2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hayır, çocuklu ortamda pencere açıyorsun madem bak di mi yani? Büyüklerdeki bu rahatlığı da ben anlamıyorum. Anası iş yapmayıp çocuğuyla ilgilense, iş yapmadı çocuğu bahane etti, burda o kadar insanız bize güvenmedi derler.

Bu sene annemlerin yazlığına sırf bu sebep yüzünden gitmek istemedim, yazlık yer tüm pencereler, balkonlar açık. Illa ki orda, bnm mutfak işim gücüm, tuvalet ihtiyacım, şuyum buyum olacak o esnada ya balkona tirmanirsa ya pencreye tirmanırsa diye hep bunları düşündüm. Bizimkilerin algıları çok dağınık o konularda, o yüzden asla güvenmiyorum. Gecen de yine oyku yatagin uzerinde ama yatak boyu da normal yataklardan yuksek. Basinda annem ve eşim var, benim sirtim donuk başka bi işle mesgulum. Bi bakayim dedim, baktim annem kendi aleminde, esim kendi aleminde...son anda tuttum kizimi. Annem "a ben babasi bakiyo sandim" diyo, esim de "annem yaninda diye bn bakmadim" diyo.

Bugeceden sonra hiç ateşi çıkmadı fitil çok daha işe yaradı
Oh hadi gecmis gitmis olsun
Ahsen hanımla oyun oynuyoruz ne kadar oynayabilirsek yok ya biz uykudan sonra yiyoruz kahvaltıyı uyanınca yemiyor cadı kız siz ne yediniz kahvaltı da
Ben bugun yumurtasiz kahvalti yapim dedim, ne vercegimi sasirdim, irmikli meyveli mamalar hazirliyorum ondan verdm yaninda avokado salatalik zeytin pankek falan, yumurtasiz kahvalti olmuyo ya
Her gun veriyomusun yumurta?

Ben bugun yumurtasiz kahvalti yapim dedim, ne vercegimi sasirdim, irmikli meyveli mamalar hazirliyorum ondan verdm yaninda avokado salatalik zeytin pankek falan, yumurtasiz kahvalti olmuyo ya
Senin bebe nasıl kuzum hastaydı galiba kafammı kaldı soramadım

İste tam olarak bahsettiğim de bu
Ben o baktı sandım o ben baktım sandı derken Allah korusun
Bende o yüzden kimseye gitmek istemiyorum daha çok stres oluyorum
Çocuklu evler en sevdiğim

Canım selam seni görmek güzel
Yoktur uzun zamandır
Çok sevindim gözün aydın insallah uyum sağlarlar
Ay zaman geldi demek eylülde başlıyorsun
İns sabahçı olursun günün bitmez

Haftada 2 3 gün yumurta vermiyorum. Ama bu ara yumurtadan hoşlanmamaya başladı pek severek yemiyor önceki gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…