2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
En düşük 20yazıyor bizim 21çıkmış ocean600e geçin dedi hiç gün atlamadan kullandım ama niyeyse düşük çıktı. Ben de yüksek çıkar diye bekliyordum ama şaşırdım
Sabah saatlerinde tok karna ver kuzum oceanda zaten zy var hatta c vitamini içeren bir şeylerde içir ya da yedir az da olsa.. C vitaminini ek bilgi olarak söyledim. Sürekli yapamayabilirsin ama diğer ikisini kesinlikle yap.

Sağlık ocağındaki hemşire d vit ile kan ilacını elindekileri bitir daha kullanma dedi
Doktor daha bisi demedi haftaya üçüncü doz olacak menenjit için oğlanında mezuniyeti var doktorda uzak insallah aksilik olmadan yaparız
Kan vermedik biz ya henüz istemedi bide hormon muhabbeti var ya bizim orada kan alacaklar sıkıntı ya
Alla alla hemşire neye göre onu dedi acaba.. Bizim doktor 18. Aya kadar dvit devam dedi. Kan damlasını bıraktırdı. Oda tahlil sonuçlarına göre..

Kizlar ya sizin minnoslar yurumeye basladimi benim oglan hic istemiyor ayakkabi bile giydiremiyoruz bugun kontrolumuz vardi 5 cm uzamis ama 300 gr vermis ayakta pek durasi gelmio
Benimkide aynı ya baştan 1 adım attı kendiliğinden sonra bıraktı yürümesi için ne yapmalıyım bilmiyorum ayakta durmayı çok seviyor oturmuyo desem yeridir ama yürümüyor bir türlü

Evet emzirdiğim için önermiyor doktorlar. Gerçi bende boyayı sadece değişiklik olsun diye 1-2 yaptırmıştım ombre olarak.
Doğal saç boyaları da var diyecektim tam ama ombre için yoktur tabi. Ben de artık boya sürmek istemiyorum saçıma, ilerde beyazlayınca mecbur kalıcam zaten şimdiden niye bu kadar uğraşıyorum kafasındayım. Bakalım olursa olur, dün balkonda sırtımı güneşe verip bi kaç fıss fıss sıktım tüm saçıma. Alırsan ikili al sen de bnm gibi çabuk azalıyor.

Cevap yazmadimmi kuzum yazdim diye hatirliyodum kusuruma bakma . Valla ayniyiz aslinda sadece ayni evde mecburen yasiyoruz gbi kavga gurultu yok zorunlu olmadikca konusma yok pisman ama artik cok gec benim icin bitti sadece mecburum suan onunla yasamaya cunku gidicek maddi gucum yok calismiyorum aileme yuk olamam 2 cocukla biraz zamana ihtiyacim var affedermiyim bu surede bilmiyorum kendimi asaglanmis hor gorulmus hissettiedi kadinligimdan tiskindirdi zor yuzune bakmiyorum 2 haftadir nerdeyse simasını unuttum
Aaaa pişmanmı yanii baskasına asıktı noldu

Kızlar biz de dün 1yaş kontrolünde kan ve idrar testi verdik. Demir ve d vit düşük çıktı ikisini de kullanıyoruz üstelik 🤦 demir 18 aya kadar devam,d vitte 600lükten kullanın artık dedi. Yeme içmesi de iyi ama niye böyle oldu anlamadım ya. meliyke meliyke senin oğluşun da demiri düşük çıkmıştı demi
Evet canim bizimkinin de demiri biraz düşük çiktı.kilosu,yemesi iyi ama oyle cikti şimdi sidefer damla kullaniyoruz.ama ben demir damlasini arada sirada veriyodum.duzenli vermiyodum eskiden.instagramda takip ettigim bi bebek vardi tombik,onun da dusuk cikmişti.şaşirmiştim.demek ki oluyomuş.

Doğal saç boyaları da var diyecektim tam ama ombre için yoktur tabi. Ben de artık boya sürmek istemiyorum saçıma, ilerde beyazlayınca mecbur kalıcam zaten şimdiden niye bu kadar uğraşıyorum kafasındayım. Bakalım olursa olur, dün balkonda sırtımı güneşe verip bi kaç fıss fıss sıktım tüm saçıma. Alırsan ikili al sen de bnm gibi çabuk azalıyor.
Bende çok boyacı değişim ama arada bir insan değişiklik istiyor ☺️ Hamilelikle birlikte beyazlar başladı bende az da olsa 🙈 tamam 2 Li alayım şu haziranı atlattıktan sonra deneyeceğim.

Takilmadi canim boya gitmis normal hareketli dedi ama ben takildim cunku zorla yediriyorum hic istahi yok masallah kuzuma az kalmis yurumesine

aynen canım şükür boya gitmiş paşa yerim onu
yemediklerinde öyle oluyor annelik zor çocukların karnı doyunca beniimde doyuyor
vallahi az kaldı sağlıkla yürüsünler kuzum

Bebeklerden sonra biraz zor zaten ya senin oğlan büyük ondan önce yaptığın kalmıştır öyle 🙂

ewet hemen hamiş kaldığım için evlilikte zaten bir aktivitemiz olmadı çocuklu olarak gittiğimiz yerler sınırlı
ilk ve son tatilimiz balıkesir olmuştu ve o gün çınar büyümeden tatil matil yok dedik :KK70: sonra güneş geldi şükür artık bi 3 sene daha kilidiz

X