2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canimm senin kizçe sacları baya uzamış neler yaptın cabuk uzamiş seninki
Bi sey yapmadım canım. Dalin şampuanla yıkıyodum simdi bi tane sampuan siparisi verdim onu hem kendime hem de oykuye kullanicam. Bi arkadasim tavsiye etti cok cabuk saç uzatıyomuş, onun kizinin saclari tepesindeyken bi senede beline gelmiş. Bi deneyelim bakalim memnun kalirsam yazarim mutlaka. Şampuan da şu:

Fiyatı artmış ama hemen, bn indirimden aldım.

Eklentiler

• Screenshot_20230612_133144_Trendyol.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20230612_133131_Trendyol.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 28
Reactions: Jou
Bunun markasını duydumm ben bi dene bakayim bende denerim
Benim dalinle alerjen oldu
Mustela daha iyi geldi ama gene dune gore saçları uzadı ama toka takamıyorum tabi ip ince saçları

Bunun markasını duydumm ben bi dene bakayim bende denerim
Benim dalinle alerjen oldu
Mustela daha iyi geldi ama gene dune gore saçları uzadı ama toka takamıyorum tabi ip ince saçları
Heheh arka kısımlar kısacık önler uzun bizde de lastik toka aldim baglamak icin ama baglatmadı

Reactions: Jou
Canim kesinligi olan birsey degil tabi ki . her iki görüste de olanlar var. Bu asilar civa orani cok yuksek oldugu icin riskli diye birkac yerde okudum. Yaptirmayan var mi diye merak ederek sordum.
Heee tabi iyi ettin canım sweetgirlcandy önlemek için birşeyler aldı hatta kişnis baharatınıda iyi geliyomus her yemeğe az bise atabilirsin baska ne vardı aşko

Kullanmadım ama biliyorum saç açıcı özelliğini falan. Başka bir marka vardı favorilerimde benim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…