2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayy onuhic deme bana öyle oldu ben memlekete gidince ama oralarda yıkadım gene yıkasamda gene camaşır çıktı eşiminkiler dolmuştu
Aynen. Bugun de çamaşır katlama, yerleştirme günüm
ay bizde aile büyükleri vardı onların yanına gittik ama ne fayda durmadı kimsede çok zorlandım
Aksiler yaa

Valla yaa sabah uyanınca mama veriyorum beşiğinde duruyo ayağa kalkmamla anlıyor hemen ağlıyor. Gelene kadar ağlıyor

Ayy onuhic deme bana öyle oldu ben memlekete gidince ama oralarda yıkadım gene yıkasamda gene camaşır çıktı eşiminkiler dolmuştu

orada sürekli makina çalıştırdım istanbulda yorulmayayım diye ama dediğin gb tekrardan bir dünya makina çalıştırdım bittim
bide valizde bütün tshirtleri kırışmıştı tekrar yıkadım ütüledim
ula dünya kadar tshirt götürmüş giymedide hepsini boşuna tekrar yıkadım ütüledim

Valla yaa sabah uyanınca mama veriyorum beşiğinde duruyo ayağa kalkmamla anlıyor hemen ağlıyor. Gelene kadar ağlıyor
Bütün minnoşlar ayni sanirim benim oğlanda surekli paçamda lavaboya girsem kiyametler kopuyor tek basima asla duş alamaz oldum birlikte yıkanıyoruz gece su icmeye kalksam aninda uyaniyor resmen yanindan kalktigimi hissediyor babaya gitmez kimseye gitmez o uyurken zorla ev islerini bitirmeye calisiyorum bazen yemek bile yapamiyorum cunku hep kucakta. Yurumeye basladi gibi ama illa elinde ya birsey olcak yada 10 adim attiktan sonra biryerlere tutuncak tutunamazsa hemen toto ustu dusuyor

Sagol cnm çok kıymetli bilgiler
simin55 bir de simincim varsa bir bakıcı götür, aile buyukleri de olur. Tatil boyunca hep bi bakici hayal ettim
Annemi götürmek için uğraştık biz de ama bu tatile ani karar verdik odayı 3 kişiliğe çeviremedik. Ekstra tek oda da aşırı pahalı geldi bir sonraki tatile annemi ayarlayacağız insallah
Bizimki de bir aydır 9 kilo dr normal diyor. Bıngıldak bizde de tam kapanmadı hatta geçen hafta ultrasonla baktırdık. Sorun yok dedi dr. 18 aya kadar kapanır dedi.

kim yazdı atladım Lumix di sanırım
Ben de memede bayıltıp uyusun diye babasinin kucağına verdiğimde ilk 1-2 dk ağlıyor sonra susuyor. Ağlıyor diye geri almıyorum ben de insanım

Valla beynim yorgun benim yürüseler bi tık rahatlayacaz da

şu müslin pançolar var ya. bence çok kullanışlı. havluyla suyunu alıp, altını değiştirip bunu giydirdim. sahilde hep bunla durdu. hem rüzgardan korudu hem güneşten.

Kizlar size bisey danismak istiyorum kendi doktorum seker yuklemesi yapalim demisti ama en son perinatoloji uzmanina gittim detayli icin ilk gebeliktede ona gitmistim cok iyi bir doktor alaninda ona danistim oda daha yeni sayilir yükleme bidaha yapmana gerek yok bence dedi ebede haftaya cagirdi yukleme yapalim diye onada soyledim sen karar ver beni haberdar et dedi sizce gerek varmi y

Ben yaptırmadım. Bence adam mantıklı bişey demiş ben olsam bende yaptırmazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…