2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Geçmiş olsun kuzum iyi mi şimdi?

Reactions: Jou
Atesi bitürlü yok edemedik bi iniyo bi cıkıyo geceden beri ayaktayım ilkkez yaşıyorum bunları dis etleri kabardı bi patlasa rahatlayacak
Sıkma canını bağışıklık sistemi mücadele ediyor ateşten korkma ne yapman gerektiğini zaten biliyorsun…5 güne dek düşmeyen ateş normal diyor doktorlar.

Geçmiş olsun kuzum iyi mi şimdi?
Yok canım nerdee iburamin verdim uyudu ama bakıyorum 38.2 şuan bi çıkıyo bi iniyo en arkalarda elime geldi çok minnak diş patlamaya yer arıyo ama ilkkez böyle gördüm almirayı hemen toparlanırdı 1günde bu diş epey baya zorluyo diş çıkarken ateş görmezdim gözleri kıpkırmızı kafasinı kaldıramıyo bu diş cok kötü yaptı
Sıkma canını bağışıklık sistemi mücadele ediyor ateşten korkma ne yapman gerektiğini zaten biliyorsun…5 güne dek düşmeyen ateş normal diyor doktorlar.
Aynen kuzumm neyaparsam yapiyim çok düşmedi gece 2 den beri bi iniyo bi fırlıyo 39 lara bekliyorum basında

Gece uyumadan önce veriyordum ateş düşürücüyü.Ben calpol ya da parol kullanıyorum.Azı dişi ise o ateş yapıyor ishal de oluyor.Azı zor bizim de çıktı patlatınca geçti sizin de cabuk gelir inş

Gece uyumadan önce veriyordum ateş düşürücüyü.Ben calpol ya da parol kullanıyorum.Azı dişi ise o ateş yapıyor ishal de oluyor.Azı zor bizim de çıktı patlatınca geçti sizin de cabuk gelir inş
Evet gelecek gibii hiç inmiyo ateşi 38 de kaldı durdu kuzum bende oyle ettim gece basladı yavastan sonra

Sizinde Hergün aynı gibi mi ya. Sabah kalkıyoruz kahvaltı yapıyoruz belisle sonra ortalığı topla biraz belisi oyala uyut, belise yemek hazırla kalksın yemek yedir sonra o oynarken akşama yemek hazırla. Kocam gelsin hep birlikte yemek yiyelim bulaşık falan belisi uyut kahve yap iç biraz tlfda takıl uyu sabah hoop yine baştan başla

Aynı aynı hic bi fark yok oturdum camasırları makineye atmaya üşendim bi salak gibiyim bugün

Böyleler canım ya
Değişmezler artık inan dışarıya çıkıyoruz arabada durmuyor gezecekmiş hanım
Bi sekilde anlasmamiz gerekiyo bebelerle

Heeer gunumun ozeti

Bu arada kahvalti, patatesli yumurta- elmali pankek- avokado zeytin uzum- bi de karadut ozu var sulandirilmis halde icecek olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…