2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Güzel bir kitapmış lazımmış bize desene. Düşünceleri neler neden böyle yapıyorlar bizim gibi hiçmi vicdan yapmıyor. O kafadan bir ara isterdim valla. Çok rahatlar. Bak yazdıkça bende sinirleniyorum ya ')

O teli elinden alıp kırasım geliyor heee. Twitter kapatılmlıı:)
Hahahaha bi cuval gecirecem kafasında bitane patlatacam tamam😄😄😄😄

Korktuğum basıma geldı gunesı yataktan dusurdum
Kenara yorgan yastık koyardım bu sefer ıcım gecmıs farkında degılım sabaha kadar uyku haram bana
Canımm olur öyle düşebilir üzme kendini yanii yerde halı varsa birsey olmamıştır benim kacsefer düştü 3 4 falan simdi hep kendi iniyo baktı düştükce böyle oluyo kendim ineyim diyerekten
Hatta dün koltukta uyudu yanina yastik koydum yemek ediyodum bitmistii salona arada bakıyodum kıza tabi enson bi baktım koltukta yok bu coktan koltuktan inmis corabını almış bana geliyodu ay yok böyle bişe 🤣🤣

Teri soğuyor hafif soğuk oluyordu kolları bacakları da 2 gündür yok daha sıcak olduğu halde
Belisin buz gibi oluyor ya
Valla bu aralar benimki biraz geç geliyor ahsen yatıyor ya da yatmaya hazırlanırken denk geliyorlar biraz takılıyorlar birlikte. Ama evde olduğunu oynatmaya götürür oyuncakları ile falan oynamıyor diye geri gelir falan. Erkekler daha farklı bize göre

İnş o konuda da kafasına vura vura öğreteceğim :))
Hahahaha bi cuval gecirecem kafasında bitane patlatacam tamam😄😄😄😄

Ahahaha yapak kız
Korktuğum basıma geldı gunesı yataktan dusurdum
Kenara yorgan yastık koyardım bu sefer ıcım gecmıs farkında degılım sabaha kadar uyku haram bana
Geçmiş olsun kuzum belis yataktan da düştü sandalyesinde kafa üstü de düştü çocuk yani ne kadar dikkat etsende olabiliyor üzme kendini

Canımm olur öyle düşebilir üzme kendini yanii yerde halı varsa birsey olmamıştır benim kacsefer düştü 3 4 falan simdi hep kendi iniyo baktı düştükce böyle oluyo kendim ineyim diyerekten
Hatta dün koltukta uyudu yanina yastik koydum yemek ediyodum bitmistii salona arada bakıyodum kıza tabi enson bi baktım koltukta yok bu coktan koltuktan inmis corabını almış bana geliyodu ay yok böyle bişe 🤣🤣
yerim minnoku yaaaa
halı vardı kuzu
işte hareketlendikçe zorlaşıyor herşey almirosa bak ya yerim onu aferin ona güneşde bir basamak basıp kalkıyor henüz :KK70:

• Komik
Reactions: Jou
Belisin buz gibi oluyor ya

İnş o konuda da kafasına vura vura öğreteceğim :))

Ahahaha yapak kız

Geçmiş olsun kuzum belis yataktan da düştü sandalyesinde kafa üstü de düştü çocuk yani ne kadar dikkat etsende olabiliyor üzme kendini
öyle kuzum bir yerde kaçırabiliyoruz işte
şükür iyiymiş sabah eşime sordum uyuyordu dedi ablaya sordum uyuyor dedi Allah bir korktum

Zaten düşünüyorum 🤭😂😂😂

Eşim her zaman ikinciyi ne zaman yapalım der bende ahsen yetti bana onu büyüttüm 2.mi kaldı derdim. Bugün mahsus eşime dedim 2. çocuğu ne zaman yapacaz dedim adam dedi ki Ahseni büyüttük 2.kaldı😂😂😂😂😂

bazen roller değişiyor işte :KK70:
ama tavsiyem düşünüyorsan 5-6 ay sonra çalışmalara başla :KK70:

yerim minnoku yaaaa
halı vardı kuzu
işte hareketlendikçe zorlaşıyor herşey almirosa bak ya yerim onu aferin ona güneşde bir basamak basıp kalkıyor henüz :KK70:
Evett cok fena oldu hic korkmuyorum yani cıkıp inmeyi öğrendi aşşağa koyuyo yastık ustüne çıkıyo ordan oraya çıkıyor hahaha😀😀 geliyo meme diyo aklı fikri onda

Evett cok fena oldu hic korkmuyorum yani cıkıp inmeyi öğrendi aşşağa koyuyo yastık ustüne çıkıyo ordan oraya çıkıyor hahaha😀😀 geliyo meme diyo aklı fikri onda
ay bizimkide özlüyor ya eve giriyorum daha üstümü değiştirmeden açıyor hemen yapışıyor yarım saat takılıyoruz :KK70:

• Komik
Reactions: Jou
X