2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
merhaba sevgili hanımlar bu yerleşme ağrısını yaşayıp tarifleyebilecek birileri var mı ? süresi şiddeti yoğunluğu vs vs
Kişiye göre değişir. Bazıları hiç yaşamaz. Ben adetimin 1. ve 2. Günü çok az kahverengi lekelenme yaşadım. Bazen böyle olurdu başlarda. Sonra kesildi kesilince test yapıp öğrenmiştim. Ablamda da normalde bi kanama olmuştu ama aşırı değilmiş tabi azcık

Cano
Benim kız durmuyor yerinde ayakta yiyor iki gündür alışır diye korkuyorum sizde böyle bisi
Oldu mu
Mama sandalyesine baglayip onune de masasini takiyorum kalkamiyoki ztn, oyaliyorum ama surekli, bazen otururken kiyamet kopuyo o ayri
Bak ondan da degil o zmn, ben blendr yapiyorum diye doktor hemen birakicaksn demisti, normal yemek gibi biseyin yannda yutturucu olarak corba da var hep bende, corbayi blendrlamadan nasi yapim,sadece parcacikli normal yemek yedirmeye kalksam ac kalir cocuk, yemiyo onlari dogru duzgun
Ay gecmisolsun ya, durdukyere nolduki, simdi nasil?
Akşama ne yemek yapacaksınız ya :)
Çocuklar için değil he :)
Airfryerda tavuk ve firina patates sogan domates fln attim soslayip dün, bugece de onu yicez, bi de yesil mercimek salatasi var tmm iste
Ben diyet listeme uycam whatsapp grubuna girdim bi diyetisyenin fırında sebzeli tavuk var. Sıcakta da hiç gitmez
Oo diyet mi, hadi insallah faydali olur, ben de istedim cok konustum bikac yerle ama diyetisyenin verdigi listedeki yemekleri yapick zaman bulamicagimi dusunup vazgectm, 3 gun sacimi acip da tekrar toplamaya firsat bulamadigim oluyo bazen oyle kafam kus yuvasi gibi geziyom, hele bugun kriiiiz, yemek fln hicbsey atamadm ztn

Nebileyim ben yaaa sabah beri ağlak zırlak cok huysuz hic uyumadı beynim gitti artik sinirlerim bozuldu dakka başı meme ciddi iyi degilim soguk algınliğı var diye ilac vermis napacagımı şaşırdım artık

Mama sandalyesinde kriz çıkartıyor iniyor 10 dk fln sonra sorun
Canim bende de saçlar farksız değil
Dip boyam geldi kuaföre gitmem lazım nerede unuttum kendimi

Nebileyim ben yaaa sabah beri ağlak zırlak cok huysuz hic uyumadı beynim gitti artik sinirlerim bozuldu dakka başı meme ciddi iyi degilim soguk algınliğı var diye ilac vermis napacagımı şaşırdım artık
Sen gerildikce daha cok huysuzlaniyolar sakin olmaya calis, suan bnmkide kriz durumunda bana da geliyolar bana geldikce ona daha cok geliyo

Mama sandalyesinde kriz çıkartıyor iniyor 10 dk fln sonra sorun
Canim bende de saçlar farksız değil
Dip boyam geldi kuaföre gitmem lazım nerede unuttum kendimi
Ay bi nolcaz boyle ya, anca cocuguma yetisebiliyorum bi de birazcik eve, keneime yok, saatinde uyuyam saatinde yiyen cici cici takilan bebik olsn bizimkiler de

Reactions: Jou
Ay kötüymüş öyle kız sürekli çorba ile

Ay inşallah yaa if diyeti yapıyorum kolay ve doyurucu menüler var genelde. Ama ahsenle tabi saatleri biraz şaşıyor zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…