2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bu aralar benmki zeytine düştü. Sabahları 5-6 tane yiyor. Ve önce zeytini verirsem yumurta pekmez vs onların hiç birini istemiyor ve zeytini bitince ağlıyor 😂 ben de birkaç kez acemiliğime geldi önüne kendi yiyor diye zeytin doğrayıp koydum baktım yumurtayı yemiyor omlet parçalayıp koydum onları yere atıp seçiyor zeytinleri 😁 ben de akıllandım önce yumurta pekmez elma vs ne vereceksem veriyorum. Zeytin en son 😀

Kızlar günaydın. Havalar ısınmaya başladı. Bebelerde erken kalkıyor. Ben artık sabahları bebek arabasına alıp çıkmaya başladım. Haftaici çalıştığım için bazı günleri es geçebiliyorum. Ama Ctesi pazar çıkın çıkın gezin😃 hem yürüyüş zayıflamamıza yardımcı hem de insanın ruhuna iyi geliyor. Hem de minnaklarimiz için dışarıyı keşfetme fırsatı gelişimlerini olumlu etkiliyor 😍

Kızlar günaydın. Havalar ısınmaya başladı. Bebelerde erken kalkıyor. Ben artık sabahları bebek arabasına alıp çıkmaya başladım. Haftaici çalıştığım için bazı günleri es geçebiliyorum. Ama Ctesi pazar çıkın çıkın gezin😃 hem yürüyüş zayıflamamıza yardımcı hem de insanın ruhuna iyi geliyor. Hem de minnaklarimiz için dışarıyı keşfetme fırsatı gelişimlerini olumlu etkiliyor 😍
Vollaheee ben basladım spor yaptım simdi baktım hava cok güzel ama çıkamıcam kaldırımlar yok yapılıyo hem kenardan gidemem arabalar cok hızlı geçiyorr evse bisikletle sürüyorum kızımı oylede yapmış oluyorum spor hahaha😀😀 yoksa güzel havayı gördükmü hemen fırlıyoruz normalde ama bitürlü bitiremediler kaldırımı ş.r.fsizler

Kaldırımların yapılmasını bekle 😀 ben de ne zaman ipekle evde yalnız kalsam ve beni bunaltsa hemen dışarı çıkarıyorum yoksa bunalıyorum çok. Dun ilk defa mutfakta 1 saat iş yapmama izin verdi. Sen geldim aklıma hep kızınla mutfakta iş yapabiliyorsun ya dedim ne büyük rahatlık 😁 çünkü en çok mutfağımda dilediğim gibi iş yapamamak beni uzuyor 🙈

Kaldırımların yapılmasını bekle 😀 ben de ne zaman ipekle evde yalnız kalsam ve beni bunaltsa hemen dışarı çıkarıyorum yoksa bunalıyorum çok. Dun ilk defa mutfakta 1 saat iş yapmama izin verdi. Sen geldim aklıma hep kızınla mutfakta iş yapabiliyorsun ya dedim ne büyük rahatlık 😁 çünkü en çok mutfağımda dilediğim gibi iş yapamamak beni uzuyor 🙈
Jou Jou

• Komik
Reactions: Jou
M -Murphy hosbuldum cnm 😇 aslında hep girip okuyorum ama yazmaya ara ara fırsat bulabiliyorum. Bu akşam kızımı uyutup babasına bırakıp çıktım arkadaşlarla dışarı 2 saat ayyy çok iyi geldi. Siddetle tavsiye ederim 😁
Ya ne güzel yapmışsın bende yapıyordum belis küçükken ama şimdi bir iki arkadaşım vardı onlarda kendilerine başka arkadaş çevresi bulunca yalnız kaldım açıkcası. O yüzden adanayı çok özlüyorum bütün arkadaş çevrem orada.
Kızlar bu arada 5 haftada 8,5 kilo verdim. Diyetisyene gidiyorum ve listeleri şahane. Tam istediğim gibi yaklaşti kilo verme olayına😁 üstelik ilginç bir şekilde sütüm de baya koyulaştı. Eskiden su gibiydi rengi her elime geçeni yediğimden sanırım 😁 kaldı 7 kilom. 😎
Ne güzel yapmışsın çok iyi düşünmüşsün_. Hemde sağlıklı kilo vermiş oldun
Benimkide bugecenazlandı dişleri ağrıdı gene sanırım😓

Ne dişmiş ya çocuklar bir rahat edemedi.

