2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar biz de dün 1yaş kontrolünde kan ve idrar testi verdik. Demir ve d vit düşük çıktı ikisini de kullanıyoruz üstelik demir 18 aya kadar devam,d vitte 600lükten kullanın artık dedi. Yeme içmesi de iyi ama niye böyle oldu anlamadım ya. meliyke senin oğluşun da demiri düşük çıkmıştı demi

Artık akılları eriyor tabi korkular başlıyor antikor olsun kuzucuğa

Rica ederim ne demek. Spirulinayı 1 çay kaşığı demiş ama bence çok oldu omlet yemyeşil oldu gıda mühendisinin öyle olmamıştı onu yarım çay kaşığı koycam ben sana da söylemiş olayım

Bizde 9.ay yaptırmadık doktorumuz demedi sağolsun pek detaycı değil bende ınstagramda falan annelerden doktorlardan görüp öğrendim. Artık doktorlar 1 yaş öncesi sadece balı vermeyin her şeyi verebilirsiniz diyor. Bende o kafadan gittim yumurtayı verdim

Çok önemli bi detay yani kimseye demiyorlar ki çok sinir oluyorum bu duruma

Normalde doktorum dvit düzenli kullanıyorsa düşük olmaz demişti. Biz hiç baktıramadık 9.ayda doktor istedi ama sonuçlarda yoktu. Şimdi de eylülde alalım dedi ne alakaysa. Bende 400 lukten 2 fıs veriyorum artık elimdekiler bitsin diye

En düşük 20yazıyor bizim 21çıkmış ocean600e geçin dedi hiç gün atlamadan kullandım ama niyeyse düşük çıktı. Ben de yüksek çıkar diye bekliyordum ama şaşırdım

En düşük 20yazıyor bizim 21çıkmış ocean600e geçin dedi hiç gün atlamadan kullandım ama niyeyse düşük çıktı. Ben de yüksek çıkar diye bekliyordum ama şaşırdım
Allah Allah. Laboratuvar hatası falan da olabilir belki. Neyse yaz da geldi yükselir hem güneş hem takviye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…