2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar bugün saglik ocagina asiya gittim oglanida götürdüm bi kontrol ettireyim diye 2 aydir 10 kg asla kilo almio vermioda boya gidiyor hep bide bıngıldagi birazdaha var kapanmamis ona canim sıkıldı neden kaynakli olabilir ki bu?

Kizlar bugün saglik ocagina asiya gittim oglanida götürdüm bi kontrol ettireyim diye 2 aydir 10 kg asla kilo almio vermioda boya gidiyor hep bide bıngıldagi birazdaha var kapanmamis ona canim sıkıldı neden kaynakli olabilir ki bu?
Bizimki de kapanmadı heralde normal değil mi🙊

Bizde aynı durumdayız. Benim ki babada bile durmuyor bazen arkamdan ağlıyor. Genelimizde olduğuna göre demek ki normal diyorum 🤭
Allah Allah çok ilginç değil mi ama ya? Benim hatırladığım kimsenin bebesi böyle değildi. Aşırı tepki veriyor, yanından kalkmamla ağlaması bir. Tuvalete giderken bırakıyorum bizimkilere ama çığlık kıyamet. 🥲
merhaba canım
aynı durum bizdede geçerli bizim kızda benim dışımda kimseyle durmadı babada bile durmuyor babası ben yürüteyim diyor oturuyor hemen başlıyor ağlamaya çok yoruldum evimin düzeninde en azından bir şekilde hallediyordum
oyuncakla oynuyorsa bile yanında durmam lazım dalıp bıraksam uzaktan beni görüp hemen hedefe geliyor aman allahım diyorum :KK70:
3 akşam çocukları uyutup anneme ve kayınvalideme bırakıp 1 saat dışarı çıktık öyle
hatta bi akşam kayınvalidem aradı uyandı durmuyor meme istiyor dedi hooooop hemen geri
Sıpalar bir net yuruseydi..
1 aydir darma daginik yuruyor. Cok dengesiz. Emeklemedigi icin boyle oldu bence. Cok inanilmaz ama emeklemeyi hala çozemedi, inanamiyorum gercekten:) emekleyemedigi icin bence ayagi kalkmayi da beceremiyor. Yani kucuk koltuga tutunup kalkiyor da tek basina koltuksuz yardimsiz kalkamiyor..

neyse yani demem o ki belki pesimize gezmeye baslayinca bu durum biraz azalir, simdi net olarak peşimizden gelemiyorlar çünkü.
Huyu suyu degisti cocuklarin ya, ztn az yiyo yedigini de agzinda tutuyo bide, sizde var mi agizda tutma
Insallah geçici bir durumdur. Çünkü benim kızım öyleydi, 5bucuk yaşına geldi, hala arada yapiyor, eşimi de beni de bazen delirtiyor:))

@Vatkenaydusamtayms selam Nihal❤️ mayo bez hakkında bilgi almak istiyorum senden hangisini kullanıp memnun kalmıştın unuttum ben Jou Jou için lazım oldu 😍
Daha bugün denizdeydik. Kesinlikle prima öneririm. Kakasını yapmis ama o kadar fark etmedikki dikkatli çıkarmadım bezini, bir baktım kaka😁 Neyse toparladım sorun olmadı ama zaten mayo bezler çişi kakayı tutmaktan çok havuzda, denizde şişmemesi için tasarlanmis. Yine de normalde sleepy kullanmama rağmen mayo bez de prima aldim çok da memnun kaldım bilginiz olsun🫶

Allah Allah çok ilginç değil mi ama ya? Benim hatırladığım kimsenin bebesi böyle değildi. Aşırı tepki veriyor, yanından kalkmamla ağlaması bir. Tuvalete giderken bırakıyorum bizimkilere ama çığlık kıyamet. 🥲

Sıpalar bir net yuruseydi..
1 aydir darma daginik yuruyor. Cok dengesiz. Emeklemedigi icin boyle oldu bence. Cok inanilmaz ama emeklemeyi hala çozemedi, inanamiyorum gercekten:) emekleyemedigi icin bence ayagi kalkmayi da beceremiyor. Yani kucuk koltuga tutunup kalkiyor da tek basina koltuksuz yardimsiz kalkamiyor..

neyse yani demem o ki belki pesimize gezmeye baslayinca bu durum biraz azalir, simdi net olarak peşimizden gelemiyorlar çünkü.

Insallah geçici bir durumdur. Çünkü benim kızım öyleydi, 5bucuk yaşına geldi, hala arada yapiyor, eşimi de beni de bazen delirtiyor:))

Daha bugün denizdeydik. Kesinlikle prima öneririm. Kakasını yapmis ama o kadar fark etmedikki dikkatli çıkarmadım bezini, bir baktım kaka😁 Neyse toparladım sorun olmadı ama zaten mayo bezler çişi kakayı tutmaktan çok havuzda, denizde şişmemesi için tasarlanmis. Yine de normalde sleepy kullanmama rağmen mayo bez de prima aldim çok da memnun kaldım bilginiz olsun🫶

aynen canım net yürüyemiyorlar bende heyecanla sürecin geçmesini bekliyorum
geziyor tek el bende bensizde 5-6 adım atıyor hemen bırakıveriyor sonra kendini :KK70:
bizimki emeklemedi dediğin gb 1 yaşına yakın tam olarak emeklemeye başladı
emekleme artı yürüme hemen hemen aynı zamanda başladı
çok fenalar vallahi ya ama çok da seviliyorlar
dün çok sıcaktı büyük sürekli oda değiştiriyor yanıma geliyor kalkıyor
küçük sürekli memede vallaha bitiğim dün gece yastığa kafamı koydum 2 idi sonra saat başı kalktım
sabah 6 dan beri de ayaktayım babasına bırakıyordum gidiyordum sorun olmuyordu bugün babası erken çıktı bakıcı abla benden aldı güneşi ağlama krizleri içim cız etti aklıma çınarın da o zamanları geldi ama ona derdim anne mama alacak gelecek hemen susardı ah zaman ah
tarih tekrardan tekerrür ediyor yemin ediyorum

Bizde de durum aynı. Emzirme bitince ayakta kalkıp sallıyorum ben. Biraz bayılmaya başlayınca babasına veriyorum onda hemen uyuyor meme yok biliyor ya uyanık 😁
ya bizim kızda öyle memede dalamıyor mayışıyor sonra babası geliyor ayağında sallıyor uyuyor
anam bunlar çok benziiiiiiiiiiii

aynen canım araştır bakalım inş en kısa sürede geçmiş olur

hahah çiğ köftemi çok fenalar yaaaaaaaaaaa :KK70:
Arastirip goturcem doktora bakalim, amiin insallah gecer gider şu
Bizde de durum aynı. Emzirme bitince ayakta kalkıp sallıyorum ben. Biraz bayılmaya başlayınca babasına veriyorum onda hemen uyuyor meme yok biliyor ya uyanık 😁
Babaya fln gitmiyo bnmki uykusu gelince, meme de meme, memesiz yerde işi yok 😅
Evet ya da kekin içinde falan.
Deniyim onu da, ben yiyodm aslinda sutten gecer fln diye ama gecmiyo o kdari demekki, ona da verim bakim
Önceden direniyodum da saldım artik, ne zaman isterse veriyorum 😅
Mecbur bi sure sonra o hale getiriyolar, gece full oyle bizde de

X