2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ohh maşallah valla ben hep aynı standart şeyleri yapıyorum bide artık foto çekemiyorum unutuyorum ya da ahsen cadısı durmuyor 😂
Hepppsi cadi bunlarin 😅 bnmki de durmuyoki anca geliyom arada buraya, iste bugun oyle bi denk geldi, ay ben hazirliyorum da noluyo yemiyoki, israrla acik büfe hazirlamaya devam ediyorum ama 🤣

Bugün kontrole gittik. Benim kız aşıdan beri çok fena oldu huyu değişti. Ağlak bağıran bişey oldu çıktı. Sağlık ocağı kilosuna 8200, boyuna 72 cm demişti. Doktorumuz da 8300, 76 cm çıktı. Kilo çok az almış 9. ayda 7800 dü. Boya vermiş toto yer görmüyor ki bide😂 2 gün önce kustu mamayı içer içmez şimdi biraz önce yine aynısı oldu. Boğazında çok hafif hırıltı oluyor balgam var sanırım ondan kustu ikisinde de. Doktor hafif kızarıklık var boğaz ve kulakta dedi antibiyotik yazdı ateşi çıkarsa haftasonu ver pazartesi getir dedi ama antibiyotik verme taraftarı değilim udi hindi yağı veriyorum şükür iyi geliyor. Ateş 37.5 a çıkıyor en fazla. Dişten olduğunu düşünüyorum bu ateşin. Ağzından bi salya akıyor anlatamam size 12 aylık hiç böyle salya görmedim bu zamana kadar. Doktor da dişleri kabarmış dedi. İştah hiç yok mamayı az biraz içerse işte en sevdiği yoğurtlu çorba onu bile içmedi bugün. Uykular fena kalkıp duruyor sürekli 🤦🏼‍♀️ şu 5 günde tükendim valla

Kızlar merhaba
Kkk aşı sonrası ateş , huzursuzluk, ishal oldu mu?? (9.aylık olduk aşıyı)
Olurr canım normaldiirr benimkine ishal olmuştu huzursuzlukta hatta diş vakasıyla beraber denkmi geldi bilmiyorum 1 hafta hasta oldu grip balgam falan ateşte normaldir her bebeğe degişir sen genede kontrol edersin

Son düzenleme:
Kızlar merhaba
Kkk aşı sonrası ateş , huzursuzluk, ishal oldu mu?? (9.aylık olduk aşıyı)
9.ayda yaptırmadım 12.ayda yapıldı pazartesi günü. Huzursuzluk vardı hala devam ediyor. İshalden emin değilim genelde katı yapmaz benim ki yine öyle yapıyor. Ateş de 37.5 u geçmedi

• Beğen
Reactions: Jou
Bugün kontrole gittik. Benim kız aşıdan beri çok fena oldu huyu değişti. Ağlak bağıran bişey oldu çıktı. Sağlık ocağı kilosuna 8200, boyuna 72 cm demişti. Doktorumuz da 8300, 76 cm çıktı. Kilo çok az almış 9. ayda 7800 dü. Boya vermiş toto yer görmüyor ki bide😂 2 gün önce kustu mamayı içer içmez şimdi biraz önce yine aynısı oldu. Boğazında çok hafif hırıltı oluyor balgam var sanırım ondan kustu ikisinde de. Doktor hafif kızarıklık var boğaz ve kulakta dedi antibiyotik yazdı ateşi çıkarsa haftasonu ver pazartesi getir dedi ama antibiyotik verme taraftarı değilim udi hindi yağı veriyorum şükür iyi geliyor. Ateş 37.5 a çıkıyor en fazla. Dişten olduğunu düşünüyorum bu ateşin. Ağzından bi salya akıyor anlatamam size 12 aylık hiç böyle salya görmedim bu zamana kadar. Doktor da dişleri kabarmış dedi. İştah hiç yok mamayı az biraz içerse işte en sevdiği yoğurtlu çorba onu bile içmedi bugün. Uykular fena kalkıp duruyor sürekli 🤦🏼‍♀️ şu 5 günde tükendim valla
Allah kolaylik versn istahsizlik dis bide hastalik cok fena, hep biseyden huysuzlaniyolar
Canımızz teyzoşumuzzz teşekkür ederiizzz 🥰🥰
Aa iyi ki dogmus bebiis, dogumgunu kutlu olsun nice seneleri olsun 😍😍

Aynen bizimde öyle denk geldi
dişler de geliyor, zaten rahat değildi , aşı da tuz biber oldu. …. allah şifa versin bebişlere, annelere de sabır🙏🏼
Olurr canım normaldiirr benimkine ishal olmuştu huzursuzlukta hatta diş vakasıyla beraber denkmi geldi bilmiyorum 1 hafta hasta oldu grip balgam falan ateşte normaldir her bebeğe degişir sen genede kontrol edersin

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar merhabaa❤️ uzun süre bakamadım foruma. Yaşına giren bebişlerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Ayy geçen seneyi hatırlıyorum zaman zaman da ne heyecanlar ne heyecanlar 😂

X