2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Guncellemee edeyimm şöyleeee

Benim kız kendi kendine ayakta durmaya başladı 5 saniye kendi kalkıyo durmaya çalışıyorr tek elle getiriyorum diger eli desteksiz geziyo 🥲 tabi alışması lazım hep ayakta tutmaya çalışıyorum alışsın öğrensin diye
Hep emekleyerek gezmek istiyo ençok amaa eşimle ben karşılıklı dururken bana dogru çokgüzel geldii😍😍 başarıcaz canım kızım ayaklanıyosun iyice 🥺🥺🥺

Guncellemee edeyimm şöyleeee

Benim kız kendi kendine ayakta durmaya başladı 5 saniye kendi kalkıyo durmaya çalışıyorr tek elle getiriyorum diger eli desteksiz geziyo 🥲 tabi alışması lazım hep ayakta tutmaya çalışıyorum alışsın öğrensin diye
Hep emekleyerek gezmek istiyo ençok amaa eşimle ben karşılıklı dururken bana dogru çokgüzel geldii😍😍 başarıcaz canım kızım ayaklanıyosun iyice 🥺🥺🥺
Aboo hepimizinkilere yeni yeni guncellemeler geliyo.buyuduler çocuk oluyolar ağliycam:))

canım kaçta uyanıyor sabah. belki onu erkene çekerseniz düzelir. en geç 7 de uyansa mesela, 10.30-11.30 uyku. 15-16 uyku gibi olur. 20.30da da gece uykusu. daha geç kalkınca bizim de karışıyor herşey. erken uyandırabilirsiniz belki daha geç kalkıyorsa.
Canım mesala bu sabah 7 buçukta kalktı 12 de uyudu 4 de uyudu şimdi uyutuyorum
H içi eşim dayanamıyor erken kalkınca tekrar sallıyor 8 ele kadar uyuyor

Aboo hepimizinkilere yeni yeni guncellemeler geliyo.buyuduler çocuk oluyolar ağliycam:))
Masallah yavrulara ya oy yerim çok guxel bir duygu 🥹bizimkide kollarından tutup yürüttüğümde daha sağlama basıyor bide tay tay yapıp 3 sn Fln ayakta duruyor. Çok hoşuna gidiyor
Ama tutunup tam kalkma ve emekleme yok
Doktor bir yaşından birden ayaklanır dedi bizimkinin bacaklar tontik😂 Jou Jou

Dışarıya çıktık bugün ahsenin hem uykusu geldi hem acıktı eve geliyorduk. Ama baya uyksuzdu. Bi anda bi ağlamaya başladı bebek arabasına kafasını vurdu sandım ama vurmadı. Öyle böyle değil nefessiz kaldı gibi içini çeke çeke. Hiç böyle ağladığını görmedim ay bi kötü oldum bende ağlayacaktım öyle bi içini çekiyordu ki bişeyden mi korktu bilemedim yaa

Uykusuzluk daha. Çok etkiliyor kuzum ondandır gunesde durup dururken bir ağlıyor panikle biyerini mı acıktım kızım noldu diyorum
Aslında bisi olmadığını biliyorsun ama yinede için rahat etmiyor işte

Uykusuzluk daha. Çok etkiliyor kuzum ondandır gunesde durup dururken bir ağlıyor panikle biyerini mı acıktım kızım noldu diyorum
Aslında bisi olmadığını biliyorsun ama yinede için rahat etmiyor işte
Valla görsen ödüm koptu bi anda ablamla şaştık kaldık. Daha bu zamana kadar öyle ağlamadı hiç içini çekti durdu uzun süre

Masallah yavrulara ya oy yerim çok guxel duygu 🥹bizimkide kollarından tutup yürüttüğümde daha sağlama basıyor bide tay tay yapıp 3 sn Fln ayakta duruyor. Çok hoşuna gidiyor
Canim masallah ,evet kilo olunca daha gec yapiolarmiş bazi hareketleri.bizimki aylardir tutunarak yuruyodu hatta koşar adim ama bi turlu cesaretini toplayip yurumuyodu.sonunda yurumeye basladi ama bence bu kadar erken kalkan bi bebek icin gecikti.o da kilodan sanirim.

Masallah yavrulara ya oy yerim çok guxel bir duygu 🥹bizimkide kollarından tutup yürüttüğümde daha sağlama basıyor bide tay tay yapıp 3 sn Fln ayakta duruyor. Çok hoşuna gidiyor
Hahaha bacaklar tontikte zor durur ayakta helee pohluuu

Kizlar bizim ićin guzel bir haberle geldim.benim yaramaz oğlan desteksiz bugun ilk adimlarini attı.tabi hepimiz çiğlik çiģliğa şasirdik.kizima gore daha gec yurudu ama.artik teker teker yurumeye başlayacak minnoklar,once sağlikli olsunlarda:))
Yaaa sneinkide ayaklanmış epey epeyy
Benimki bide çok konuşuyooo 😁

X