2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Dışarıdaydık bugün. Avm ye gittik biraz önce mama almaya. Kucağımda hareket ettirdikçe ağlıyor. Bacağına falan bir şey oldu sandım. Eşim dedi ki pişik olmasın. Eve gelene kadar zor durdu oturdukça değdikçe ağladı hep. Bi açtım azcık kaka yapmış ama nasıl pişmiş. Bugün domatesle yemek yapmıştım ondan oldu sanırım. Ama dün ve önceki günde yoğurt çorbası içti aynısı oldu akşamları kaka yapmaz kaka yaptı değişik bi kakaydı bugünkü de öyle. Yine pişik olmuştu. Neden oluyor anlamadım
Bazi kakalarin asit oranı yuksek oluyo.hanimefendi diş mi cikaracak acaba ondan mi?gerci cikarmasi gerekenleri cikardi sanirim:) altina kakasini yaptiği an değiştirmeye çaliş bu ara .geçici bir donemdir inş

Ahhh çalışınca napcam bilmiyorum canımm sen iyice adapte olmuşsundur. Ben eylülde başlayacağım daha🥲

Merhaba canım. Benim bebişim tutunup kalkıyor ama yürüme falan yok zaten desteksiz duramıyor da. Emeklemedi de popo üstü gidiyor azcık tembel😂 ekran ben çok nadir açıyorum super simple diye bir kanal var youtubeda daha sakin şarkılar ekrana pek bakmıyor da şarkısını dinliyor ekrana max 2 3 dk bakıyordur. Alt değiştirirken ben eline krem vs çekmecede ne bulursam döndüre döndüre verip sürekli konuşup komiklikler yaparak hızlıca hallediyorum ama zor cidden😂

Mervecim ben baya uzak kaldım konulardan ne yaşadınız bilmiyorum evi mi terketti eşin sen bakımsızsın diye mi yok artık😞😞😞 yani onun yerine hayatım ben bir iki saat bakabilirim çocuğa istersen kendine vakit ayır dese Olmaz mıymış ki. Valla eşine diyecek bir şey yok ama sen onun bu saçma konuşmaları için kendi canını sıkma bak burda bile bize neden bakımsız olduğunu açıklama gereği duymuşsun.
Yok canim terketmedi aldatti bahaneside bakimsizligim oldu ben artik onu yabanci gibi goruyorum pek umrumda degil evet beni herkese aciklama yapmaya itti okadar psklojimi bozdu ama artik toparladim hic birseyi oglumdan daha cok dusunmek istemiyorum .

Teyzoslar biz dun 1 yasimiza girdik anca atabiliyorum resmini 😇

Eklentiler

• Screenshot_20230612_230943_Gallery.jpg
    Screenshot_20230612_230943_Gallery.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_20230612_230910_Gallery.jpg
    Screenshot_20230612_230910_Gallery.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 37
Biraz bende arastirdim.sidefer damla digerlerine gore cok cok daha etkiliymiş.keşke en başinda soyleseydi doktor.ben de vercem yarin.ben de severi ciğer kavurmasini.o şekilde yaparim
İnşallah sever kuzucuk da yer bol bol. Instagramda bi sayfa vardı ciğer çorbası mı ne yapıyordu çocuğuna demir deposu diye

Bazi kakalarin asit oranı yuksek oluyo.hanimefendi diş mi cikaracak acaba ondan mi?gerci cikarmasi gerekenleri cikardi sanirim:) altina kakasini yaptiği an değiştirmeye çaliş bu ara .geçici bir donemdir inş
Ahahhah valla geliyor sanırım köpek dişleri ve yanları bembeyaz kabardı hiç böyle olmamıştı diğer dişler. 3 gündür kakanın tipi aynı ve sonuç pişik. Bide akşam yatma saatine yakın oluyor. Normalde sabah yapar bi daha yapmaz. Ama yavrum bi gör oturamıyor eve geldik emekleme pozisyonunda bekliyor öylece değdikçe bi ağladı. Yarın evde biraz açık dursun diyorum çok kaşıyor karnını falan bezi açınca. Sıcaklardan bez rahatsız ediyor

Merhabalar kızlar. Nasilsiniz? Ne var ne yok? Artık ayda bir bakabiliyorum resmen buraya. Bir kosusturmadir gidiyor bizde iki çocukla. Hem anaokulu hem kurslar. Göktürk 1 yaşına girdi 2 gün once❤️ bağımsız olarak 8_10 adım atıyor evin içinde ama çok dengesiz olduğu için düşmeye meyilli. Eşimle belimiz kopuyor artık 2 büklüm peşine koşmaktan. Diyeceğim o ki pespese dogurun, yaş ilerleyince zor oluyor😁😁

Aaa bir de bizim yeni olayımız pipi:)) pipisini keşfeden var mi?? Hep altını değişirken pipisiyle oynuyordu, bir gün eşimle kaldırdık ayağa rahatça baksın kendini tanisin diye, cocuk eğildi baktı bir çığlık kıyamet, pipisinden kaçıyor güya 😁 arada şimdi oturunca bezini yokluyor, pipisini arıyor😁😁

Merhabalar kızlar. Nasilsiniz? Ne var ne yok? Artık ayda bir bakabiliyorum resmen buraya. Bir kosusturmadir gidiyor bizde iki çocukla. Hem anaokulu hem kurslar. Göktürk 1 yaşına girdi 2 gün once❤️ bağımsız olarak 8_10 adım atıyor evin içinde ama çok dengesiz olduğu için düşmeye meyilli. Eşimle belimiz kopuyor artık 2 büklüm peşine koşmaktan. Diyeceğim o ki pespese dogurun, yaş ilerleyince zor oluyor😁😁
Kimisi diyo pespese cok zor biri diyo digeri büyüsün doğur 🤣🤣

Ahahhah valla geliyor sanırım köpek dişleri ve yanları bembeyaz kabardı hiç böyle olmamıştı diğer dişler. 3 gündür kakanın tipi aynı ve sonuç pişik. Bide akşam yatma saatine yakın oluyor. Normalde sabah yapar bi daha yapmaz. Ama yavrum bi gör oturamıyor eve geldik emekleme pozisyonunda bekliyor öylece değdikçe bi ağladı. Yarın evde biraz açık dursun diyorum çok kaşıyor karnını falan bezi açınca. Sıcaklardan bez rahatsız ediyor
Yavrum benim yazik ya insallah duzelir.kopek disleri evet yapabilir.kopek disleri azilar gibi zorlar diye biliyorum

Aaa bir de bizim yeni olayımız pipi:)) pipisini keşfeden var mi?? Hep altını değişirken pipisiyle oynuyordu, bir gün eşimle kaldırdık ayağa rahatça baksın kendini tanisin diye, cocuk eğildi baktı bir çığlık kıyamet, pipisinden kaçıyor güya 😁 arada şimdi oturunca bezini yokluyor, pipisini arıyor😁😁
Bizimkide bezini acar acmaz eli pipisine gidiyo.korkuyorum koparacak diye:))

X