. Ben pek fırsat vermiyorum merdivenden tek çıksın diye geçen parkta yokuşlu bir yer vardı mecbur tutunarak çıktı ordan oda normaldir diye düşünüyorum.

Reactions: Jou
Evettt çıkması iyi biz hastanelere gidiyoruz zaten duvara tutunarak çıkıyor kendi hep
Hahahahha almirada öyle işte hep peşimde annecimm diyo sarilıyo mesela gece peşimden anlıyo kalktığımı dedim ciş yapıcam sen bekle burda öyle anlıyor ama kendi hazır değel tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…