2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
dun eve gecerken kisnis aldim. tohumu da vardi ama tozunu aldim. hangisini alayim diye ikilemde kalinca kasadaki sordu ne yapacaksin diye ogluma verecegim deyince durdu dusundu. iskillendim ama yine de aldim. hangi yemege katiyorsunuz ?
Ben hemen hemen hepsine katıyorum azıcık bişey katıyorum. Tozunu aldım bende. Her gün katmazsan bile 2 3 günde 1 katabilirsin yemeklerine

9.ay da aşı olmadınız mı? 9.ay aşısı öncesi beyazını yedirin diyor uzmanlar ama hemşireler asla demiyor bu durumu. Biz 9. ayda yaptırmadık aşıyı 1 yaşta vurulduk ama tabiki bize hemşire bunu söylemedi ben biliyordum. Beyazını da erken vermiştim zaten 9.ay gibi falan

Kimisi diyo pespese cok zor biri diyo digeri büyüsün doğur
ben bizim yaslarimiz acisindan dedim. Yas 37 oldu benim. Sil bastan baslamak yerine 2 sene komple rezillik çekip tek seferde büyütmek vardı ama kismet böyleymiş sağlıkla buyusunler tabii:))
Bizimkide bezini acar acmaz eli pipisine gidiyo.korkuyorum koparacak diye:))
Bizimki de aynı, yoguruyor da yoguruyor
peşpeşe candır arkadaş büyüttü ikisini bir relax ben sil baştan
Ben de aynı durumdayim
Birebir beni yazmışsın vallahi. Göktürk oturmuyor durmuyor. Kızın kursları var, okula yazdırma telasindayiz okul ariyoruz. Bu hafta hep anaokul mezuniyeti işleri. Yaş da 37, mesajı ben yazdım sandim
hayır canım kardeşine yapılan muameliyi görüp aaa o küçük kendi yiyemez ondan demiyor bir süre sonra anne güneşe yediriyorsun bana da sen yedir diyor
Benim kız da aynı. Anne bana da bebek gibi davranır misin diyor. Geçen gün sütünü biberonla verdim inanmazsiniz
Benim bebegim alerjili bebek. Doktorumuz 9 ay açısından önce yumurta yedirin sorun olmazsa aşısını yaptırırız demisti. Soeun olmadı. Bu da aynisiymis. 9.ay aşısı olduysa sorun olmaz yani merak etmeyin
Var, biz : )
Ozellikle banyoda ve havuzda oturuyor pipisinin ucuna dokunuyor. Farkina variyor yavas yavas sanirim : )
Ne değerli pipileri varmış

Yaa tabi canımm sende haklısın

Ne güzel atlatmissiniz.
Gecmis olsun , Ferritin dusuklugu demir oraninin azligini gösterir diye biliyorum. Her gün yumurta sarisi veriyorum ama et nadir verildi bizde de düsük cikabilir.
Ben de hergun yumurta veriyorum,cocu zaman kofte yiyo.hatta iştahli da bi çocuk ama sut urunlerini daha cok seviyo.peynir,yoğurt gibi.onlari haliyle daha cok yiyo.bide biz demir ilacina taa 9.ayda başladik.onu da hergun vermedim.cok gaz yapti bizde

Selammm iyiki doğmuş minik paşaaa bu yaştan sonra bence peşpeşede zor bir tanesi ile pertim çıkıyor benim 2.siyle esamem okunmaz Ay hele birde geçen hafta ayağımı çok fena sandalyeye vurdum içine kanayıp şişti üstüne basamıyorum ama bebe anlar mı anlamıyor sürekli tazı gibi gezmek istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…