2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hee evet öksürükk
Olmadı iyi bi ilaç verir doktor toparlanır kuzu hasta huysuzlanıyorlar benimkide 3gundur ömrümü yedi
Hay valla bide oldugu yerde durmuyo huzursuzluktan topaç gibi dönüp duruyo yatakta uyutuyorum geri kalkiyo ne memede ne ayakta salamaya durmuyo, kipir kipir kipir bi de terliyo su gibi oluyo

Reactions: Jou
Bende markete gittim geldim oda bir aktivite

canım kaçta uyanıyor sabah. belki onu erkene çekerseniz düzelir. en geç 7 de uyansa mesela, 10.30-11.30 uyku. 15-16 uyku gibi olur. 20.30da da gece uykusu. daha geç kalkınca bizim de karışıyor herşey. erken uyandırabilirsiniz belki daha geç kalkıyorsa.

Dışarıya çıktık bugün ahsenin hem uykusu geldi hem acıktı eve geliyorduk. Ama baya uyksuzdu. Bi anda bi ağlamaya başladı bebek arabasına kafasını vurdu sandım ama vurmadı. Öyle böyle değil nefessiz kaldı gibi içini çeke çeke. Hiç böyle ağladığını görmedim ay bi kötü oldum bende ağlayacaktım öyle bi içini çekiyordu ki bişeyden mi korktu bilemedim yaa

Hem aç hemde uykusuz olunca ondan ağlamış olabilir canım

Hem aç hemde uykusuz olunca ondan ağlamış olabilir canım
Önceden de aç ve uykusuz olduğu olmuştu ama bi anda sanki biri bi yerini cimciklemiş gibi bi görsen şok olduk ablamla. Bi ara iç çeke çeke nefessiz kaldı gibi oldu arabadan çıkarana kadar ödüm koptu bişey oldu sandım. Ya gerçekten annelik çok garip bişeymiş o haline ağlayacaktım. Ki ben odun biriyim ağlak değilim normalde

Yaaa kıyamam bir yerimi ağrıdı acaba. Bi konuşmaya başlasalardo çok iyi olacaktı derdini anlatırdı en azından :)

Bulaşık derdi bizde de var makineyi açtığım an hooop kapağın üzerinde temiz boşaltırken neyse de kirlileri yerleştirirken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…