2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar ya sizin minnoslar yurumeye basladimi benim oglan hic istemiyor ayakkabi bile giydiremiyoruz bugun kontrolumuz vardi 5 cm uzamis ama 300 gr vermis ayakta pek durasi gelmio

Sağlık ocağındaki hemşire d vit ile kan ilacını elindekileri bitir daha kullanma dedi
Doktor daha bisi demedi haftaya üçüncü doz olacak menenjit için oğlanında mezuniyeti var doktorda uzak insallah aksilik olmadan yaparız
Kan vermedik biz ya henüz istemedi bide hormon muhabbeti var ya bizim orada kan alacaklar sıkıntı ya

Kizlar ya sizin minnoslar yurumeye basladimi benim oglan hic istemiyor ayakkabi bile giydiremiyoruz bugun kontrolumuz vardi 5 cm uzamis ama 300 gr vermis ayakta pek durasi gelmio

Yok canım benim kiz yürümüyor daha sürekli ayakta durdurmaya teşvik ediyoruz tay tay diyorum 4 adım Fln yeni yeni atmaya başladı ayakkabıyı bizimkide sevmiyor yamultuyor o ayağı bi şekilde çıkartıyor ayağından zilli Raziye
Masallah güzel uzamış paşa kılo kaybı hareketlendiler ondandır herhalde doktor takıldı mı bu duruma kuzu

Zekta1 da aynısinı yaşıyorr

Canım sana yazdım nasılsın diye eşinle bi durum nasıl diye görmedin sanırım
Cevap yazmadimmi kuzum yazdim diye hatirliyodum kusuruma bakma . Valla ayniyiz aslinda sadece ayni evde mecburen yasiyoruz gbi kavga gurultu yok zorunlu olmadikca konusma yok pisman ama artik cok gec benim icin bitti sadece mecburum suan onunla yasamaya cunku gidicek maddi gucum yok calismiyorum aileme yuk olamam 2 cocukla biraz zamana ihtiyacim var affedermiyim bu surede bilmiyorum kendimi asaglanmis hor gorulmus hissettiedi kadinligimdan tiskindirdi zor yuzune bakmiyorum 2 haftadir nerdeyse simasını unuttum

Takilmadi canim boya gitmis normal hareketli dedi ama ben takildim cunku zorla yediriyorum hic istahi yok masallah kuzuma az kalmis yurumesine

Bizim hemşire bana gıcık olduğu için bişey demedi ay bizimde bak menenjit var 13.ayda unutmuştum sıkıntı olmaz inşallah canom. Oyy çok zor ya kan almak artık iyice zorlaştı

Tam nokta atışı yaptın bacım çok haklısın bence de Arada ablası kardeşini bile oyalıyordur dimi o bile bir rahatlık

Şifa olsun minnoşa Bizde sünnet zamanındaki sedyeye yatarken ve doktor görünce ağlamayı unutmuştuk ki kan alma ile yeniden hatırladık üstüne 3 tane aşı hey gidi heyyyy bizde 1 ay sonra 1 aşı daha var inşallah o zamana kadar unutur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…