2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar belis sinirlenince başını yere vuruyor yda direk kafasına vuruyor normal mi

Dün telefonu istedi elimden hayır dedim diye
Kafasını yere vurdu atarak bide iki kere sonrada bağırdı babası bende neden kafanı vuruyorsun diye canını acıttı biraz galiba bugün pek vurmadı ne sinir var bacım bunlarda

Kızlar oğlumla etkinlik yapmaya çalışıyorum ama hiçbir şekilde uyum sağlamıyor bana 3 bardak cevirip top bulma oyunu oynamak istedim topu bulmaya çalışmak yerine hepsini dağıtmayı tercih ediyor , örnegin banta nesne yapıştırmak oyunu için oyunu kurdum biryerde darmadağın etti nesneleri alıp yapıştırmak yerine, yürüme desen yürümüyor cidden çıldırmak üzereyim neden böyle oluyor anlamıyorum bana fikir verir misiniz çok üzülüyorum 😔
Erkekler hep öyle galiba bizde aynıyız top araba falan oynarsak iyi ama eğitici setleri getireyim bir iki yapmaya çalışırız sonra hepsini fırlatıp atıyor 🥴🥴

Dün telefonu istedi elimden hayır dedim diye
Kafasını yere vurdu atarak bide iki kere sonrada bağırdı babası bende neden kafanı vuruyorsun diye canını acıttı biraz galiba bugün pek vurmadı ne sinir var bacım bunlarda

Bu yeni nesil çok sinirli ya Yekta da emziğini fırlatıyor o an neye yakınsa yumrukluyor onu valla bazen korkuyorum 😂

Ay biri yumruklar biri vurur bu ne böyle. Şimdide bana vurmaya başladı dün öyle bir tokat attı ki aglayacaktim sinirimden. Ne yaşıyor bu çocuklar anlamadım ki

Ay biri yumruklar biri vurur bu ne böyle. Şimdide bana vurmaya başladı dün öyle bir tokat attı ki aglayacaktim sinirimden. Ne yaşıyor bu çocuklar anlamadım ki
Ahsende geçen ablamı yoldu resmen gülme tepki verme daha çok yapıyor dedim. Sonra sen evde benim kucağımdaydı saçımdan bi tuttu kökünden sallıyor anlatamam mahalle kavgası edenler gibi gülecem gülemiyorum zor kurtardım kendimi. Unuttu geri Allahtan

1 ay önce flnda bana tokat attı neye uğradığımı şaşırdım kızgın baktım şükür bir daha yapmadı
neyin kafasındalar bende anlamıyorum ki

1 ay önce flnda bana tokat attı neye uğradığımı şaşırdım kızgın baktım şükür bir daha yapmadı
neyin kafasındalar bende anlamıyorum ki
Ahsen kızınca hiç anlamıyor ya. Tam tersi gülerek daha çok yapıyor bişey yapınca ortamı değiştiriyorum artık bende

Aynen canım artık sut olduğunda değil sırf memede uyumak için yapıyorlar
Beni kaldırıyor artık insanların yanında emzirmeyecegimi biliyor odaya götürüyor 😂😂
Geceleri 2 den sonra sürekli
Memede bende duzeltmezse kesicem
Beraber aynı zamana denk getirelim. 😍
Ufff bizde de aynı gece 2 den sonra tufan 🙈😄 haberleşelim kesmeden 😅

kizlar selam, bnm bebikte durdukyere bi dolu dolu öksürük çıktı ama böle bogulur gibi kipkirmizi oluyo tikaniyo hatta kusuyo öksürurken, doktora da gittik ust solunum yolu viruslerinden oluyo ciddi bisey degil dedi aferin surup ve oksurup surubu verdi 4 gundur kullaniyoruz gecmiyo oksurugu, o kdar zorlaniyoki oksururken damarlari cikiyo cocugun kipkirmizi oluyo ya, bu nedir boyle son gunlerde herkeste bi oksuruk cikti cok duyuyorum, bende de car sebepsiz kriz gibi tutuyo arada, sizden yasayan var mi boyle bisey yazildiysa takip edemedm
Bu oksuruk ve diş krizi siddetli istahsizlik mahvetti beni

Ahsen kızınca hiç anlamıyor ya. Tam tersi gülerek daha çok yapıyor bişey yapınca ortamı değiştiriyorum artık bende

bazen güneşte o tepkiyi veriyor hayır yapma dedikçe gülüp devam ediyor
bide meme ısırması var arada kaptırıyor bende memeden çekip meme yok artık diyorum ağlayıp tekrar alıyor ısırmıyor sonra ama ne yapacağım bilmiyorum
akşam eve gidince 30-40 dk memede duruyor bırakmıyor beni :)

kizlar selam, bnm bebikte durdukyere bi dolu dolu öksürük çıktı ama böle bogulur gibi kipkirmizi oluyo tikaniyo hatta kusuyo öksürurken, doktora da gittik ust solunum yolu viruslerinden oluyo ciddi bisey degil dedi aferin surup ve oksurup surubu verdi 4 gundur kullaniyoruz gecmiyo oksurugu, o kdar zorlaniyoki oksururken damarlari cikiyo cocugun kipkirmizi oluyo ya, bu nedir boyle son gunlerde herkeste bi oksuruk cikti cok duyuyorum, bende de car sebepsiz kriz gibi tutuyo arada, sizden yasayan var mi boyle bisey yazildiysa takip edemedm
Bu oksuruk ve diş krizi siddetli istahsizlik mahvetti beni
Geçmiş olsun canım. Geçen haftalarda ben hastalandım öksürük bende hiç olmazdı şimdi ara ara geliyor baya içten

bazen güneşte o tepkiyi veriyor hayır yapma dedikçe gülüp devam ediyor
bide meme ısırması var arada kaptırıyor bende memeden çekip meme yok artık diyorum ağlayıp tekrar alıyor ısırmıyor sonra ama ne yapacağım bilmiyorum
akşam eve gidince 30-40 dk memede duruyor bırakmıyor beni :)
Meme ince çizginiz 😂😂😂

X