2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Normal canim ya koskaniyodur.bizim kizda kiskaniyo bazen.onlar da kuçuk daha

yaaaa inanmıyorum 1. kata çıkarıp indirmek çok zordur doona süper yaaa ben de istemiştim ama 10bine inglesina aldık en iyisi öyle yapayım çok teşekkür ederim yol 1.5 saat aslında

yaaaa inanmıyorum 1. kata çıkarıp indirmek çok zordur doona süper yaaa ben de istemiştim ama 10bine inglesina aldık en iyisi öyle yapayım çok teşekkür ederim yol 1.5 saat aslında
Zor valla şimdi kabin tipi bakıyorum bende 1.5 saatse oto koltuğunda destekleyerek de gelebilirsin ama dediğim gibi en az 6 aylık olcak ki rahat otursun

Krglhly canım dişin nasıl kaç gündür sorayım dedim unuttum
Canım çom teşekkür ederim ağrım var ara ara gelip gidiyo kulağım daha çok ağrıyo iltahap var sanırım antibiyotik kullanmaya başladım bi kaç gün sonra gidicem dişçiye yapılcak kanal, şimdi diycen antibiyotik nasıl kullanıyon diye dün kürtaj oldum bebeğin kalbi durmuş berbat bi haftasonu geçirdim

Aaaaa çok üzüldüm kuzu yaaaa. Geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun

Zor valla şimdi kabin tipi bakıyorum bende 1.5 saatse oto koltuğunda destekleyerek de gelebilirsin ama dediğim gibi en az 6 aylık olcak ki rahat otursun
kuzu biz oğlan doğmadan aldıydık bebek arabasını saf gb arabaya takmayıp elimizde taşımıştık 2 ay sonra birini gördük arabayla ula biz niye uğraşıyoruz dedik o kadar uzaktık
bu arada bebek arabasının pusetini çıkartıp büyük olanını taktık güneş ona sığıyor ama mahalle içi bastonluyla gezdiriyorum sen erkenden mi sattın yoksa ben geç mi kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…