2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yoğunluktan mahvoldum sweetcim 🙈 Aklım hep buradaydı. İşler yoğunlaştı, geri kalan tüm vakitte de bebekle ilgilen yemeği vs derken sonrası bilinç kaybı bende 🥲
Ahhh çalışınca napcam bilmiyorum canımm sen iyice adapte olmuşsundur. Ben eylülde başlayacağım daha🥲
Kızlar günaydın 🍭 bebekleriniz ne alemdeler? Kiminkiler yürüyor? Yaşına yaklaştık ama bizimki hala tutunarak gidiyor, 2 sn dikilip hemen oturuyor, düşmekten korkuyor 😅 Bu arada bizimkine zor bela anne demeyi ögrettim ya ağlarken ya da aklına meme gelince anniee memee diye bagriyor 😆

Bir yaşından sonra ekrana başlatan var mı aranızda? YaşX10 dk'mış sanirım izletilebilinecek süre. Ben hala cekimserim ekran konusunda acarsam da sahne gecisi cok hizli olmayan şarkılar aciyorum. Bizimkinin altini degistirirken cok zorlaniyorum o zaman 3 dk zıpzıp tavşanı açıp oyalıyıp kapıyorum hemen. Sizlerin alt degistirme rutinleri nasil geciyor :KK59:
Merhaba canım. Benim bebişim tutunup kalkıyor ama yürüme falan yok zaten desteksiz duramıyor da. Emeklemedi de popo üstü gidiyor azcık tembel😂 ekran ben çok nadir açıyorum super simple diye bir kanal var youtubeda daha sakin şarkılar ekrana pek bakmıyor da şarkısını dinliyor ekrana max 2 3 dk bakıyordur. Alt değiştirirken ben eline krem vs çekmecede ne bulursam döndüre döndüre verip sürekli konuşup komiklikler yaparak hızlıca hallediyorum ama zor cidden😂
P

Pisman. Ama bu benim icin hic onemli degil bana kendine bakmiyorsun eski merve degilsin begenmiyorum seni o yuzden gittim demesi yetti . Oysa ben cocuguna cocugumuza bakiyorum diger insanlar gibi aman iki makyaj yapayim bi kuafore gideyim bakim yapayim deyipte oglumun en ihtiyac duydugu donemde yanliz birakmamayi kendimi ona adamayi sectigim icin beni gozden cikarmasi beni tamamen kopartti kendisinden ! Ben guzel bi kadin olmak yerine iyi bir anne olmayi tercih ettim o ne hali varsa görsün beni makyajimla sevcekse hic sevmesin ztn
Mervecim ben baya uzak kaldım konulardan ne yaşadınız bilmiyorum evi mi terketti eşin sen bakımsızsın diye mi yok artık😞😞😞 yani onun yerine hayatım ben bir iki saat bakabilirim çocuğa istersen kendine vakit ayır dese Olmaz mıymış ki. Valla eşine diyecek bir şey yok ama sen onun bu saçma konuşmaları için kendi canını sıkma bak burda bile bize neden bakımsız olduğunu açıklama gereği duymuşsun.

Merhaba canım. Benim bebişim tutunup kalkıyor ama yürüme falan yok zaten desteksiz duramıyor da. Emeklemedi de popo üstü gidiyor azcık tembel😂 ekran ben çok nadir açıyorum super simple diye bir kanal var youtubeda daha sakin şarkılar ekrana pek bakmıyor da şarkısını dinliyor ekrana max 2 3 dk bakıyordur. Alt değiştirirken ben eline krem vs çekmecede ne bulursam döndüre döndüre verip sürekli konuşup komiklikler yaparak hızlıca hallediyorum ama zor cidden😂
bizimkilerden yürüyen çıkmadı, hepsi tembel bunların ☺️ kuzenimin kızıyla aramızda 40 gün var, onunkisi maşallah 11. Ayında yürümeye başladı 🙄😑😂

Kızlar, bundan sipariş verdim. Saç rengini açıcı ve uzatıcı etkisi varmış sanırım. Kızımın saçı ve kendi saçım için deniycem bakalim. Aranizda daha onceden kullanmış olanınız var mı? :süslü:

Eklentiler

• 16865601103177902257647918624861.jpg
    16865601103177902257647918624861.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 22
X