2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Masallah annene herkes aynı sorumlulukta bakabilse keşke

Atesi bitürlü yok edemedik bi iniyo bi cıkıyo geceden beri ayaktayım ilkkez yaşıyorum bunları dis etleri kabardı bi patlasa rahatlayacak
Ay kıyamam ya
Bende güneşte dişten değil ama hastalıktan üç gece uyumadım ağlama krizleri sabah a kadar Allahım çok zor kuzum ya geçmiş olsun ins biran önce çıkarda rahatlar kuzu

Reactions: Jou
Valla bende kendim tek uykuya hazır değilim
Bide o var evet zaten dayanamıyor ki beşte başlıyor mızmızlanmaya ee bu saatte uyursa kaçta uyuyacak zaten gece uyumak bilmiyor zorla akşam beş gb uyuttuk yarım saat uyumadı çok yorgunum çay bahçesine çıktık orada yemeğini yedirtir oyalarım dedim yok ayakkabılarını giydirdim masa masa dolaşıp el
Sallıyor herkese gülüyor
Halki selamlıyor

Ay kıyamam ya
Bende güneşte dişten değil ama hastalıktan üç gece uyumadım ağlama krizleri sabah a kadar Allahım çok zor kuzum ya geçmiş olsun ins biran önce çıkarda rahatlar kuzu
Aynen kuzumm hasta oldumu daha kötü
Uykusuzluktan normal
Güneşte bugün toplamda bir sAAT 20 dk uyudu sonuç gece uykusuna yeni geçti
Olsun 10da uyumasida iyi gece sık uyanmazz

Ben 3 ten sonra uyutmuyorum ama niye öyle oluyo acaba simdi uyutcam fitil koycamda totosuna
Bizim düzen değişik kuzu
7 de kalkarsa 10 ve 15 uyku saati gece uykusuna 21 de geçiyor
8 de kalkarsa 11 ve 16 uyku saat gece uykusuna da 22 de geçiyor
Tabi uyursa
Bak bugün sekizde kalktı 11 30 da uyudu bir saat sonra kalktı ikinci uykuya denizdeydik eve gelince uyuttuk 17 de yarım saat sonra kalktı akşam da 8 buçuktan bu yana huysuz sonuç yeni uyudu şimdi bir numarayı hazırlicam diş fırçalama üst değiştirme
Sivrisinek isirmis
Alerjisi var hemen sisti eli. Doktor antibiyotikli vermiş kendi doktoruma sordum iki güne geçmezse kullan dedi
Yanımda zytec ile stilex var onlari
Kullanıyorum bide soğuk kompres yapıyorum
Çocuğum boyle iste elimde sinek ilacı ile geziyorum sürekli dışarıda iken sıktım ama yok

Ay imdat, 1saattir uyutmaya calisiyorum, memede dalamiyo donuyo duruyo agliyo sonra yine meme istiyo vermeyince kiyamet, bugun sadece 30dk uyudu, ne bu atak mi bu ya, her uyku 1 saat uyutmaya calismakla gecmeye basladi yine
Güneşte dalamıyor artık memede bırakıyor tekrar meme bir sağ bir sol baba ayağına alıyor zorla uyuyor oy oy

Ayy kesinlikle katiliyorum, mumkun oldugunda kimseye birakmam 50kere de tembihlerim herseyi, Allah korusun bisey olmaz diye 2 dk gozumuzu ayirsak her an hersey gelebilir baslarina, cok tehlikeli zamanlar
Ay sweet o korkulugun altina bisey falan sok kapat orayi kiz burdan anksiyetem tuttu, yemek yanar eder dalarsin bise olur neme lazim
Uykusuzluktan normal
Güneşte bugün toplamda bir sAAT 20 dk uyudu sonuç gece uykusuna yeni geçti
Goruyorum ve arttiriyorum benimki 20dk uyudu butun gun, 10da gece uykusuna gecti ve 35. Dk da uyandi demin yine

Güneşte dalamıyor artık memede bırakıyor tekrar meme bir sağ bir sol baba ayağına alıyor zorla uyuyor oy oy
Ya bi ara yine boyle oldu sonra duzeldi, evt eskisinden daha uzun daliyodu ama daliyodu sonuc olarak, simdi yine bozuldu ya dis ya atak bisey var ben cozemedim

Oyyy canımm tamamenn tempo geçiyo nereye gittiniz tatile

Ay bende okurken çok kötü oldum
Rabbim evlatlarımızı korusun şimdiden seneye yazı düşünüyorum bakıcı ablaya tembihleyeceğim cam pencere kapı açma diye
Diğer bakıcım da pimpirkliydi yazın korkusuna açmazdı hiçbiryeri bu abla biraz daha rahat gb ama söylersem yapmaz diye düşünüyorum
İşte çalışan anne olunca da bu kaçınılmaz endişeler

ilk bebeğimde kalabalığın içinde evladımı kıl payı yakaladım
En kortigum şey kalabalik
Aklıma geldikçe sinirleniyorum
Mutfaktayım bulaşık yıkıyorum ev kalabalik kayinvalidemdeydik bizim tayfaya var görümce enişte fln
Neyse oğlum yanımdan ayrıldı ellerim sabunlu hemen peşine gittim baktım bizimkileri. Yanına salona gitmiş dedim bakıyordular görüyorlar çocuğu neyse gittim tekrar mutfağa içime kurt düştü bakayım dedim
Sadece iki dk diğer odaya gittim acık pencereye yönelmiş yüreğim ağzımda aldim
O yüzden hiç güvenemiyorum bende kimseye

Oyyy canımm tamamenn tempo geçiyo nereye gittiniz tatile
Sorma kuzu ya
Cinarciktayiz bebeğim Yalova
Güzel geçiyor da güneş durmuyor sorun o oğlan deniz diyor kız ne isteğini bilmiyor sadece gitmek istiyor neyse bugün denizde az biraz eğlendi yarın baba oğul yine havuz yapacaklar koca sende gel diyor dedim iki saat olmadan gitmemiz gerekecek Çınar da durmak isteyecek siz keyfinize bakın dedim

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…