2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay en sonunda minnoka diş macunu ve diş fırçası alındı yarından itibaren başlansınn bakalım ne yapacak minnok kesin diş macununu yemek isteyecek. sweetgirlcandy o dediğin diş macununu alacaktım ama rocs mu ne vardı e bebekte onu aldık doktor iyi bir marka öneririm dedi sen hiç denedin mi

Kıızlar ıyı geceler mınıklere hangı güneş kremını kullanıyorsunuz? Ben sıveno kullanıyordum ama pek beğenmedım bıtmek uzere yenı almayı düşünüyorum bir de şampuan ne kullanıyorsunuz ? Fikirlerinizi bekliyorumm

Şampuan sebamed kullanıyorum da. Güneş kremi almadım daha :)

Sebamed nasıl düşünüyordum onu da ben dalın kullanıyordum ama kurutmaya basladı hava sıcak olunca
Doğduğundan beri kullamıyorum gayet güzel memnunum
Olabilir agzini acmiyoki goremiyorm, tetagil aldm bugun, kullandinizmi siz hic?

Evet ya nedense asla açmak istemiyorlar. Ama ben bakmak için koltuğa oturup kucağıma alıyorum yüzü bana dönük şekilde sonra düştü düştü deyip arkaya doğru iyice eğiyorum minnoku hemen ağzını açıyor eheheh. Tetagil kullandım rahatlatıyor

Gunes kremi olarak mustela kullanıyorum son iki yıldır epey de memnun kaldım. Sampuan olarakta ashley joy marka kullaniyoruz, ikimizin de sampuani aynı. Yedeklerimde mustela var, onu henüz acmadim, bi sonraki duşunda onu da denemeyi düşünüyorum

Rocs denemedim hiç. Baby olanı mı kids olanı mı aldın. Kids olanın içeriği kötü baya. Baby olana da baktım şimdi sodyum benzoat varmış.

İncia kullanıyorum ben. Şampuan da ecowell kullanıyorum

Ahahah o dedigini ben de denedim de goremedim ya, cok hizli hareket ediyolar gözüm yetisemedi nasi kullaniyodn tetegili?

Rocs denemedim hiç. Baby olanı mı kids olanı mı aldın. Kids olanın içeriği kötü baya. Baby olana da baktım şimdi sodyum benzoat varmış.
Ulen doktoru dinledik o ne ki
Ahahah o dedigini ben de denedim de goremedim ya, cok hizli hareket ediyolar gözüm yetisemedi nasi kullaniyodn tetegili?

Parmağımı batırıp toza damaklarına masaj yapıyordum. Daha sonra parmağa takılan fırça var ya onunla da masaj yapmaya devam ediyordum nasıl hoşuna gidiyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…