2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Oy teşekkür ederim canım şeninde anneler günün kutlu olsun
Eskiler öyle ya bide normaldir tabi de filancanin ki 8 aylık emekliyor 9 aylık yürüyor Fln denilince sanki bir mukayese icindeymisim gb geliyor
Bugün kendimi kötü hissettim oğlum bise eller soruyor kız durmuyor ilgilenemedim hiç onunla sürekli benimle ilgilenmiyorsun beni sevmiyorsun diyor
Normal canim ya koskaniyodur.bizim kizda kiskaniyo bazen.onlar da kuçuk daha

Ama en iyisini yaptın travel var başıma bela çok pişmanım aldığıma. Asansör de 1.kattan başlıyor bizim tek başıma inemiyorum. Onun için doona almıştım o muhteşem bir şey hem puset hem oto koltuğu hem bebek arabası. 10 ay kullandık geçen hafta sattım onu da😂 puseti uygun yollu bişey al gitsin. Hatta 2.el uygulamalardan bak temiz olanlar vardır. Ama oto koltuğunda yol boyu desteklerim dersen o da olabilir. Yol kaç saat?
yaaaa inanmıyorum 1. kata çıkarıp indirmek çok zordur 🥹 doona süper yaaa ben de istemiştim ama 10bine inglesina aldık🙈 en iyisi öyle yapayım çok teşekkür ederim 🙏 yol 1.5 saat aslında

yaaaa inanmıyorum 1. kata çıkarıp indirmek çok zordur 🥹 doona süper yaaa ben de istemiştim ama 10bine inglesina aldık🙈 en iyisi öyle yapayım çok teşekkür ederim 🙏 yol 1.5 saat aslında
Zor valla 🤭 şimdi kabin tipi bakıyorum bende 😂 1.5 saatse oto koltuğunda destekleyerek de gelebilirsin ama dediğim gibi en az 6 aylık olcak ki rahat otursun

Krglhly Krglhly canım dişin nasıl kaç gündür sorayım dedim unuttum
Canım çom teşekkür ederim ağrım var ara ara gelip gidiyo kulağım daha çok ağrıyo iltahap var sanırım antibiyotik kullanmaya başladım bi kaç gün sonra gidicem dişçiye yapılcak kanal, şimdi diycen antibiyotik nasıl kullanıyon diye dün kürtaj oldum bebeğin kalbi durmuş berbat bi haftasonu geçirdim

Canım çom teşekkür ederim ağrım var ara ara gelip gidiyo kulağım daha çok ağrıyo iltahap var sanırım antibiyotik kullanmaya başladım bi kaç gün sonra gidicem dişçiye yapılcak kanal, şimdi diycen antibiyotik nasıl kullanıyon diye dün kürtaj oldum bebeğin kalbi durmuş berbat bi haftasonu geçirdim
Aaaaa😔 çok üzüldüm kuzu yaaaa. Geçmiş olsun 😔

Çok geçmiş olsun 🌸

Zor valla 🤭 şimdi kabin tipi bakıyorum bende 😂 1.5 saatse oto koltuğunda destekleyerek de gelebilirsin ama dediğim gibi en az 6 aylık olcak ki rahat otursun
kuzu biz oğlan doğmadan aldıydık bebek arabasını saf gb arabaya takmayıp elimizde taşımıştık 2 ay sonra birini gördük arabayla ula biz niye uğraşıyoruz dedik o kadar uzaktık :KK70:
bu arada bebek arabasının pusetini çıkartıp büyük olanını taktık güneş ona sığıyor ama mahalle içi bastonluyla gezdiriyorum sen erkenden mi sattın yoksa ben geç mi kaldım :KK70:

X