2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aaa bir de bizim yeni olayımız pipi:)) pipisini keşfeden var mi?? Hep altını değişirken pipisiyle oynuyordu, bir gün eşimle kaldırdık ayağa rahatça baksın kendini tanisin diye, cocuk eğildi baktı bir çığlık kıyamet, pipisinden kaçıyor güya 😁 arada şimdi oturunca bezini yokluyor, pipisini arıyor😁😁
Bizde şöyle değişik bir durum var. Sünnet sonra sıyıracaksınız sürekli dedikleri için her gün devam ediyoruz. Son 1 aydır dokunmamızı istemiyor. Sıyırma işlemi için elimizin değiceğini hissetmeği zaman elini uzatıyor 😀

ay bunu bize hiç sormadılar bende beyazını denemiştim ama çok yedirmemiştim yani bu tamamen bilinçli değildi
H Hamurkeresa ya zaten sağlık ocağında diyen bence çok azdır bizede demediler. Ama çocuk doktorları artık 1 yaş öncesi yumurta beyazı verebilirsin demişti bana.. Aşıdan önce dene demişlermiydi onu hatırlayamadım. Ama alerji durumu ile ilgili zaten senin sütünden ona geçiyor demişlerdi.
Hatta bir ara sweetgirlcandy sweetgirlcandy ile 9. Ay da aşı oluncaksa öncesinde yumurta beyazı tadımı yaptırmak lazım diye konuşmuştuk ki alerjisi varsa bilinsin ona göre hastanede yapılması lazım diye..

Son düzenleme:
ben bizim yaslarimiz acisindan dedim. Yas 37 oldu benim. Sil bastan baslamak yerine 2 sene komple rezillik çekip tek seferde büyütmek vardı ama kismet böyleymiş sağlıkla buyusunler tabii:))

Bizimki de aynı, yoguruyor da yoguruyor😀

Ben de aynı durumdayim🫡

Birebir beni yazmışsın vallahi. Göktürk oturmuyor durmuyor. Kızın kursları var, okula yazdırma telasindayiz okul ariyoruz. Bu hafta hep anaokul mezuniyeti işleri. Yaş da 37, mesajı ben yazdım sandim😁

Benim kız da aynı. Anne bana da bebek gibi davranır misin diyor. Geçen gün sütünü biberonla verdim inanmazsiniz🤷‍♀️

Benim bebegim alerjili bebek. Doktorumuz 9 ay açısından önce yumurta yedirin sorun olmazsa aşısını yaptırırız demisti. Soeun olmadı. Bu da aynisiymis. 9.ay aşısı olduysa sorun olmaz yani merak etmeyin 🫶

Ne değerli pipileri varmış 😃😃😃

kesinlikle arayı açacaksanda yaşının genç olması gerekiyor bende 37 yim birde yaşadıklarımın aynısı benzer şeyleri ama bel felan gittik sabah kalkıyorum şamarlamışlar sanki beni :KK70:

vallahi birebir aynıyız çocukların dönemleri bizim yaşlar bizim psikoloji :KK70: hepsi aynı heheh

benim oğlumda şakacıktan güneş emiyor anne bende acıktım fln diyor kız kucağımdayken oda kucağıma oturuyor
kızda onu ittiriyor artık küçüklerde bağırıp tepki vermeye başladı :KK70:

kızçelerim sizin veletler kızdıklarında kafasına tek eliyle vuruyor mu ?
bizimki sinirlendikçe vuruyor bide dün akşam ilk defa iki eliyle yüzüne vurdu sinirli zilli

Güneş bu bacım normallik beklemiyoruz😂😂

sorma bacım kendi doktorumuz dedi ters bu kız normal böyle gelmesi :KK70: kontrol etmeden başlıyor bizim kız ağlamaya biz çıkarken kadın derin bir nefes çekiyor (muhtemelen çok şükür gidiyoruz diyedir :KK70: )

diş doktoruda aynını dedi ters bu kız diye :KK70:

Evett benimkide yapıyodu baya ama bikaç gündür etmiyo🤣🤣

ay bide yaparken gözümüzün içine bakıyor kızıcağımızı biliyor ya
bide babasından çok çekiniyor çatal alacak masadan gözünün içine bakıyor babasının
geçen abisinin futbol kartlarını almış benim oğlumda hayır güneş onları yırtarsın dedi aldı elinden sen nasıl elimden alırsın kartları vurdu kafasına babasıda hayır güneş napıyorsun dedi sert baktı abowwwwwwww bi ağlama krizi görmen lazım :KK70:

ay bide yaparken gözümüzün içine bakıyor kızıcağımızı biliyor ya
bide babasından çok çekiniyor çatal alacak masadan gözünün içine bakıyor babasının
geçen abisinin futbol kartlarını almış benim oğlumda hayır güneş onları yırtarsın dedi aldı elinden sen nasıl elimden alırsın kartları vurdu kafasına babasıda hayır güneş napıyorsun dedi sert baktı abowwwwwwww bi ağlama krizi görmen lazım :KK70:
Ayni aynı elinden aldımı o bana kızıyo ben ona evde ana kiz kavga ediyoruz🤣🤣

X