2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Off aynı bi yürüme yok bizde

Ahsende öyle kuzenine bana falan vuruyor kızınca daha çok yapıyor. Bide bi sinirleniyor ellerini açıp titreterek kendini sıkıyor

Kizlar ya benim oglan asla yemek yemiyor. Sadece kavun karpuz seftali visne istiyor zorlaa agzina tikiyorum bu seferde tukuruyor ne yapacagimi sasirdim asiri zayifladi corba icmiyo yogurt yemiyo kahvaltida sadece havuc suyu ve bir parca kuru ekmek okadar. Neler neler yapiyorum kofte pilav makarna patates tavuk sebze ama yok cocuk asiri huy degistirdi sıcaklardan kaynaklimidir sizce

Sıcaklardan olabilir ya bizim ki de azalttı pek yemek yemek istemiyor. Oyy maşallah yaaa meyve yiyen çocuğa bayılıyorum bizim ki pek meyveci değil

Bnm kızım da meme ve mama dışında bir şey almıyor gibi. Önceden en azindan yogurdu fln silip supuruyodu ama simdi ondan da bi kac kasik alip bitiriyor. Yavaş yavaş düzelecek inşallah..

Off aynı bi yürüme yok bizde

Ahsende öyle kuzenine bana falan vuruyor kızınca daha çok yapıyor. Bide bi sinirleniyor ellerini açıp titreterek kendini sıkıyor

bugün bağımsız yürümeye başlamış cadı ben varkende gidiyordu ama işine benle gitmek yarıyordu
sinirlenince kendine vuruyordu sonra çınar yanındaysa ona vurup sıkıyordu
dünde ilk defa yapıştırdı suratıma

bizimkide öyle yemiyor mızmız acıktı herhalde diyorum iştahla başlıyor 5-6 kaşık sonra bırakıyor acaba emdiği içinmi bilmiyorum kiloda almamış zaten 2 aydır

Bizim de öyle canım, bence sıcaktan ben bebe bisküvisi eziyorum hemen azzcık devam sütü akıtıp. 6 7 bisküvi yiyor en azından ona seviniyorum

Bizim de öyle canım, bence sıcaktan ben bebe bisküvisi eziyorum hemen azzcık devam sütü akıtıp. 6 7 bisküvi yiyor en azından ona seviniyorum
Bende sabahlari yumurta falan yemezse oyle yapiyorum canim zaten cok erken uyaniyor ama sonra oglen falan yemiyor onuda

doktorda akşamları meyveli tahıllı cevizli muhallebi yap devam sütü kullan dedi takviye olur dedi
Valla kuzum ben bu kasik mMalardan kullaniyorum icerisine ceviz koyuyorum ekstra her gece ama 3 4 kasik anca yio formul mamaya baslamyi dusunyorm

devam sütü ile akşam yatmadan nasıl tarzda muhallebiler yapıyorsunuz kızlar
bizimki kilo almadığı için akşamları meyveli tahıllı muhallebi yap dedi prinç unu önermiyorum onun yerine devam sütüyle yap dedi

Insallah canim ya vallahi uzuluyorum ac kalio die biz mamada icmiyoruz
Yaz meyvelerini daya gitsin canım, madem meyve seviyomuş. Kan degerlerine baktirmamistim ben de ona baktiricam. Adam akilli yemedigi icin eksigi olabilir, belki vitaminlerini fln arttirir.

Kızlar atıştırmalık olarak kuru meyve dışında neler veriyorsunuz? sweetgirlcandy senin kızın yedikleri neydi cicim
gecen k.pederim vermeyin dedigim halde arkami dondugum (tuvalete gitmistim) gibi cikolatayi dayamis kizima. Laf girmiyo kullaklarına. En azindan giderken yanimda gotureyim de onlardan versinler.

Cadı bunlar. Ahsen de bugün ilk kez bir kaç adım attı şaşırdım

Gerber in atıştırmalıkları canım bayılıyor ona. Hipp in de var dur foto atayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…