2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Biraz zorluyor iş ile birlikte annemde bu aralar isyanda ben gelir gelmez al demeye başladı hatta bazen geç gittiğim için haliyle geç çıkıyorum. Kızıyor bana
eşimde ben gidene kadar 1 -1,5 saat arası bakıyor güneşe gelir gelmez hemen on dk nefes almaya ihtiyacım var diyor
sonra 3,5 saat bende yatana kadar

Gücünüz yetiyorsa çalışma enazından güneş krese gidene kadar
çok şükür bir sıkıntı olmaz yani ona göre döngünü sağlarız ama burada geçmişim var malum gittiği yere kadar diyorum kuzu bide en zor zamanlarını atlattım ama kesinlikle ekstra destek alacağım

Reactions: Jou
ay bunu bize hiç sormadılar bende beyazını denemiştim ama çok yedirmemiştim yani bu tamamen bilinçli değildi

ya kuzucum bilemiyorum ki genelde benim gb araları açık olan insanlar keşke yakın olsa diye isyan halindeler anne baba için rahat oluyor yaş farkı olması ama büyük olan için zor çünkü bireysel yalnız büyümüş bütün ilgi onda oluyor ilginin azaldığını anlayıp yalnızlaşıyor halbuki yaş farkı az olsa onu çok sevdi beni az sevdi anlamıyorlar anlayana kadarda kardeşini hep yanında olduğunu algılıyorlar
yaş yakınlığı anne babayı yıpratıyor cidden zor kaldırabilmek ama yakın yaş olanlardan hep tavsiye bu yönde olup yakın yaş olmayanlarda neden bu kadar ara verdim konuşması duyuyorum :)

hayat bizde olmayanları hep cazip kılıyor belkide bu böyle olmadığı içindir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…