2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar eşiniz işten gelince çocukla oynuyor mu. İlgilenmesi gereken zamanda oda benim işim varsa yada sabah biraz daha uyumak istersem bakıyor ok ama hiç oturup kendi isteği ile oyun oynadığını görmedim. Söyleyince oyun oynamak istemiyor diyor. Ama uğraşmıyor yada ilgisini çeken birşey yapmıyor. Zoruma gidiyor buda. Yani tek çocuğu akşama kadar görmüyorsun insan özleyip zaman geçirmek istemez mi

Yanii eşinin karakteri öyledirr yaa benimki cok oynuyo cok iyi anlıyo yani ilgileniyo baya

Sen kardiyoloji kontrolü yaptıracak mısın
canım deniz de aynı, sırılsıklam oluyot terden, ama bakıyorum kolu filan buz gibi. hasta olmadığına göre sorun yok heralde. bebeklerde ısı kontrolü gelişmediğinden çok terlerlermiş. ben kardiyoloğa götürdüm biraz da olsa prematüre olduğu için. sıkıntı yok. sen de sıkma canını hemen

Bunu duyduğuma çok sevindim herşey den korkar oldum ya

Yanii eşinin karakteri öyledirr yaa benimki cok oynuyo cok iyi anlıyo yani ilgileniyo baya

Bilmiyorum jou ben mi çok beklenti içindeyim. Tüm gün ilgileniyorum istiyorum ki geldiğinde bıraksın telefonu elinden oyunlar oynasın. Yarım saat önce mesela ikimizin elinde telefon çocuk kendi kendine koşuyor oynuyor. Sonra farkedince çok kötü oldum. Nasıl anne babalarız dedim. Ne var yani o baksa ilgilense bende dinlensem onları izlesem bakacağı zaten 2 3 saat sonra uyuyor zaten

Reactions: Jou
Kocam farklı birsey diyo alakasi yok diyo sana kim dedi gorun

Adanada da burdada 12 aylıkken mutlaka usg, kardiyoloji kan testi yapılması gerek demişlerdi. Geçen ay kontrole gittiğimde doktor tektar söyledi yaptır diye ama randevu alamadım bir türlü

Reactions: Jou
ben uyumak istersem bakmak diye bişey bizde aslaa mümkün değil öyle diyim yazdım yazdım hepsini sildim şimdi, sinirim bozuldu. tembel erkek çocuktan sonra ayrı bi çekilmiyor. instagramda karşıma şu kitap reklamı çıkıyo mesela o dereceyim (kitabin adi: cocuklardan sonra kocandan nasi nefret etmezsin)

Eklentiler

• 6FA82D52-1C69-4938-B21C-C9D272BA9254.jpeg
    43,8 KB · Görüntüleme: 24
EVettt bende az once birsey oldum kuzu ya bugun tele baktım ama hep geliyodu bise diyodu oynamak istiyodu yeteri kadar ilgileniyodum ama bize yetiyoda onayetmiyo simdi uyudu kocama diyorum dogru düzgün bi sey etmedin hep tel elindeydi dedim ilgilendim yadiyo geldi uyandırdı beni oynadık yatakta diyo oynadı evett ama tel elindeyken geliyo sey ediyo dur kızım diyo tabi ben demeden oynuyodu yanii bak kızınla bi oyna demedim o ayrı

Güzel bir kitapmış lazımmış bize desene. Düşünceleri neler neden böyle yapıyorlar bizim gibi hiçmi vicdan yapmıyor. O kafadan bir ara isterdim valla. Çok rahatlar. Bak yazdıkça bende sinirleniyorum ya ')

O teli elinden alıp kırasım geliyor heee. Twitter kapatılmlıı:)

Valla bu aralar benimki biraz geç geliyor ahsen yatıyor ya da yatmaya hazırlanırken denk geliyorlar biraz takılıyorlar birlikte. Ama evde olduğunu oynatmaya götürür oyuncakları ile falan oynamıyor diye geri gelir falan. Erkekler daha farklı bize göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…