2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Valla şu anki tecrübem olsa blw yapardım ben 🙊
Yook bnm kalbim dayanmaaaz ruhum dayanmaaz 🤣 titiz de degilim ama icim durmuyo valla
bende öyle
makarnayıda bölüyordum baktım evdeki abla bütün veriyor yisin gari dedim :KK70:
Ay evet ben de makarnayi bile bölüyorum bazen 🤣
Bnmkisi sadece kendisi yerse yiyo, diger turlu yemiyo ama zaten iştahı pek olmadiği için öyle aman aman yemiyo. 5 yiyosa 2 yere atıyo :)
İste oyle olunca yemedi ac kaldi diye yediresim geliyo bnm kendimi tutamiyorm, bi yandan ben veriyorum bi yandan bir iki o yiyo ama cogunu ben yediriyorum, hatta nerdeyse hepsini, hersey de eline vermeye uygun olmuyo bide
Sagol cnm sana da çok geçmiş olsun :KK43:

Ben karışık yapıyorum. Mesela sabah önce yumurtasını ben yediriyorum peşine salatalığı zeytinini doğrayıp önüne koyiyorum o yiyor. O sırada da ben kendi kahvaltımı yapıyorum iyi oluyor. Bgn de şu şişman saplı kaşık çatallar var ya bebekler için onlardan aldıydım kargo geldi hemen yıkayıp verdim makarnayı çatalıyla yarısını döke saça yedi güzelce, ama devamı gelir mi bilemiyorum tabi😅
Bu bende de boyle, bak sbh bi irmikli meyveli mamasi var kasikla yedirdigim, onu ben veriyorum, zeytin salatalik avokado pankek falan minik minik küp dograyip önune koyuyorum, isterse yiyo istemezse oyun oynuyo biseylerle, ama yemedikce ben veriyorum habire

Kuzum ödev sorumluluğunu baştan alırsan hep sana kalır . En baştan babaya ver. Babadan korkuyorlar biraz bnce daha disiplinli güzel ilerler. Bn bebeği bahane edip babaya şutlamayi düşünüyorum 😅

Mantıklı kuzumda bu aralar babamız pek bi depresif
Her gece uykusuz kalan ben
Sadece h içi aksam uyutuyor
Bu aralarda 45 dk da salladığı oluyor tükenmiş tahammül kalmamış
Ben sabır deryası oldum
Bu geceden itibaren sıfır minnet hersey bende
Çocuk eteklerimde dolaşıyor mutfakta durmuyor alıyorum
Kucağıma
Ver bana dedikçe inadına gerek yok dedim
Tamam anlayabiliyorum ama
Bir yerden sonra eee yeter ben her gün 4
Saat yol
Çekiniyorum eve geliyorum yemek hazırla
Bulaşık
Çamaşır
Banyo bak
Yeni yaticam
İnan makina dursun çamaşır i kurutmaya atayım diyorum sonra gece kalkıp kurutmadan çamaşırı alıyorum sabah katlayıp
Yerleştiriyorum abla sabah evi temiz buldun diye ayrı bir uğraştayım yemin ediyorum kadinlar ne kadar azimli doğumu da bu yüzden bize bahşetmis rabbim

Sagol cnm sana da çok geçmiş olsun :KK43:

Ben karışık yapıyorum. Mesela sabah önce yumurtasını ben yediriyorum peşine salatalığı zeytinini doğrayıp önüne koyiyorum o yiyor. O sırada da ben kendi kahvaltımı yapıyorum iyi oluyor. Bgn de şu şişman saplı kaşık çatallar var ya bebekler için onlardan aldıydım kargo geldi hemen yıkayıp verdim makarnayı çatalıyla yarısını döke saça yedi güzelce, ama devamı gelir mi bilemiyorum tabi😅

Ucu metal dimi ben ondan aldım farklı bisiyse ona da bakayım 😃

Off sorma ya cidden paradan haber ver yoksa her şey tıkır tıkır 😅 bn çantasını fln mayıs gibi almıştım şimdi daha fazla oluyo çünkü fiyatlar.
Yarın da toplantı yapacak öğretmen . Bakalım bizi neler bekliyo bu yıl YunSev YunSev ☺️
Kabarık bir listeye hazır ol
Asil bomba ne bunlar gruptan PC araştırıp duruyor dedim ne alaka koca girmişti toplantıya sınıfta eksik pek yokmuş tek eksik PC mis adam basi ne kadar toplayacaklar bakalım bir PC. Ne kadar yandık bacım yandık

Ah ah doğumdan sonra bende öyle oldum aşırı unutuyorum
Yaa, sizde de isim karıştırma oluyor mu? Doğumdan sonra isim karıştırma başladı bende de, kızıma yeğenlerim ismini söyluyorum; Asya...ayy öykü oluyorum. Fındığa bile bazen yanlışlıkla öykü diyorum. Bi ara kelimeleri de cok unutuyodum "üff neydi yaa" diyip 3-4 sn sonra buluyodum. Vitamin de kullaniyorum aslinda vitamin eksikligim oldugunu dusunmuyorum da zihinsel yorgunluktan kaynaklı sanırım YunSev YunSev

Daha kaşığa cesaret edemedim de, catalına seftali, muz batirip da veriyorum eline kendi yiyo. Videodaki cocuk uslu yiyo maşallah, öykü önündeki tabakları kaldırip kaldirip kafasina dikiyo. Corbayi fln biberonla veriyorum ama onda bile mecbur yardimci olmak zorunda kaliyorum cunku henüz biberonu havaya kaldırmayi akil edemiyo. Makarnayi elle yiyo ama pilavi fln eline kasik verip bi denemek lazim. Videodaki cocuk bizimkilerden ufak sanki masallah...

Yaa, sizde de isim karıştırma oluyor mu? Doğumdan sonra isim karıştırma başladı bende de, kızıma yeğenlerim ismini söyluyorum; Asya...ayy öykü oluyorum. Fındığa bile bazen yanlışlıkla öykü diyorum. Bi ara kelimeleri de cok unutuyodum "üff neydi yaa" diyip 3-4 sn sonra buluyodum. Vitamin de kullaniyorum aslinda vitamin eksikligim oldugunu dusunmuyorum da zihinsel yorgunluktan kaynaklı sanırım YunSev YunSev

Daha kaşığa cesaret edemedim de, catalına seftali, muz batirip da veriyorum eline kendi yiyo. Videodaki cocuk uslu yiyo maşallah, öykü önündeki tabakları kaldırip kaldirip kafasina dikiyo. Corbayi fln biberonla veriyorum ama onda bile mecbur yardimci olmak zorunda kaliyorum cunku henüz biberonu havaya kaldırmayi akil edemiyo. Makarnayi elle yiyo ama pilavi fln eline kasik verip bi denemek lazim. Videodaki cocuk bizimkilerden ufak sanki masallah...
Arada oluyor isimlerde ama çok değil. Dün birine ses kaydı atıyorum kelime aklıma gelmedi iptal ettim kaydı aklıma geldi konuşurken yine unuttum. Sonra yine iptal ettim bu durumu 3 kez yaşadım 🤭

bende de var evet oğlumla kızımın isimlerini yeğenlerimle karıştırıyorum :KK70:
çınarda öyle yapıyor diyeceğime atakanda öyle yapıyor diyorum

güneşde elle yiyor daha çok kaşığada heves ediyor ama döküyor hep aslında böyle bir kaç denemeye düzelir de biraz zaman lazım ya da ilk bebemdeki gb zamanı gelince herşeyi yapar diyeceğiz :KK70:

X