2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yavas yavas dogum günleri kutlanmaya baslanmis ve hepsine kocaman sevgiler
Biz de bugün iyi ki dogmus bebegimiz diyoruz insallah.
Yarin KKK asimiz var. Bu asilar icin otizm tetikleyici diyorlar. Yaptirmayan var mi ?
Nice mutlu seneleri olsun

Evet öyle ya istemeye istemeye yaptırdım ben. Ama ağır metalleri temizlemesi için takviyeler aldım ben

Merhaba kizlar nasılsiniz?bugun 1 yaş kontrolumuz vardi.ayni zamanda kan da verdik kontrol için.gayet stresli bir gün oldu benim için.sevmiyorum kan işlerini.biraz pimpirikliyim sanirim.kan değerlerlerini hemşire whatsapptan gonderdi önce az once de doktor arayip yorumladi.demir,demir baglama kapasitesi normal ama ferritin düşuk cikti biraz canim sıkildi.doktor sonunda arayip bi ilaç yazcam ama merak etmeyin sıkıntı yok dedi.rahatladim biraz.bizim oğlan yogurt,peynir sut urunlerini cok seviyo ondan olabilir mi acaba?
Bu arada degerlerimiz; bebişimin boyu 79 cm,kilosu 11.400 gr ,baş cevresi 47. Yaklaşik 11 aydan beri yürüyor. Bu arada 18 aya kadar yurumeyebilirmiş normalmiş.

Birazdan atıyorum size. Takip ettiğim gıda mühendisi var onların postlarını atarım. Kişniş, epsom tuzu ve spirulina aldım ben
Canım senin dedigin instagram adresinden soyledigin yağı ve kişnişi alayım dedim 50 lira kargo parası çıktı eyvahlar olsun iyi mi aktardan alayım bunları ben

Maşallah kuzuma

Canım senin dedigin instagram adresinden soyledigin yağı ve kişnişi alayım dedim 50 lira kargo parası çıktı eyvahlar olsun iyi mi aktardan alayım bunları ben
Yaaa biz toplu yağ aldık baya oldu alalı bölüşmüştük kargoyu kişnişi aktardan al da udi hindiyi güvenilir yerden almaya çalış

Yemiyor mu ciğeri ezip versen. Karadut özü çok iyi kan yapıcı tavsiye ederim
Hic yedirmedim ki ciğer.yarin alacam bakalim.karadut özune de bakayim bi.ocean kan damlasi kullaniyodum arada.gaz yaptigi icin ben kan damlasina 9.ayda felan başladim sanirim.şimdi sidefer damla kullan dedi oceani birak dedi bakalim

Hic yedirmedim ki ciğer.yarin alacam bakalim.karadut özune de bakayim bi.ocean kan damlasi kullaniyodum arada.gaz yaptigi icin ben kan damlasina 9.ayda felan başladim sanirim.şimdi sidefer damla kullan dedi oceani birak dedi bakalim
Bugün dışardaydık ciğer verdim sevdi gibi benimki sidefer de iyi diye biliyorum içeriği falan

Dışarıdaydık bugün. Avm ye gittik biraz önce mama almaya. Kucağımda hareket ettirdikçe ağlıyor. Bacağına falan bir şey oldu sandım. Eşim dedi ki pişik olmasın. Eve gelene kadar zor durdu oturdukça değdikçe ağladı hep. Bi açtım azcık kaka yapmış ama nasıl pişmiş. Bugün domatesle yemek yapmıştım ondan oldu sanırım. Ama dün ve önceki günde yoğurt çorbası içti aynısı oldu akşamları kaka yapmaz kaka yaptı değişik bi kakaydı bugünkü de öyle. Yine pişik olmuştu. Neden oluyor anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…