2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Valla iyi kafana yatan doktor olmayınca da sıkıntı. Bende bizim doktordan tatmin olmuyorum
Kuzum su denizlide 16 aydir adam akilli doktor denk gelmedi aydinada gidemiyorum ha diyince adamada zirt pirt soru sordum durdum oda cevap verio ama yinede bigün bisey der diye cekiniyorum artik.

Kuzum su denizlide 16 aydir adam akilli doktor denk gelmedi aydinada gidemiyorum ha diyince adamada zirt pirt soru sordum durdum oda cevap verio ama yinede bigün bisey der diye cekiniyorum artik.
Yani hamilesin bide gidiyim desen zor artık. İnşallah iyi biri denk gelir

Kizlar ya bana biberon ve emzik markasi tavsiye edermisiniz phlips avent kullandim tuğrada ama cokta memnun kalmadim akıttı bi zaman sonra

Bide şampuan markasi önerirseniz mustela kullaniyordum hep ama artik oglana cok gidiyor farkli markami denesem diyorm.

Kızlar oğlumla etkinlik yapmaya çalışıyorum ama hiçbir şekilde uyum sağlamıyor bana 3 bardak cevirip top bulma oyunu oynamak istedim topu bulmaya çalışmak yerine hepsini dağıtmayı tercih ediyor , örnegin banta nesne yapıştırmak oyunu için oyunu kurdum biryerde darmadağın etti nesneleri alıp yapıştırmak yerine, yürüme desen yürümüyor cidden çıldırmak üzereyim neden böyle oluyor anlamıyorum bana fikir verir misiniz çok üzülüyorum

kuzucum çok sağol bak bunu boncuk da söylemişti
2 yaşına kalmam kuzu ya 16 aylıklar şuan hedefim 18 aylıkkendi ama kendini düzeltir gece zırt pırt kalkmazsa ona 3-4 ay daha şans vericem
Ben de kesinlikle aynı fikirdeyim. 1 ay öncesine kadar 2 yaşından önce kesmem diye ahkam kesiyordum ama bir aydır gecelerim memede geçiyor her gece seni anıyorum canım sen yazınca çok üzülüyordum sana başıma geldi bütün gece anne meme anne meme meme meme diye ağlıyor emziriyorum uyuyor koyuyorum beşiğine 2 dk olmuyor tekrar anne meme 1 aydır hortlak gibi geziyorum. Alacağını aldı uykusunu düzeltirse 3-3 ay daha uzatırım yoksa 18.ayda meme finito bende

Bide şampuan markasi önerirseniz mustela kullaniyordum hep ama artik oglana cok gidiyor farkli markami denesem diyorm.
Ben Sebamed kullanıyorum gayet memnunum

Beliste öyle çok etkinlik çocuğu değil ver eline oyuncak hariç herşeyi oynar:)

Aynen canım artık sut olduğunda değil sırf memede uyumak için yapıyorlar
Beni kaldırıyor artık insanların yanında emzirmeyecegimi biliyor odaya götürüyor
Geceleri 2 den sonra sürekli
Memede bende duzeltmezse kesicem
Beraber aynı zamana denk getirelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…