Bizim burada hala yağmurlu ve soğuk hala kombi açık 🤦‍♀️ dün bir ara yağmur kesildide kaptığım gibi çıktım marketleri pazarı dolaştık ama olsun :)

Aynenn bendede oyle ya dilediğim gibi iş yapamamak benide üzüyor karışık duruyo sanki
Heee vallaha hep mutfakta yamacumda birşekilde oluyo bitiyo ama bulaşıkları koyamıyorum tabi ıslak ıslak heryerini ıslatıyo sonra 😀😀

Gunaydinlar, yine foti cekmeyi unuttum kahvaltida dereotlu yumurta sarisi, elmali muzlu pankek - elmali kayisili muhallebi gibi bisey vardi yaninda da dut kurusu kaynatip icirdim

Sorma buara epey huysuzz bide iyice alıştı 10da uyumaya
Kiz bnmki ateslendi ya gece, hasta oldu cocugum aniden, bi geniz akintisi hikhikhik tikaniyo yatarken, emerken fln hikir hikir hikir sesler, iki kere calpol verdm 🙁
Allah yardımcımız olsun yaa etrafımda ben böyle kuduruk çocuk görmedim hele bide kız çocuğu 😂
Yok anam bunlar erkekten kuduruk

Kizlar benim oglanin salyasi asla durmuyor ne yaptiysam geciremedim. Kahvalti hazirlarken eline bi oyuncak almis onla ugrasirken salyasi göbüse kadar inmiş ne yapcam ben byle ya doktor normal diyor ama bana anormal geliyor bu durum gunde en az 5 kez ustunu degistiriyorum onlukleri asılıp cikariyor cunku

Gunaydinlar, yine foti cekmeyi unuttum kahvaltida dereotlu yumurta sarisi, elmali muzlu pankek - elmali kayisili muhallebi gibi bisey vardi yaninda da dut kurusu kaynatip icirdim

Kiz bnmki ateslendi ya gece, hasta oldu cocugum aniden, bi geniz akintisi hikhikhik tikaniyo yatarken, emerken fln hikir hikir hikir sesler, iki kere calpol verdm 🙁

Yok anam bunlar erkekten kuduruk
Canım benimki 2 3 gündür vardı şırınga yaptım sabah öğlen akşam bide tereyağında pekmez yap anında keser bizimkine kesti rahatladı bide burun spreyi yaptım iyileşti bugün bomba gibi bide ılık duş aldır ilerlemeden isi hallettim hemen sende yap

Canım benimki 2 3 gündür vardı şırınga yaptım sabah öğlen akşam bide tereyağında pekmez yap anında keser bizimkine kesti rahatladı bide burun spreyi yaptım iyileşti bugün bomba gibi bide ılık duş aldır ilerlemeden isi hallettim hemen sende yap
Tereyag yapamiyorum ben sut urunleri alerjisi var ya, oksuruk icin degilmiydi o? Oksuruk yok henüz, doktora gitcem bugun bakalim

• Beğen
Reactions: Jou
Kizlar benim oglanin salyasi asla durmuyor ne yaptiysam geciremedim. Kahvalti hazirlarken eline bi oyuncak almis onla ugrasirken salyasi göbüse kadar inmiş ne yapcam ben byle ya doktor normal diyor ama bana anormal geliyor bu durum gunde en az 5 kez ustunu degistiriyorum onlukleri asılıp cikariyor cunku
Bizde yok artık salya. Ağzına bişey alınca akıyor üstü ıslanıyor ama öyle çok değil

X