2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yok canim terketmedi aldatti bahaneside bakimsizligim oldu ben artik onu yabanci gibi goruyorum pek umrumda degil evet beni herkese aciklama yapmaya itti okadar psklojimi bozdu ama artik toparladim hic birseyi oglumdan daha cok dusunmek istemiyorum .
Şimdi daha çok üzüldüm ve kızdım eşine. Gerçekten bu bahane olmamalı çünkü evlenirken hastalıkta sağlıkta diyoruz. Senin güçlenmene ve toprlanmana çok sevindim ama. Önce kendini düşüneceksin bu saatten sonra, çocuklarına da o güçle bakım verebilirsin zaten. Hamileliğinde her şey yolunda mı?

Kızlar merhaba
malum yaz geldi gezmelere çıkacağız açık bacaklar kollar sinek ilacı olarak nurse harvey's önermişti
bebişin vucuduna sıktırmamıştı bizim doktor ama bebekti şimdi sıkmakta sıkıntı olur mu ne diyorsunuz
Olmaz bence çünkü başka sinek kovucular öneriyordu instadaki doktorlar. Bu markanın içeriğini duymadım. Ama incia ve birkaç marka söyleniyordu diğerlerini unuttum kesin ss aldım ya da kaydettim. Kimbilir nerelere 🙈

Korkuyorum korkuyorummm eylül gelsin istemiyorum hiç 😂 biz neler yaşayacağız bakalım. İsyanda olmasını da anlıyor insan ama elden de ne gelir 😂
Kıpır kıpırlar o küçük totoları yer görmüyor 🙈 İşe gidiyorum ama aklım sürekli saatte eve gidip emzirip geri işe git sonra ev.. her yerde yapılacak iş var 🙈

O uzun kol mayoyu denizin icindeyken giyecekse daraltmaz ama giydirip kumda oynatacaksan sıcaklatır. Bak tenteli şisme havuzlar var ondan al istersen. Bi de yarım cocuk oyun cadirlarindan var, onu da plajda oynayacagi zman kuruyosun. Hatta uyudugunfa fln icine yatirabiliyosun.
Kenarda oynarken giysin diye kuzum ama çok sıcaklar dimi. Şemsiyeli simidi fln var kuzum ya o tarz bise almam da bu mayo isi iste aklımı kurcalıyordu . Aman ablasından mayolar da var şimdi ekstra başka da almak gereksiz de geliyo . Birilerinin bana alma ya gerek yok fln demesine ihtiyacım var sanırım 😂🙈

üç haftalık dönemlere ayırmışlar kuzu
11 bin flndı 5-6 çocuk olunca 8 olur demişler + servis olacak işte
ben ilk dönem değilde 2. ve 3. dönem göndereceğim
birçok branş var tenis, futbol , basketbol , drama , stranç , okçuluk , sinema , ingilizce dolu dolu ymuş inş göstermelik değildir :KK70:
Yok değildir canım ya o kadar para vereceksiniz yani illa dolu dolu geçer diye umuyorum. Hem de bunların içinden ilgisi ve yeteneği olanı seçer rahat olur.

arkadaşda yeni doğum yapacak yaz okulu düşünüyordu ama bu kadar hızlı karar vermesini sağlayan unsur oğluş dün okula gitmemiş görmen lazımdı diyor
enerjilerini atamadıkça sarıyorlar
evde olsaydım ama ben muhtemelen bende haftada iki üç gün ya da günlük birer saatlik programlar yapardım evde ve okulda sürekli olmak sıkıyor onlarıda
Aynen kuzum evde yani bnm kız da sacmalamaya başladı artık kardeşini sinir ediyo bilerek gülüyo fln o da sinir oluyo ağlıyo. Tam oturuyorum anne şunu istiom anneee bunu getir . Kursa gideceksek kahvaltıda başlıyo ne zaman gitcez hadi gidelim 😂🙈.
Bnde kursları iste zümra nın uyku saatlerine göre seçmeye calisiom kuzum ya o da ayrı bi dert tabi ama düşünmem lazım yoksa ablayı bekleme esnasında sıkıntı oluşturabilir 😂

ay kıyamam ya öyle söyleyincede için gidiyor dimi oğlumda babasıyla uyuyor bende güneşi uyutuyorum güneş erken uyursa oğlumla uyumayı özlediğim için annecim beraber uyuyalım mı diyorum yok anne babamla uyuyayım diyor
herhalde ben güneşle çok ilgilendiğim için kendisinide babasının sorumluluğunda düşünüyor çok zor ya
her akşam bi aktivite yapıyoruz resim çiziyoruz kovaalamaca ama yetemiyoruz
bende ki sıkıntı kızı babaya atamıyorum yok abi kucakta duracaksada o kucak benim kucağım olmalı :KK43: bu sefer oğluşda yalnız kalıyor
Benim oğlan da aynı. Yaka iğnesi gibi, kucagimdan inmiyor. Hadi babası biraz oyalıyor diyeyim ama başka kimseye asla gitmiyor, kimsede durmuyor..

Benim oğlan da aynı. Yaka iğnesi gibi, kucagimdan inmiyor. Hadi babası biraz oyalıyor diyeyim ama başka kimseye asla gitmiyor, kimsede durmuyor..

Evet ya belli bir süre sonra bağımsızlaşacaklar diye beklerken görümcemin oğluşu geldi aklıma hala annesinin kucağından inmiyor 19 aylık :KK70:

Aynen kuzum evde yani bnm kız da sacmalamaya başladı artık kardeşini sinir ediyo bilerek gülüyo fln o da sinir oluyo ağlıyo. Tam oturuyorum anne şunu istiom anneee bunu getir . Kursa gideceksek kahvaltıda başlıyo ne zaman gitcez hadi gidelim 😂🙈.
Bnde kursları iste zümra nın uyku saatlerine göre seçmeye calisiom kuzum ya o da ayrı bi dert tabi ama düşünmem lazım yoksa ablayı bekleme esnasında sıkıntı oluşturabilir 😂
çınarda sürekli ağlama modunda bağırma modunda yeni forma aldık alacaksınız diye tutturdu avm de neyse dedim okulda diğer formasını lekelemişler çıkmadı dedim bunu okulda giymek yok dün akşam ağlıyor izin ver maç yapacağız bunu giycem tamam dedim madem babasına sormuş hayır demiş üstüne bana sormuş babası bu sefer kızdı tekrardan fln derken dedim aman Allahım
evet uyku saatlerinin dışında organize etmek mantıklı kuzu ama bazen tutuyor inatları uymuyorlar işte :KK70:

Yok değildir canım ya o kadar para vereceksiniz yani illa dolu dolu geçer diye umuyorum. Hem de bunların içinden ilgisi ve yeteneği olanı seçer rahat olur.
inş dolu olur kuzum ya en azından sıkılmasın eğlensin çocuk
vallahi herşey çok zor bir asgari ücret tutarı kadar okullar hatta daha fazlası

X