2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ay şırınga yapmadım hiç kuzu burnuna sıkcam dimi serumu
sprey vardı evde kullanırım
hava dengesiz ya üşütüyorlar herhalde üzerini açıyor sürekli ya
Benimkide çok açarr herseferinde örterim uyku tulumu sevmedi giymedi hiç oda dışarı çıkınca giydiriyorum
YOutubeden göstriyo nasil yapılıyo kafasını baya öne egdireceksin
Sen dün ďışardaydın ordan burdan kapmıştır

Kızlar selamunaleykum, nasılsınız? Geçmiş muhabbetlerimizi okudum, ne kadar güzel ve hızlı geçmiş zaman. İnşallah sizlerde yavrularda iyisinizdir

bizim kızda sevmiyor kuzu uyku tulumunu
belkide doğru söylüyorsun dışardan kaptı

Reactions: Jou
ince uyku tulumları var ondan mı alsak ya artık nasıl giydireceğimi şaşırdım kızçeyı

Reactions: Jou
bizim iki alt çıktı 8. ayda. kaldık sonra. ama üsttekiler zorluyor muhtemelen. baya şişmiş, ucu da beyazlamış gibi. ama diş olsun olmasın salya hep bizimle
Valla bizimde öyle insallah en kisa zamanda gecer ya yoruldum inanki.

güneşde hiç uyumadı canım ya
saat başı memedeydi ağlayıp durdu üşüttü mü çok terliyor gecede üstünü açıyor
senin bebeğinde diş mi acaba bizimkinin burnuda akıyormuş
Ay ben de kotuyum bana da geliyo yavastan hastalik gibi, kimi duysam herkes hasta ztn
Diş de olabilir hepsp bir araya geldi atak, diş, hastalik, alerji
Sol arkayi cok kaşıyo azilardan biru geliyo galiba ne acelesi varsa, mahvetti ya

selam kızlar daha önce elazığ’da doktor bulmama bu konu ve sizler vesile olmuştunuz
tekrar bir soruyla geldim,
0-36 kg tam dönebilen oto koltuğu kullanan var mı? bebek arabasını tam yatan aldım. pusetsiz. şimdi mağazadaki görevliler puseti boşuna almayın onun yerine 0-36 kg oto koltuğu alın boşa masraf edersiniz dedi. bana mantıklı geldi ama böyle kullanan var mı?
bebişi yakın bir şehirde dünyaya getireceğiz, doğar doğmaz yolda olacağız yani. bu oto koltuğu işimizi görür mü? çevirme vs için.

Canım kafasını tutamaz oto koltuğunda. Oto koltukları yatsa da tam olmuyor. Benim kızım oto koltuğuna 9.aydan itibaren oturdu. Onda bile kafayı tutamıyordu. Puset daha yatık oluyor. Bende hem bebek arabasının vardı hem ayrı almıştık. 2 taneye gerek yokmuş ama direkt dolaba koydum onu

Ay ben de kotuyum bana da geliyo yavastan hastalik gibi, kimi duysam herkes hasta ztn
Diş de olabilir hepsp bir araya geldi atak, diş, hastalik, alerji
Sol arkayi cok kaşıyo azilardan biru geliyo galiba ne acelesi varsa, mahvetti ya
Ay ins gelmez ya kızımın göz akıyor burun akıyor fena kapmış şifayı oy oy

ahhh yaa puset gereksiz diye puset olmayan bi bebek arabası aldık şimdi geldiğimiz duruma bak

ahhh yaa puset gereksiz diye puset olmayan bi bebek arabası aldık şimdi geldiğimiz duruma bak
Ama en iyisini yaptın travel var başıma bela çok pişmanım aldığıma. Asansör de 1.kattan başlıyor bizim tek başıma inemiyorum. Onun için doona almıştım o muhteşem bir şey hem puset hem oto koltuğu hem bebek arabası. 10 ay kullandık geçen hafta sattım onu da puseti uygun yollu bişey al gitsin. Hatta 2.el uygulamalardan bak temiz olanlar vardır. Ama oto koltuğunda yol boyu desteklerim dersen o da olabilir. Yol kaç saat?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…